انتقادات

۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #761
RE: انتقادات
عزیزم شما با موبایل هستید ( اندروید )
مشکل خودت چیه با سایت ؟
چون من باید دقیقش رو گزارش بدم به بچه های برنامه نویس تا اونا بتونن حلش کنن

ممنونم از شما

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۳۵ عصر توسط یار پنهان.)
ارسال: #762
(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۰۴:۴۳ عصر)'admin2' نوشته است:  عزیزم شما با موبایل هستید ( اندروید )
مشکل خودت چیه با سایت ؟
چون من باید دقیقش رو گزارش بدم به بچه های برنامه نویس تا اونا بتونن حلش کنن

ممنونم از شما

بله من با موبایل اندرویدم
مشکلم هم اینه که کلمات رو وقتی تایپ میکنم به صورت رندوم تکرار میشه و بهم میچسبه و فقط هم تو نوعروس اینجوری میشه بروزر عوض کردم ولی فرقی نداره بازم ااینطور میشه وفرقوفرقی هم نداره
                                                             ........‌‌‌‌‌‌.‌......
کجا باشم هو شروع میمیکنه یهو
                             ...........
چه توی نامه چه توی تاپیک و خودشم بیجهت ازیک خط به خطای بالاتر میپره.مثلا من دارم معمومعمولی تایپ میکنم یهو میبینم جمله ای که
                              .......‌‌‌........
دارم تایپ میکنم از وسط کار رفته تتو دو خط بالاتر تایپ شده
....                                             .....
دوستا هم بعضیا اصلا کاربرکاربریشون با گوشی هرکار میکنن وارد نمیشه .                                .....................
بعضیای دیگه هم با موباموبایلن و نوشته هاشون رو میزنن رو
                             ...............
ارساارسال میچرخه ولی ارسال نمیشه
.............‌.
بعضیا میان تو تاپیک و تاپتاپیکا اصلا برابراشون بالا نمیاد
                                  ........‌‌‌‌‌‌            .....‌‌‌.‌‌‌‌‌‌‌‌‌.....‌
من الان زیر کلماتی که اشتباه تایپ شده خط میکشم ببینید ددقیقا
                                                                                    ........
مشکل من چیه
با کامپیوتر وصل میشم این مشکمشکل رو ندندارم 
                                        ......‌‌‌‌‌‌.........     ..........

ایتم نظر یکی دیگه از کاربرا به نام رهاناز

در مورد سایت هم من اکثر اوقات با گوشی اندروید میام و مشکلی ندارم...
ولی اگه بشه وقتی میخوای یه پستو جواب بدی کامل پست قبلی بالا نیاد بهتره...یا هر پستی که ارسال میکنی جدا ثبت بشه و جدا بشه بهش جواب داد....

اینم کاربر لیانا که نوعرونوعروسه و من معرفیش کردم ببیاد اینجا وهمش غر ممیزنه که سایت خوب کار نمیکنمیکنه با گوشی

من با اندورید میام
وقتی میام باید یه دور صفحه رو رفرش کنم که پیاما بیاد
بروز رسانیش کار نمیکنه
تازه برا همین رفرش هم باید کلی صبر کنم تا دوباره صفحه ش بیاد بالا
برای ارسال پاسخ هم باید کلی صبر کنم تا صفحه ارسال پاسخ بیاد بالا
بنظرم بجای ارسال پاسخ سریع
همون ارسال پاسخ معمولی که شکلک هم داره رو بذارن پایین صفحه مثل نی نی سایت
چون خیلی طول میکشه هی صفحه باز کنی بنویسی برای هر جواب
اگه حجمش زیاده میتونن امکانات دیگه ش رو حذف کنن و یه ارسال پاسخ معمولی با شکلک باشه فقط
و اینکه توی جواب ها شکلک های گوشی خونده نمیشه
مثل نی نی سایت جوری باشه که هم شکلک های خودشو داشته باشه هم شکلک های ما رو بخونه

یکی دیگشون به نام تی تی اصلا کاربریش وااااارد نمیشه بی دلیل
یه کاربر به اسم معصومه هم به هیچ عنوان به تاپیکا ببا گوشیش نمیتونه وارد بشه و فقط میاد پیام میده اونم کلی غرمیزنه که پیاما ارسال نمیشه و چند بار باید یک پیاپیام رو بفرستم تا ارسال بشه
اینم که وضع تایپ خودمخودمم که سر هر دو سه کلمه بباید برگردم پاک کنم پاکم ککه بکنی انگار وحشی میشه بدتر دوبار دوبار تایپ میکنه نمیدونمیدونم چرا
هودم مجبورم افلاین بنویسم فقط کپی پیست کنم وگرنه موقع تایپ این کارعصبیم میکنه که هی میپره خط بالا نصف نوشته هامو خراب میکنه دوبار دوبار تاتایپ میکنه یا گاهی واسه خودش هرچی دوست داره میمینویسه حتی. از دوحرف تا بیشتر

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، admin3
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #763
ممنونم از توضیحاتتون

من پیام های شمارو انتقال میدم

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
admin@nowAroos.com

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #764
اینم باز یکی از کاربرای نی نی سایت که من معرفیش کردم اومده اینجا به نام کاربر اورانووس نوشته
وقتی متن مینویسیم و توش از شکلک گوشی استفاده میکنیگ و ارسال میزنیم ، شکلک گوشی رو هر جا گذاشته بودیم تو متن ، از همون جا متنمون کات میشه ! خیلی حالگیریه
....
حیفم میاد سایسایت به این خوبی و صصد مرتبه بلکه هزاران مرتبه از نی نی سایت بهتره ولی ماربرای اونجا وقتی میان ایاینجا همش از رابط کاربری و نداشتن شکلک و نحوه ارسال پاسخ مینالن
اینا واقعا برای یه مهندس نرم افزار کار جزئی به حساحساب میاد ای کاش درست بشه و دوباره باهم شادابی و نشاط رو تو سایت ببینیببینیم
تو نی نی سایت یه جوریه وقوقتی ریپلای میکنی یک خط فقط از متن طرطرف میاد بغلش یه مثلث دارداره اگر روی مثلث بزنی میبره تورو به همون پست که بتونی کامل متن رو بخونی
و خوب شکلکها واقعاناکاواقعاناکامل هستن و برای بیان احاحساس خیلی محدود هستن
ببخشیدا من چون اینجاراینجاروخونه اولم میدونم یه حس خاصی بهش دارم دلم میخواد بهترین باشه
اینجا برای من اولین شبکه اجتماعی بود که بهش وارد ششدم چون قبلش فیس بوک و اینارو نمیرفتم چون فیلتر شکن و عکس میخومیخواست و بعداز بی بی اس که مرمربوط به سال هفتهفتاد و شش و هفت تا ساسال هشتاد میشه اینجا اولیاولین سایتی بود که عضوش شدم
کلی چک میکردیم ببینیم الاالان چندمین سایته
کلی برای همه ازمحاسنش میگمیگفتم...
الان هرکسی ههم میارم بیشترغر میزنه تا راضی باشه

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، ساحلی ، admin3 ، __لیانا__
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #765

تصویر: images/smilies/confused.gif اقا منم یه مشکلی دارم
ارسال پیام واسم بالا نمیاد حتما باید یه شکلک انتخاب کنم که بیاد 
گوشیم هم ایفون

مهر تو بند جونم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

آشنایی : آبان 91
خواستگاری و بله برون و عقد : بهمن 94
عروسی : مرداد 97

27/4/98 = 71/100
شروع لژیم‌ : 30/4
69/600

می‌‌نویسم که یادم نره ، چی بود و چی‌ شد !! 
80 درصد امید
من‌ می تونم خدا با منه
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، یار پنهان ، admin3
۲۵-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #766
بچه ها ممنونم که کلی وقت گذاشتین و نظراتتون رو گفتین چشم تمام صحبت های شما انتقال داده شد ، به محض دریافت جواب اینجا منعکس میکنم

admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، ساحلی ، یار پنهان
۱۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #767
(۲۵-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ صبح)'admin2' نوشته است:  بچه ها ممنونم که کلی وقت گذاشتین و نظراتتون رو گفتین چشم تمام صحبت های شما انتقال داده شد ، به محض دریافت جواب اینجا منعکس میکنم

ادمین مهربون سلام
خبری نشد؟
تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط admin2
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #768
میشه یه سر به این تاپیک بزنید
فقط یه نفر مشتری واقعی اومده نظر داده همه کادر ارایشگاه الکی اومدن تعریف حتی مثلا اگه از شینیون کار تعریف کردن اسم طرف رو نبردن
همش تعریف الکی
با تاریخ عضویت های نزدیک به تاسیس تاپیک
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B3%D...pid7630226

همچی درست میشه زمان میخواد ولی من صبور نیستم تصویر: images/smilies/undecided.gif
کانال تلگرامی @orkideescarf
نقل قول
 سپاس شده توسط admin2 ، hadis sh ، admin3
۳۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #769
جدیدا تاپیک "جای من بودین چیکار میکردین" خیلی داغونه، هر وقت میام بازش کنم میپره صفحه اول... فکر کنم وقتش شده تاپیک جدید باز کنین.

خدا برای هر کس همونقدر وجود داره که بهش ایمان داره و این یک رابطه دو طرفه هست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط admin3
۹-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #770

میشه به کاربرایی که ارسال عکس دارن تذکر بدین تو هر تاپیکی قرار نیست عکس بزارن
مثلا یکیش تاپیک سرویس خواب هست که امروز دیدم اونجا تاپیک بحث هست نه عکس

آشنایی : 97/10/1
خواستگاری : 97/11/19
بله برون : 98/01/14
عقد : 98/02/07
ارایشگاه : رویال عروس (عالی)
لباس عروس : مزون کارناز (عالی)
اتلیه : حس (خوب)
موزیک : دی جی نوین (عالی)
تالار : باغ تالار ائل باغی (تصویر: images/smilies/sad.gif)

نقل قول
 سپاس شده توسط admin3
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام