انتقادات

۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ عصر توسط Bernadet.)
ارسال: #21
RE: انتقادات
سلام به مدیرای عزیز.....
راجع به تاپیک "عکس صفحات البوم خودمون" انتقاد دارم. چرا این تاپیک شده فقط عکسای اتلیه ی "دیدنو"؟ خب توی تاپیک خودشون باید نمونه کار بذارن!
من اومدم توی این تاپیک تا کارهای عکاسی های مختلف و سبک های روز رو ببینم و با عکسای البوم خودم که داره طراحی میشه مقایسه کنم.... ولی قطعا با یک اتلیه مقایسه درست از اب در نمیاد! ای کاش این تاپیک مثل قبل فقط عکس بچه ها بشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهرخ تبریزی ، parichehr rad ، مامان گل دخترا ، farnaz o mohamad ، شاه پری
۳۱-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-شهريور-۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ عصر توسط زیبای بی همتا.)
ارسال: #22
آیاقوانین سایت فقط برای کاربران عادی است؟آیاعکس بزرگ گذاشتن خلاف قوانینه؟آیانبایدعکس وسایل خونه روتوی تاپیک خودش گذاشت؟پس چراخودتون رعایت نمیکنیدناظرین گل؟
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...pid6483618

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط تک پر حسین ، fereshte.t ، مهتاب خانم ، elma joon ، Narciso ، Roshanak65 ، maryamereza ، پاریس ، مامان گل دخترا ، ImWish ، nafis ، sama081 ، ریان ، mar0am ، paritaj ، varesh ، Lili1369 ، mahya .kh ، شاه پری
۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #23
http://www.nowaroos.com/User-%D9%85%D8%A...%86--80840

مدیر جونا بن مرحمت کنین
بوس بوس

حسبی الله و نعم الوکیل
نعم المولا و نعم النصیرAngel
آرایشگاه: بهرو ، قم(عااااااااااالی)
آتلیه : پارسیا (عاااااااااااالییییییی)
دسته گل: گل آریایی (عالییییییییی)
لباس عروس: مزون فرشتگان(عالیییی)
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۱-مهر-۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #24
خودتون هم میتونید عقب بکشید
برید کنترل پنلتون
ویرایش تنظیمات
تنظیم ساعت
عوضش کنید بعد به روز رسانی رو بزنید

السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَيْنِ Heartوَ عَلَى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَيْنِ.

♥♥حسین جان♥♥
تنها نه فرات که هفت دریا می سوخت
از تشنگیت تمام دنیا می سوخت !!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط خانوم گل
۲-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ عصر
ارسال: #25
سلام
بهتر نیست نوار مشکی گذاشته بشه!
ما هم ابراز همدردی با عزیزان از دست رفته در حادثه ی تلخ منا داشته باشیم
و به خونواده هاشون اینجوری تسلیت بگیم
مهمانانی که با لباس احرام به دیدار حق رفتند !

السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَيْنِ Heartوَ عَلَى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَيْنِ.

♥♥حسین جان♥♥
تنها نه فرات که هفت دریا می سوخت
از تشنگیت تمام دنیا می سوخت !!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط سما تبریز ، ســـتاره ، nasrin khanumi ، venoos ، شهرزاد91 ، طهورا گلی ، ریان ، elm ، محی123 ، paritaj ، golava ، فاطمه527 ، من و خودم ، ImWish ، Banuye-ehsas ، mahya .kh ، خُرســند ، شاه پری
۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ صبح توسط فاطمه527.)
ارسال: #26
ساعت سایت به روز نیست
یه ساعت به روز کردن کاری نداره
تاپیک اعتراف ها هم که ایشالا انگار قراره از،این تابستون برسیم به تابستون بعدی با همین تاپیک
مدیرای این سایت واقعا رسیدگی میکنن به سایت؟

موج بی تابی را،در قدم های پا،در وصال رویا ،گردش ماهی ها، بوسه ی ما....
نقل قول
 سپاس شده توسط beheshte ، SaBooRa ، elma joon ، LOUSI ، mahya .kh ، شاه پری
۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #27
سلام چرا به این کاربر اخطار نمیدین ؟
تمام تاپیک اجارهلباس عروس پر شده از پستای این خانم
http://www.nowaroos.com/User-sahar1370--80067

94/12/20
نقل قول
 سپاس شده توسط یه تنها
۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #28

سلام
ایشونم توهمه جا تبلیغ فروش خونه میکنن
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AA%D8...pid6489417

خدایا ممنون که همراهمی 
ممنون که منوبه خواسته هام میرسونی
تصویر: images/smilies/heart.gif

سمیییییییییییییییییییییی پیاممو بخون 
نقل قول
 سپاس شده توسط shabnamjon ، یه تنها ، sanaz2222 ، elma joon ، aroosedey93 ، ArOoOosak ، nafis ، شاه پری
۴-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ عصر
ارسال: #29
وای این دختره ک محی نوشته دیوونه کرده .همه جا تبلیغ خونشو گذاشته.تو تاپیک زله کیک .....اعصابمو خرد,کرده

خدایا سپاسسس
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123 ، یه تنها ، elma joon ، nafis ، sanaz2222
۴-مهر-۱۳۹۴, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #30
(۲۴-شهريور-۱۳۹۴ ۰۶:۰۹ عصر)mahsaa.mohamad نوشته است:  سلام یه سوال در واقع انتقاد
چرا کاربرهایی که توی تاپیک های مختلف تبلیغ میکنن و به خاطر همین بن میشن و روی اسمشون خط میکشن چرا ارسال هاشون سر جاش باقی میمونه و پاک نمیشه؟ نباید همراه با بن شدن ارسال هاشونم پاک بشه آیا؟

کسی جوابگو نیست؟ کسی که تبلیغ میکنه و بن میشه تبلیغ هاش همچنان سر جاش باقی میمونه چرا؟
نقل قول
 سپاس شده توسط nafis ، هلیاناز
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام