انتقادات

۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۹:۵۱ صبح
ارسال: #11
RE: انتقادات
سلام
میشه مشکل تاپیک جدایی رو حل کنید؟؟؟ همش هنگ میکنه... به هرحال 50 درصد بچه ها هم ارسالاشونو پاک کنن 50 درصد بقیه یا نمیان یا نمیکنن اینکارو.... یا تاپیک جدید بزنید یا اینکه مشکل هنگ کردنش حل بشه
بسیااار ممنون

خـــــــــــدایااااااااا
به سرنوشت بگـــــو
اسباب بازی هایــــش بی جان نیستــند،
آدمنــــد...
می شکــــــــنــنـــد....
آرام تـــــــــــــر....
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۰ صبح
ارسال: #12
سلام
نگین اگه تاپیکتون خراب شده
به مدیر اون قسمت خصوصی بزنید و توضیح بدین.

السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَيْنِ Heartوَ عَلَى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَيْنِ.

♥♥حسین جان♥♥
تنها نه فرات که هفت دریا می سوخت
از تشنگیت تمام دنیا می سوخت !!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #13

سلام خسته نباشید من یه گلایه از مدیران سایت دارم چرا من توی امضام آدرس اینستاگرامم بود بدون اینکه بهم بگید امضام رو پاک کردید ولی تعداد زیادی از کاربران رو دیدم که توی امضاشون آدرسشون قید شده؟؟؟؟

این کاربران جز مدیران سایت نیستند

دست سازهای نمدی باران
ارائه انواع عروسکهای نمدی و تابلو یادبود ، استند اسم
INSTA:baran.namadi
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، شاه پری
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ عصر
ارسال: #14
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ صبح)heliya.peyman نوشته است:  من چند وقته دنبال یک مارک خوب برای یخچال میگشتم (البته ساید) به یه مورد خیلی جالب رسیدم که فردی در فواصل زمانی مختلف ارسال متفاوتی داشته که با عقل جور در نمیاید بنظرم بهتر نیست که با این افراد برخورد بشه تا بقیه رو دچار سر در گمی نکنن؟حالا برای اثبات حرفم مورد زیر رو نشان میدم

خب داره میگه دوو دارم ازش راضیم فقط صدای موتورش اذیت میکنه. مشکل حرفش چیه که می گید بقیه سردرگم میشن؟؟؟HuhHuh

نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #15
من پسوردم رو فراموش کردم .ب هرکی پیام میدم هیشگی پاسخ گو نیست . اقای نالیکسم ک خداروشکر اصلا.الان کسی اینجا پاسخ گو هست یا نه ؟؟؟من پسورد همین اکانتم فراموش شده چکار میشه کرد

منم عاشق انتظار کشیدن .....صدای پاتو از کوچه شنیدن....تنها تو رو دیدن...
........................................................................Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #16
عزیزم اینجا رو بخون کامل توضیح دادن
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%D8...pid3114050

السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَيْنِ Heartوَ عَلَى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَيْنِ وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَيْنِ.

♥♥حسین جان♥♥
تنها نه فرات که هفت دریا می سوخت
از تشنگیت تمام دنیا می سوخت !!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۲۹-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #17
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ عصر)nafis نوشته است:  
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ صبح)heliya.peyman نوشته است:  من چند وقته دنبال یک مارک خوب برای یخچال میگشتم (البته ساید) به یه مورد خیلی جالب رسیدم که فردی در فواصل زمانی مختلف ارسال متفاوتی داشته که با عقل جور در نمیاید بنظرم بهتر نیست که با این افراد برخورد بشه تا بقیه رو دچار سر در گمی نکنن؟حالا برای اثبات حرفم مورد زیر رو نشان میدم

خب داره میگه دوو دارم ازش راضیم فقط صدای موتورش اذیت میکنه. مشکل حرفش چیه که می گید بقیه سردرگم میشن؟؟؟HuhHuh

تو ارسال اولش که مال اردیبهشته گفته دوو داره
تو ارسال دومش که مال مرداده گفته ال جی داره
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ صبح
ارسال: #18
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ عصر)naz goli نوشته است:  
(۲۹-شهريور-۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ عصر)nafis نوشته است:  

تو ارسال اولش که مال اردیبهشته گفته دوو داره
تو ارسال دومش که مال مرداده گفته ال جی داره

خب تو ارسال دومشم میگه الان الجی دارم قبلا دوو داشتم(یعنی دوو قبلیشو گذاشته کنار الجی خریده). من بازم متوجه ایرادش نمیشم. خب خیلیا یخچال عوض میکنن. HuhHuhHuh
دوستان معذرت میخوام ولی فکر نمی کنید حساسیتتون نادرست و خییییییییییییییییلی زیاده؟؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط ermiaa69 ، saha_65 ، من و خودم ، naz goli ، شاه پری
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #19
بله درسته
منم ارسالشو درست نخوندم
معذرت میخام هم از ایشون هم از بقیه.
نقل قول
 سپاس شده توسط شاه پری
۳۰-شهريور-۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #20

سلام
خواهش میکنم یه فکری واسه اینایی که تو تاپبک عکس نقل قول میکنن بکنید خواهشا تازه یه عده هم میان لایک میکنن
مخصوصا تاپیک عکس خونه و جهیزیه
هر چی هم تذکر میدید که فایده نداره

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط یه تنها ، ImWish ، وفا ، زیبای بی همتا ، mar0am ، Lili1369 ، شاه پری
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام