• هیژا
  • مهناز

انتخاب سرخ کن خوب

۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #31
RE: سرخ کن بدون روغن فیلیپس
منم سرخ کن بدون روغن فیلیپس خریدم
سیب زمینی که توش خیلی خوب میشه ولی چیزهای دیگه رو هنوز امتحان نکردم

21 اسفند بهترين روز زندگيم خدايا تو هر چه باشكوه تر شدن اين روز ياريم كن.
نقل قول
 سپاس شده توسط histia ، آدلی ، روکسانا
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #32
بچه ها اگه کسی نخریده بهتره نخره
من پرسیدم گفتن اصلا خوب نیست
فقط برای سرخ کردن سیب زمینی عالی

دل كندن اگر
حادثه ايي آسان بود...
فرهاد به جاي بيستون....
دل مي كندHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط narcissus88 ، جواهر
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #33
سلام بچه ها از اولش دلیل پیدایش این یرخ کن همون سیب زمینی بده.و یع سری چیز دیگه که همشونو باید تیکه کرد و توش انداخت ولی به نظر من با اون قیمتی که داره اصلا نمی ارزه و کاربردی نیست.دوست من دکوری کردتش.عوضش یه سرخ کن منیی داره از اون بیشتر استفاده می کنه.من خونه دوستم و عمم و زن عموم دیدم نگرفتم.عمم اول می گفت راضیه بعد اعلام کرد خرید اشتباهی بوده.خیلی از چیزاییم که میگن توش نمی شه درست کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط samira khosh ، جواهر
  • پیانو
  • اساطیر
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ عصر
ارسال: #34
RE: انتخاب سرخ کن خوب؟؟
بچه ها من همیشه با خودم میگفتم امکان نداره برای جهیزیه سرخ کن بخرم، اَه اَه چیه همش روغنی میکنه و بوی بد میده، متنفر بودم.

بعدن کاشف به عمل اومد که نامزد بنده عاشق سیب زمینی سرخ کرده است، ای داد بیداد حالا چیکار کنم؟! Undecided

اولش سعی کردم سیب زمینی رو از سرش بندازم، از مضراتش هرچی میدونستم گفتم و یه چندتا دیگه هم از خودم درآوردم گفتم و.... خلاصه اثر نداشت New3

تا اینکه.... سرخ کن بدون روغن تفال و پیدا کردم. انگار دنیا رو بهم داده بودن. تازه اونم همش مشکوک بودم که واقعا خوب کار میکنه یا نه. باورتون نمیشه حتی یه بار تو تاکسی با یه خانومه درباره ش صحبت کردم 3 (12)

آخر سر هم همونو خریدم. چون با اینکه با یه ذره روغن کار میکنه ولی مزه و تردیش خوبه. بو هم نمیده، که این برای من خیلی همه بود.
البته خداییش قیمتش از بقیه گرونتره، ولی خب برای ما که به درد بخور بوده. یه جورایی انگار پسرمونه! Smiling

خدا کنه تو باغ آرزوها مرغای عشق بشینن و بخونن

عشق خدایی رو تو چشمای ما دلم میخواد ببینن و بمونن....
نقل قول
 سپاس شده توسط ~*tiyam*~
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ عصر
ارسال: #35

چه مارکی مینی داره؟؟

مامانای خوشگل با نی نی های گلتون بیاید سایت نوزاد دیگه تخصصی متعلق به خودمونه منتطرتونیم ♥♥
من و پسرم"اینجا رو دوستتتتتتت داريم ...

تو بدنيا امدي تا انقلابي راه بيندازي در من عاااااااشقتم پسرم Heart
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ عصر
ارسال: #36
عزیزم مارکهای مختلف داره فکر کنم.قیمتشم والا من جهاز می خریدم چند ماه پیش 60 اینا بود حالا الانم زیر 100 تومنه
نقل قول
 سپاس شده توسط kosar
۱-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #37
بچه ها منم خریدم اما هنوز نرفتم خونم تا ازش استفاده کنم ..
اما یکی از آشناهامون خریده بود میگفت من برایسرخ کردن همه چی ازش استفاده میکنم ..

پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
نقل قول
۲۳-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #38
چقدر سرخ کن گرونه....................بالاخره چی شد؟تفال؟فیلیپپس؟واقعا بدون روغنا مثل هواپزه؟

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #39
RE: انتخاب سرخ کن خوب؟؟
(۲۶-فروردين-۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ عصر)AfaMtiImaR نوشته است:  دوست جونا تا حالا کسی اینو دیده؟؟؟
http://www.meshoptv.net/p_detail.aspx?id=1582
به نظرتون خوبه؟؟؟؟ Sad

دوست خوبم اینکه لینکشو اینجا گذاشتی خیلی خوبه ، من رفتم دفترچه راهنماشم از همون جا دانلود کردم و خوندم .خودم می خواستم یه مینی سرخ کن بگیرم قبلا ولی الان به فکر افتادم که یه هواپز بخرم .جالبه که تو سایت تهران کالا هم در مورد این سرخ کنای بدون روغن نوشته بود که سیستم کلی دستگاه همون هواپزه که به دلیل یه سری تغییرات اعمال شده به سرخ کن نزدیک شده .پس من فکر می کنم واسه کسایی مثل من که دنبال یه وسیله کوچیک و البته ارزون می گردن ، این گزینه مناسبی باشه .مرسیییییییییی عزیزم .

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #40
بدون روغن فیلیپس خوبه و واقعا توش غذا لذیذ می شه اما تفال حالت آب پز میشه ولی الان به نظرم فیلیپس کاذب گرونه

دوستای گلم من دیگه کمتر نوعروس میام اینه که اگه کاری داشتین پیام خصوصی بذارین New1
نقل قول
 سپاس شده توسط آدلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام