• گل سنتر
  • هیژا

انتخاب تالار یا استفاده از خدمات مجالس

۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #11
RE: انتخاب تالار یا استفاده از خدمات مجالس
(۲۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ صبح)شیده65 نوشته است:  بچه ها تالار خوبه واسه مراسم گرفتن؟ یا خدمات مجالسا؟ من میخوام مراسم خیلی با شکو و زیبا باشه؟ میشه اطلاغاتی به من بدین؟

عزیزم اینا بستگی به خودت داره
1- خانواده مختلطط اجازه میده یا اینکه اگه مثل ما جدایین اهل رقصید و خوش گذرونی هستین یا نه
2-تالارا نهایت ساعت 10 شام میدن اما باغا معمولا ساعت 11-11/30 که اینم خودت میتونی بگی زودتر
3-مراسم تو تالار عقد از 5 تا 7 هست و 7 تا نهایت 10/30 ولی باغ عقد میتونه از 4 باسه یا هر ساعتی بگی و مراسم ورود از 6/30 شروع میشه تا 12-1 هم ادامه داره برنامه
4- هر باغی یا هر آتلیه ای خوب نیست بودجه ات مهمه تالارهای خوب یا باشگاه هستن یا هتل تعدادتون مهمه بخوره بهش یا نه..یا به کلیپ اگه دارین گیر بده یا نه

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
نقل قول
 سپاس شده توسط pishuli ، barbi6 ، hananeh angel
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #12
(۸-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ عصر)barbi6 نوشته است:  من به همه کسایی که مراسم مجزا میخوان بگیرن توصیه میکنم حتما تو یه باغ با یه تشریفات خوب مراسمشون رو برگزار کنن به جای تالار یا هتل.ما به اصرار مادر شوهرم یک ماهه از این هتل میرفتیم به اون هتل.تمام تالار های خوبم سر زدیم ولی از هفته پیش که یه مراسم مجزا تو باغ رفتیم به کل نظرمون عوض شدهم باغشون عالی بود هم تشریفاتشون .واقعا تشریفات با تالار قابل مقایسه نیست.تو تالار همه چی ثابته خیلیم معمولیه حتی تو تالار فرمانیه ام چیزی قابل تغییر نیست.تو باغ چیزایی دیدم که تو هیچ کدوم از این تالارا نبود.

منم دقیقا نظرم مثل تو هست....مخصوصا ن که نامزدیم هتل بود دیگه تحمل برای عروسیم ندارم که مثل هم شهUndecided

عقد92/8/2
نقل قول
 سپاس شده توسط barbi6
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #13
باربی جون میشه اگه جایی برای تست مراسم جدا بهت معرفی کردن بهم خبر بدی منم برم با تشریفاتیشون صحبت کنم برای دیدن مراسم و نوع قرار داد و ...

خدایا شکرت شکرت برای این همه خوشبختی
عاشقتم خدا با تمام وجودم میپرستمت

تالار: هتل ارم (عاشقشم)
آرایشگاه: مریم رهنمای عزیزم
آتلیه: باراد بابایی هنرمند

خداجون همه دوستام به آرزوهاشون برسن
نقل قول
  • اساطیر
  • پیانو
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #14
برای مراسم جدا هم خدمات مجالس خیلی بهتره. ولی گرونتره. من اردیبهشت عروسیم بود. مجبور شدم تو تالار بگیرم. همون عروسیو اگه تو باغ میگرفتم 10 تومن سنگین تر می افتاد و ما از بس خانواده شوهر کمکمون کرد که نتونستیم تو باغ بگیریم!!! Sad
حتتتتتتتتتتما با تشریفات و تو باغ بگیرید تا مثل من پشیمون نشید.

نقل قول
 سپاس شده توسط barbi6
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #15
(۸-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ عصر)barbi6 نوشته است:  من به همه کسایی که مراسم مجزا میخوان بگیرن توصیه میکنم حتما تو یه باغ با یه تشریفات خوب مراسمشون رو برگزار کنن به جای تالار یا هتل.ما به اصرار مادر شوهرم یک ماهه از این هتل میرفتیم به اون هتل.تمام تالار های خوبم سر زدیم ولی از هفته پیش که یه مراسم مجزا تو باغ رفتیم به کل نظرمون عوض شدهم باغشون عالی بود هم تشریفاتشون .واقعا تشریفات با تالار قابل مقایسه نیست.تو تالار همه چی ثابته خیلیم معمولیه حتی تو تالار فرمانیه ام چیزی قابل تغییر نیست.تو باغ چیزایی دیدم که تو هیچ کدوم از این تالارا نبود.

خب عزیزم کاش اسم و آدرس باغ رو میگفتی

هم چنین تشریفاتو

من مراسمم جدا و دنبال باغ مجزا و تشریفات خوبم

خدايا ازتو "خردمندي"ميخواهم تا همسرم را درك كنم،"عشق"ميخواهم تا اورا ببخشم،"بردباري"ميخواهم تا شرايطش را بپذیرم
نقل قول
۹-شهريور-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #16
منم اگه عروسیم تو زمستون نبود حتما حتما باغ و تشریفات میگرفتمSad

حیف

منم عروس شدم رفتAngelهمممممممممممه چی عاااااااالی بود

تالار : الماس الوند
آرایشگاه : شری (عاطفه مرادی)
آرایشگاه داماد : نیوفیس
آتلیه : هرمس
مزون : صفای میرداماد
گل : باختر پونک
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #17
دوستم من چون قرار بود اوایل مهر عروسیم باشه تمام باغ ها و باغ تالارارو دیده بودم ولی فضای سالنهای هیچ کدوم از باغ تالارا انقدری جذاب نبود که تو زمستون بازم برم تو باغ مراسممو بگیرم

به نظر من باغ فقط از اوایل اردیبهشت خوبه تا اوایل مهر

منم عروس شدم رفتAngelهمممممممممممه چی عاااااااالی بود

تالار : الماس الوند
آرایشگاه : شری (عاطفه مرادی)
آرایشگاه داماد : نیوفیس
آتلیه : هرمس
مزون : صفای میرداماد
گل : باختر پونک
نقل قول
 سپاس شده توسط ساناز فرحی ، mahya1369
۱۰-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #18
خوب بگو که مراسم تو تالار زود تموم میشه.ما دوست داریم مراسممون طولانی تر باشه،حیفه زود تموم شه
نقل قول
 سپاس شده توسط arooos ، ساناز فرحی
۱۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ عصر توسط ساناز فرحی.)
ارسال: #19
(۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ صبح)arooos نوشته است:  این رو حتما میگم. میدونین بیشتر نگران چیم؟ اکثر باغا خارج تهرانن. می ترسم اینو بهانه کنن. باغای تهرانم قشنگاشون خیلییییییییی ورودی بالایی دارنSad

دسترسی باغ های خارج از تهران به مراتب راحت تر از داخل تهران چون اکثرا اتوبان دیگه ترافیک نداره.من که خودم حاضرم تو راه باشم ولی 5 دقیقه هم تو ترافیک نباشم.

(۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ صبح)نازخاتون نوشته است:  دوستم من چون قرار بود اوایل مهر عروسیم باشه تمام باغ ها و باغ تالارارو دیده بودم ولی فضای سالنهای هیچ کدوم از باغ تالارا انقدری جذاب نبود که تو زمستون بازم برم تو باغ مراسممو بگیرم

عزیزم پس احتمالا همه رو ندیدی.ما که سمت گرم دره باغ های خیلی شیکی دیدیم که سالنشونم خیلی قشنگ بود،همینطور سمت شرق تهران.حتی چند موردم شهریار دیدیم که عالی بودن

من همیشه به دنبال بهترین ها هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط arooos ، barbi6 ، *هما*
۱۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ عصر توسط mahya1369.)
ارسال: #20
(۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ صبح)نازخاتون نوشته است:  دوستم من چون قرار بود اوایل مهر عروسیم باشه تمام باغ ها و باغ تالارارو دیده بودم ولی فضای سالنهای هیچ کدوم از باغ تالارا انقدری جذاب نبود که تو زمستون بازم برم تو باغ مراسممو بگیرم

عزیزم خیلی از سالن ها فضاشو دارنا....اگه تو پاییز باشه که زیباست خیلی ...منم 24 اردیبهشتم امیدوارم اون موقع هوا خوب باشه خیلی میترسم بارون بیادHuh

(۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ صبح)arooos نوشته است:  بچه ها من عزمم و جزم کردم امشب برم خونه همسرم و ایشااااااااالله اگه حرف عروسی افتاد منطقی به مادرشوهرم بگم به عنوان پیشنهاد که بریم و تشریفاتیا و باغ ها رو هم ببینیمSad
هم برام دعا کنین هم اگه جمله ای چیزی بلدین که ممکنه تاثیر گذار باشه بهم بگینSad

برو بگو حیف نیست این همه خرج برای 2 ساعت؟عوضش اونحجا ساعات بیشتری داریم و خاصتر میشه مجلسم Huh برای تالار اینا خوتو به نارحتی بزن که بفهمنBig Grinمن همین کارو میکنم انگار افسردگی دارم جواب میده 3 (12)

(۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ صبح)arooos نوشته است:  این رو حتما میگم. میدونین بیشتر نگران چیم؟ اکثر باغا خارج تهرانن. می ترسم اینو بهانه کنن. باغای تهرانم قشنگاشون خیلییییییییی ورودی بالایی دارنSad

تو گرمدره باغ هست و کرج..بگو داخل تهران با این ترافیک بیشتر طول میکشه ولی اونجا خارج شهره مسیرش بهتره..یه نصیحتم بهت بکنم اگه باغ میگه 5 مراس عقد یا 7 مراسم عروسی تو کارت 1 ساعت زودتر بزن بیان مثلا من میزنم از 6 بیاااانBig Grinبا اینکه عقد ندارم...که وردم 7 باشه همه آماده باشن New1

عقد92/8/2
نقل قول
 سپاس شده توسط arooos ، *هما*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام