• نسیم عقیلی
  • هیژا

انتخاب تالار یا استفاده از خدمات مجالس

۱۸-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #1
انتخاب تالار یا استفاده از خدمات مجالس
سلام دوستان من یه سوالی داشتم کسایی که میتونن لطفا راهنماییم کنن. خانواده همسرم تو وردآورد یه ساختمون دارن خیلی بزرگه سه تا پارکینگ زیرش داره طبقات هم بزرگن به نظرتون من عروسیم رو اونجا برگزار کنم و از خدمات مجالس استفاده کنم یا تالار بگیرم از لحاظ راحتی و قیمت کدوم بهتره البته عروسیمون جداس و قراره تو مردونه آهنگ نباشه شما اگه جای من بودید چیکار میکردید؟
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۸-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: انتخاب تالار یا استفاده از خدمات مجالس
بستگی به سلیقه خودت داره دوستم اما من جای تو بودم از همون خونه استفاده میکردم چون از نظر هزینه کلی به مقنعه یه تشریفات خوب میتونه خیلی قشنگ برات تزیینی کنه و یه مراسم عالی داشته باشی
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #3
بستگی داره چقدر میخوای هزینه کنی، به نظر من هم یه سر به تالار ها بزن ، هم کار خدمات مجالسیا رو از نزدیک ببین، حدود قیمت دست بیاد
نقل قول
  • پیانو
  • گروه ژ
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #4
دوستان من کلا با انتخاب تالار مشکل دارم. عروسی مونم جداس. می خوام با تشریفات بگیرم عروسیمو. می خوام بدونم از لحاظ قیمت تشریفات خیلی بالاتر می افته تا تالار بگیرم؟ یعنی به صرفه تره توی تالار باشه؟

نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #5
نه فکر نکنم بالاتر شه، منوهای مختلف با قیمتهای مختلف هست
نقل قول
 سپاس شده توسط m.r
۲۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #6
مرسی دوستان از جواب هاتون روناک جان بستگی به خدمات مجالسی داره که میگیری شوهر خواهر دوست من کمترین مقداری که میگیره نفری هفتاد هزار تومنه من نفری بیست و پنج تومن هم شنیدم ولی فقط غذا اگه بخوای کامل بگیری خیلی گرون برات تموم میشه من برآورد کردم تو این چند روز تالارهای مختلفی رو رفتم مال سپاه و ارتش رو هم رفتم اگه بتونی از اونا استفاده کنی دیگه هزینه ورودی و پارکینگ و خیلی از هزینه ها رو نمیدی تخفیف هم داره بعدم به نظرم زیاد نباید برای تالار هزینه کرد چون مراسم هرجور که باشه بازم حرف توش هست مخصوصا اگه خودت هزینه عروسی رو میدی میتونی به جای این هزینه ها چیزایی بگیری که برات موندگار باشه.
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #7
سلام دوستان من یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجاست یا نه ولی واقعا یکم کیج شدم مرسی اگه راهنمایی کنید
ما وقتی با تالار قرار داد میبندیم مگه خودشون تشریفاتو خدمات مجالس ندارن ؟
2. ایا میشه با یه تالار قرار داد بست ولی بهشون بگی ما خدمات مجالس شمارو نمی خوایم و خودمون میاریم ؟
3. هر خدمات مجلسی خودشونم با یا تالار پیشنهاد می کنن ؟
ممنون اگه زود جواب بدید

93/6/9 بهترین روز زندگیم
چه زود گذشت ...
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #8
الهام جان تالارها تا جائی که من میدونم همگی خودشون کار تشریفات رو انجاممیدن و شما نمیتونی از جای دیگه کسی رو برای تشریفات بیاری.اما گرفتن مراسم توی باغ فرق میکنه یعنی اگه شما بخوای میتونی فقط جا رو از باغ کرایه کنی ولی تشریفاتت بستگی به خودت داره که کار کجا رو میپسندی .البته اینم بگم که اکثر باغ ها این روزها خودشونم تشریفات زدن ولی الزامی به استفاده از همون تشریفات نداری .
نقل قول
۱۰-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #9
من می خوام تجربمو بگم ... ببینید تالار یا باغ و اگه جدا بگیری هم تشریفات ندارند و می تونی خودت خدماتو بگیری بعضی ها هم پکیج کامله و همه موارد و شامل می شه امکا من خودم به شخصه ترجیح می دم که تشریفات و خودم جدا بگیرم که از کیفیتش مطمین شم. چند جا عروسی رفتم البته باغ بود که تشریفات و صاحب باغیه انجام می داد که خیلی تو کارش ایراد داشت و به چشمم اومد .. اما تشریفاتی که عروسی من و برگزار کرد همین تابستون چون با تحقیق اومدم و انتخاب کردم خیلی خیلی از کارش راضی بود و به اصطلاحی ترکوند.. از همون تشریفاتی پند تا باغ و نشون داد که ما خودمون از بینشون باغمونو انتخاب کردیم و مراسممون اونجا به بهترین نحو انجام شد. حالا اگه کسی سوالی داشت من در خدمتم Smile
نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #10
بچه ها تالار خوبه واسه مراسم گرفتن؟ یا خدمات مجالسا؟ من میخوام مراسم خیلی با شکو و زیبا باشه؟ میشه اطلاغاتی به من بدین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط barbi6
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام