• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان

۱۹-تير-۱۳۹۸, ۰۷:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-تير-۱۳۹۸ ۰۷:۳۸ صبح توسط حنا-دختری در مزرعه.)
ارسال: #1871
RE: انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان
همین الان با بیمارستان گاندی بخش بیمه تماس گرفتم با آرامش تامام و خیلی هم شیک و مجلسی ایراد فرمودن که نامه از وزارت بهداشت اومده که کلیه بیمارستان ها شکم اول  و سزارین رو بیمه قبول نکنن. یعنی آب پاکی رو ریخت رو دستمتصویر: images/smilies/sleepy.gif . گفتم آخرش مجبور میشم یه 10 میلیون بزارم کنار برای زایمان و بعد از بیمه بگیرم.تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png ایشالا ک بیمه بعدش ادا در نیاره.تصویر: images/smilies/confused.gif هزینه ها رو هم پرسیدم واسه دوستانی که میخوان اونجا زایمان کنن ایشالا : خصوصی 7/5، وی آی پی 9 تا 9/5 تصویر: images/smilies/blush.gif

بر دلم بنشسته ایتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط samiiira_ziba ، حلما :)
۱۹-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #1872
آدم از اقدام کردن کلا فراری میشه میره سرچ میکنه ، هر دکتر و هر بیمارستانی رو سرچ کردم و پرس و جو کردم دو نفر میگن محشره یه نفر میگه منو کشتن اونجا تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/confused.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط sh96 ، boobe ، حلما :)
۱۹-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #1873
با مسئول بیمه ادارمون صحبت کردم گفت هر بیمارستانی باشین ما دو هفته ای تا سقف 8 میلیون بازپرداخت داریم ولی بیمه تامین اجتماعی سه ماه طول میده و تا اون پرداخت نکنه ما نمیتونیم واریز کنیم. بهم پیشنهاد داد دکتر از بیمارستان بهمن و اتیه رو اوکی کنم که تحت نظر باشم چون آنلاین پرداخت میکنن. همکارم ماه قبل بهمن بوده و همکارام گفتن الان ک مرخصی زایمانه ولی گفته رایگان بودهتصویر: images/smilies/shy.gif هزینه ش تو بیمارستان بهمن . دکتر مهشید بحرینی دکترش بوده و زیر میزی هم نگرفته و میگن اگه اسم زیرمیزی ببری ناراحت میشه. ولی خب تو سایتا ناراضی هم دیدم ازش.تصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
 سپاس شده توسط boobe
  • گروه ژ
۳۰-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ صبح توسط samiiira_ziba.)
ارسال: #1874
(۱۹-تير-۱۳۹۸ ۰۷:۳۷ صبح)'حنا-دختری در مزرعه' نوشته است:  همین الان با بیمارستان گاندی بخش بیمه تماس گرفتم با آرامش تامام و خیلی هم شیک و مجلسی ایراد فرمودن که نامه از وزارت بهداشت اومده که کلیه بیمارستان ها شکم اول  و سزارین رو بیمه قبول نکنن. یعنی آب پاکی رو ریخت رو دستمتصویر: images/smilies/sleepy.gif . گفتم آخرش مجبور میشم یه 10 میلیون بزارم کنار برای زایمان و بعد از بیمه بگیرم.تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png ایشالا ک بیمه بعدش ادا در نیاره.تصویر: images/smilies/confused.gif هزینه ها رو هم پرسیدم واسه دوستانی که میخوان اونجا زایمان کنن ایشالا : خصوصی 7/5، وی آی پی 9 تا 9/5 تصویر: images/smilies/blush.gif

به نظر من این حرف خیلی منطقی به نظر نمیاد خب ممکنه یه نفر به لحاظ پزشکی اصلا نتونه زایمان طبیعی کنه خب یعنی چی که بیمه نمیده؟به نظر من از کارگزاریهای تامین اجتماعی سوال کنید بهتره
من خودم صارم سزارین زایمان کردم اونموقع هزینم 6200 بود .تکمیلیم قرارداد داشت باهاش 4تومنشو داده بود من 2200 از جیبیم دادم ، بعد رفتم کارگزاری تامین اجتماعی هم از این 2200 که از جیب داده بودم 1500 داد (سال 95)

(۱۹-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۳۸ عصر)'حنا-دختری در مزرعه' نوشته است:  با مسئول بیمه ادارمون صحبت کردم گفت هر بیمارستانی باشین ما دو هفته ای تا سقف 8 میلیون بازپرداخت داریم ولی بیمه تامین اجتماعی سه ماه طول میده و تا اون پرداخت نکنه ما نمیتونیم واریز کنیم. بهم پیشنهاد داد دکتر از بیمارستان بهمن و اتیه رو اوکی کنم که تحت نظر باشم چون آنلاین پرداخت میکنن. همکارم ماه قبل بهمن بوده و همکارام گفتن الان ک مرخصی زایمانه ولی گفته رایگان بودهتصویر: images/smilies/shy.gif هزینه ش تو بیمارستان بهمن . دکتر مهشید بحرینی دکترش بوده و زیر میزی هم نگرفته و میگن اگه اسم زیرمیزی ببری ناراحت میشه. ولی خب تو سایتا ناراضی هم دیدم ازش.تصویر: /images/smilies/new/huh.png

سعی کنید بیمارستانی رو انتخاب کنید که بیمه تکمیلیتون قرارداد داره اینطوری کارتون خیلی راحت و بی درد سر تره و با یه نامه پذیرشتون راحت انجام میگیره تو بیمارستان. تا اینکه پولو بدی بعد هی بدویی دنبال پولت و امروز و فردا کنن و معمولا اینجوری فرانشیزی هم که از آدم میگیرن بیشتره.

Big Grin
نقل قول
۳۰-تير-۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #1875
بچه ها کسی از مشهد هم اینجا هست؟ میخوام بدونم بیمارستان مهر بهتره یا رضوی

هفته بیست و هشتم
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #1876
دوستان لطفاً اگر اطلاعات یا تجربه ای درباره بیمارستان های مردم و سورنا دارید اینجا بنویسین.
خیلی برام حیاتیه...
ممنون

هر که دلارام دید از دلش آرام رفت 
چشم ندارد خلاص هر که در این دام رفت 
نقل قول
 سپاس شده توسط الی طلا
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #1877
(۱۹-تير-۱۳۹۸ ۱۲:۳۸ عصر)'حنا-دختری در مزرعه' نوشته است:  با مسئول بیمه ادارمون صحبت کردم گفت هر بیمارستانی باشین ما دو هفته ای تا سقف 8 میلیون بازپرداخت داریم ولی بیمه تامین اجتماعی سه ماه طول میده و تا اون پرداخت نکنه ما نمیتونیم واریز کنیم. بهم پیشنهاد داد دکتر از بیمارستان بهمن و اتیه رو اوکی کنم که تحت نظر باشم چون آنلاین پرداخت میکنن. همکارم ماه قبل بهمن بوده و همکارام گفتن الان ک مرخصی زایمانه ولی گفته رایگان بودهتصویر: images/smilies/shy.gif هزینه ش تو بیمارستان بهمن . دکتر مهشید بحرینی دکترش بوده و زیر میزی هم نگرفته و میگن اگه اسم زیرمیزی ببری ناراحت میشه. ولی خب تو سایتا ناراضی هم دیدم ازش.تصویر: /images/smilies/new/huh.png

واقعا با این هزینه ها نمیدونیم چیکار کنیم. حالا هزینه هاش یه طرف/ این که میگن اذیت شدن هم هست! اعتماد به این بیمارستانا و این افراد واقعا استرس ایجاد میکنه

نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #1878
بیمارستان مهر یکی ازفامیلم ۴سال پیش زایمان کرد راضی بود ولی یکی دوسال پیش ویکی چندوقت پیش زایمان کرد راضی نبودن حالا نمیدونم رسیدگیشون بودچه مشکلی داشتن ولی بیمارستان رضوی یکی ازفامیلم دوسال پیش زایمان کرد راضی بود بهتره ازدکترتون هم بخواید که راهنماییتون کنه رسیدگی کدوم بهتره
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin jun
۸-شهريور-۱۳۹۸, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #1879
بچه ها سلام، کسی اطلاعاتی از زایمان تو بیمارستان مهر(تهران) داره؟ دکتر من بیمارستان مهر زایمان میکنه فقط، اصلا بیمارستانش چطوره کلا؟

هزار دشمنم ار ميكنند قصد هلاك                    گرم تو دوستى از دشمنان ندارم باك
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام