• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان

۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #1831
RE: انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان
بچه ها تورو خدا اگه نظری دارین واسه این بیمارستانا بهم بگین. شما بودین کدوم بیمارستان می رفتین؟؟ آبان، یاس سپید، مادران. دکترم تو ایناس. البته تو لاله هم هست که لاله طرف قرارداد بیمه ام نیست. اگه بود قطعا اونو انتخاب می کردم. در مورد یاس سپید خیلی اطلاعات پیدا نکردم. یه سریا راضی بودن و یه سری بسیااار ناراضی. نمیدونم نظرات واقعی بودن تو سایتا یا نه.
بیمارستان آبان هم دختر خاله ام اونجازایمان کرده و راضی بوده. البته 9 سال پیش . مادران رو هم هیچی نمیدونم راجع بهش. فقط میدونم زایشگاهه. و یه موردی اینکه من سزارین میخوام باشه.
اگه نظری دارین خیلییییییی ممنون میشم بگین. هفته 28ام و نمیدونم کجا برم واسه زایمان.
نقل قول
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۰۷ صبح
ارسال: #1832

(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ عصر)'leyli_jan' نوشته است:  سلام دوستان . من ساکن کرج هستم ولی میخوام یه دکتر خیلی خوب مخصوص زایمان فیزیولوژیک تهران پیدا کنم که بیمارستان هم تهران برم چونن بیمارستان های کرج اصلا خوب نیست به خصوص برای زایمان طبیعی . اگه کسی دکتری میشناسه که به صورت تخصصی زایمان طبیعی و فیزیولوژیک انجام میدن و معروفن ممنون میشم معرفی کنید

تبریک میگم عزیزم چه عجب ما یکی رو دیدیم دنبال سزارین نبود ، من بهت نیلو معظمی رو پیشنهاد میکنم تو ایسنتا سرچش کن اطلاعاتش میاد کامل ، بیمارستان گاندی هم زایماناشو انجام میده ، خیلی هم خانم های معروف پیشش زایمان عالی و سالمی داشتن و اگر همه چی خوب پیش بره به نظرم بهترین فیزیولژیک کار ایران هستن و بسیار با صبر و حوصله زایمان رو پیش میبرن ، کلاسهاشون هم همه جوره هست که به ساعت همه بخوره

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #1833
اتفاقا من اولین نفر به ایشون پیام دادم و زنگ زدم
بهشون گفتم از لحاظ هزینه من هیچ مشکلی ندارم و خیلی خوش رو با من بودن بعد که گفتم از کرج هستم صداشون عوض شد و فقط گفتن من اسمتون و پس خط میزنم و نداشتن من صحبت کنم قطع کردنتصویر: images/smilies/sad.gif
بعد دوباره تماس گرفتم گفتم من مایل هستم زیر نظر خودشون باشم و زایمان هم زیر نظر ایشون داشته باشم و کلاس هاشون رو هم تا جایی که بتونم ثبت نام میکنم و یا تو کارگاه های آموزشیشون ثبت نام میکنم ولی ایشون گفتن اصلا نمیشه باید تو تک تک کلاس های من شرکت کنید که از ساعت ٩ صبح شروع میشه . بهشون گفتم خب من کلاس هایی رو شرکت میکنم که به تایمم بخوره. و بتونم بیام و کلاس هایی هم که نتونم بیام تهران تو کرج با موسسات بارداری جلران میکنم و باز از خودتون هم راهنمایی میگیرم ولی ایشون فقط گفتن امکانش نیست لطفا خط و اشغال نکنید تصویر: /images/smilies/new/huh.png
راستش خیلی بدم اومد بیشتر حس اینو داشتم که من به عنوان یه آدم الویت ندارم اینکه به اندازه کافی منفعت مالی نمیرسونم مهم تره 
برای همین الان دوباره یه دکتر فیزیولوژیک خیلی خوب هستم که تحت فشار قرارم نده و از لحاظ اخلافی هم درست رفتار کنه
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #1834
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۳:۲۹ عصر)'memes' نوشته است:  بچه ها تورو خدا اگه نظری دارین واسه این بیمارستانا بهم بگین. شما بودین کدوم بیمارستان می رفتین؟؟ آبان، یاس سپید، مادران. دکترم تو ایناس. البته تو لاله هم هست که لاله طرف قرارداد بیمه ام نیست. اگه بود قطعا اونو انتخاب می کردم. در مورد یاس سپید خیلی اطلاعات پیدا نکردم. یه سریا راضی بودن و یه سری بسیااار ناراضی. نمیدونم نظرات واقعی بودن تو سایتا یا نه.
بیمارستان آبان هم دختر خاله ام اونجازایمان کرده و راضی بوده. البته 9 سال پیش . مادران رو هم هیچی نمیدونم راجع بهش. فقط میدونم زایشگاهه. و یه موردی اینکه من سزارین میخوام باشه.
اگه نظری دارین خیلییییییی ممنون میشم بگین. هفته 28ام و نمیدونم کجا برم واسه زایمان.

سلام عزیزم
من 3 سال پیش بیمارستان یاس سپید زایمان کردم از همه چیز راضی بودم رسیدگیشون عالی بود فقط تنها موردش که ناراضی بودم این بود که واکسن بدو تولد رو همون روز نزدند گفتم تموم کردیم برید چند روز دیگه نوزاد رو بیارید که برای من با توجه به شرایط چند روز اول و توی طرح ترافیک بودن بیمارستان سخت بود

الا بذکر الله تطمئن القلوب
نقل قول
 سپاس شده توسط memes
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #1835
(امروز ۰۲:۴۸ عصر)'leyli_jan' نوشته است:  اتفاقا من اولین نفر به ایشون پیام دادم و زنگ زدم
بهشون گفتم از لحاظ هزینه من هیچ مشکلی ندارم و خیلی خوش رو با من بودن بعد که گفتم از کرج هستم صداشون عوض شد و فقط گفتن من اسمتون و پس خط میزنم و نداشتن من صحبت کنم قطع کردنتصویر: images/smilies/sad.gif
بعد دوباره تماس گرفتم گفتم من مایل هستم زیر نظر خودشون باشم و زایمان هم زیر نظر ایشون داشته باشم و کلاس هاشون رو هم تا جایی که بتونم ثبت نام میکنم و یا تو کارگاه های آموزشیشون ثبت نام میکنم ولی ایشون گفتن اصلا نمیشه باید تو تک تک کلاس های من شرکت کنید که از ساعت ٩ صبح شروع میشه . بهشون گفتم خب من کلاس هایی رو شرکت میکنم که به تایمم بخوره. و بتونم بیام و کلاس هایی هم که نتونم بیام تهران تو کرج با موسسات بارداری جلران میکنم و باز از خودتون هم راهنمایی میگیرم ولی ایشون فقط گفتن امکانش نیست لطفا خط و اشغال نکنید تصویر: /images/smilies/new/huh.png
راستش خیلی بدم اومد بیشتر حس اینو داشتم که من به عنوان یه آدم الویت ندارم اینکه به اندازه کافی منفعت مالی نمیرسونم مهم تره 
برای همین الان دوباره یه دکتر فیزیولوژیک خیلی خوب هستم که تحت فشار قرارم نده و از لحاظ اخلافی هم درست رفتار کنه

عزیزم به اعظم خیابانی هم زنگ بزن

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط leyli_jan
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #1836
(امروز ۰۳:۵۶ عصر)'ninaz' نوشته است:  
(امروز ۰۲:۴۸ عصر)'leyli_jan' نوشته است:  اتفاقا من اولین نفر به ایشون پیام دادم و زنگ زدم

عزیزم به اعظم خیابانی هم زنگ بزن

ببخشید به نظرم من هم دقیقا همینه ایشون اصلا دلشون نمیخواد با شرایط آدم رده بیاد و کاملا کاملا معلومه که سیستمشون خیلی پولکی هست هرکی یهدبار تماس بگیره یا واتساپ بده متوجه میشه کسی که واقعا دغدغه کمک داره نمیاد بگه همه کلاسا رو باید بیان و فولان که عینش رو همه بیمارستانا دارن منم اصلن از برخوردشون تو بارداری خوشم نیومد .عزیزم شما برو پیشه دکتر ابراهیمی بیمارستان گاندی و یاس سپید تشریف دارن ایشون بسیارر بسیار دکتر خوبی هستن دوست من کلاس وه هیچی ۴ قدم راه هم نرفته بود تصمیمش یهو عوض شد و خواست طبیعی زایمان کنه بدون برش و بی حسی یا مداخله بچش رو پیش ایشون به دنیا آورد خیالت بسیار دکتر خوبی هست و من از خیلیا تعریفشون رو شنیدم انشاا.. که زایمان خوبی داشته باشی مارم دعا کنی
نقل قول
 سپاس شده توسط leyli_jan
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #1837
دوستای گلم د ررابطه با بیمارستان صارم و اینکه میگن زایمان تو آب هم داره اطلاعاتی دارید؟واقعا زایمان بی درد هست؟من اصلا حس میکنم این فقط یه جور حرفه اما زن داییم پرستاره میگه خیلی روش خوبیه و بهتر از سزارینه و درد طبیعی رو نداره!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام