• مزون فابرا
  • گل سنتر

انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان

۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #1811
RE: انتخاب بیمارستان خوب برای زایمان
(۷-آذر-۱۳۹۷ ۰۵:۵۹ عصر)'jine' نوشته است:  بچه ها من تعریف دکتر لیدا احمدیان خامنه رو شنیدم توی نت
البته نه در حجم زیاد که آدم شک کنه تبلیغاتچی هاش هستن
خواستم ببینم کسی تجربه داره با ایشون
من. اینکه علاوه بر مهارت اخلاق خوبی داشته باشه برام خیلی مهمه
الانم دکترم لیلا محمدیه خوبه اونم ولی شاید به خاطر بیمه و این حرفها دیگه نرفتم پیشش

من درمانگاه ولیعصر میرم ایشون اونجا هم هستن من تعریفشون رو زیاد شنیدم از مریضاشون

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #1812
بچه ها کسی دکتر فهیمه رمضانی تهرانی رو میشناسه؟ فامیل من خیلی ازش خوب تعریف میکنن ولی تو نت خیلی خیلی بد نوشته ازش

خواستگاری ♥ 93/7/18
عقد ♥ 93/7/25
عروسی ♥ 94/7/9 (شب عید غدیر)
تولدم 15 مــــــ♥ـهــــــر
تصویر: images/smilies/heart.gif mother to be 
نقل قول
۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #1813
(۳۰-آبان-۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ عصر)'مامان جون آینده' نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ عصر)'Mahra' نوشته است:  سلام دوستان کسی تجربه زایمان توی بیمارستان لاله داره؟ اگر کسی هست لطفا بیاد از تجربه ش بگه ممنون میشم اینکه رسیدگیشون چطوره؟ برخوردشون و هزینه ش خیلی بالا میشه نسبت به جاهای دیگه؟

عزیزم من خانم همکارم دو سال پیش اونجا زایمان کرد خیلی هم راضی بود هم از تمیز بودنش هم پرسنلش.

سلام عزبزم
دکتر منم بیمارستان لاله ست البته بیمارستان شهریار هم عمل میکنه دوست شما چقدر هزینه کردن بابت عمل؟البته الان قیمتا ی کم تفاوت کرده ولی من اون روز پرسیدم از دکترم گفت ۷ تومن ولی تو نت که خوندم نوشتن قیمت تموم شده نزدیک ۱۲ تومنه 

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد تصویر: images/smilies/heart.gif
❤خدایا شکرت❤
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #1814
دکتر سارا میرزنده دل اصلا دکتر خوبی نیست گول تبلیغاتش رو نخورین. بی مسولیت بی ادب بداخلاق . مدام هم سرش تو گوشیشه اصلا حواسش به مریض نیست...من که بدترین خاطره زایمان برام موند

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام