• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

امضاء لیست جهیزیه

۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ صبح توسط atefeh.sh.)
ارسال: #1
امضاء لیست جهیزیه
بچه‌ها دیدید بعضیا جهیزیرو لیست میکنن میدن داماد امضاء کنه؟ به نظرتون کار خوبیه؟ یا نه؟Huh

به نظر خودم که کار خوبی نیست مثل این میمونه که داماد خرج عروسیو لیست کنه بده دستمون بگه امضاء کن

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط فروغ بانووو ، asal star ، فاطمه23 ، iviahSa ، nasibe_603 ، negin1991 ، فلفل بانو ، مهیا مهپور ، Aroose Maloos ، sani.m ، Maryam290 ، خاله
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #2

RE: لیست جهیزیه
1. اسم پست رو عوض کن چون داریم. 2. به نظرم هم کار خوبیه هم خیلی قدیمیه هم زشته هم به نفع دختره!!!!!!!!!!
امیدوارم گرفته باشی چی میگمBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط atish ، asal star ، فاطمه23 ، moj moj ، masiii ، nasibe_603 ، paarsis ، فلفل بانو ، aros tak ، سيم سيم ، مانازرین ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #3

RE: لیست جهیزیه
(۲۰-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح)بهاردخت نوشته است:  1. اسم پست رو عوض کن چون داریم. 2. به نظرم هم کار خوبیه هم خیلی قدیمیه هم زشته هم به نفع دختره!!!!!!!!!!
امیدوارم گرفته باشی چی میگمBig Grin

3 (12)
یعنی کار زشتیه ولی به صورت غیر مستقیم داری می گی که انجام بدیم بهتره؟!

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط یاسی جون ، rezghul ، asal star ، آ.ر.ا.م ، یلداجون ، سيم سيم ، نسرین منتظر ، Maryam290
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #4

RE: امضاء لیست جهیزیه
بله دقیقنننننننننننن
خوشم میاد زود میگیری چی میگم
برای خدای نکرده مواقع طلاق و طلاق کشی یکم اندازه سرسوزن به درد میخوره
نقل قول
 سپاس شده توسط asal star ، آ.ر.ا.م ، nasibe_603 ، سيم سيم ، نسرین منتظر ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #5
ما هم تو خانوادمون این رسم هست.منم دوست ندارم.اما چیزهایی به چشم دیدم اما فهمیدم که این رسم خیلی هم خوبه.

پـــــــايــــــيــــــــز هــــــمــــان بــــــهـــــاريــــــســـــت کــــــه عــــــاشـــــق شـــــده اســـــت
نقل قول
 سپاس شده توسط asal star ، بهاردخت ، نسرین منتظر ، demiii ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #6
ما هم به این نتیجه رسیدیم که لیست جهیزیه حتما امضا بشه....تازه خیلی چیزا هم تو لیست نیست من که فیلم هم میگیرم از تک تک وسایلم و تو ی برگه قید میکنم همراه با آنچه در فیلم هست.......چرا که نه!!!!!!!!!!!!!!به نظرم رسم خوبیه.....خدا اون روزو واسه هیچ کدوممون نخواد یکی از آشناهامون نوشته بود به فرض 50 قلم جنس
داماد عوضی 50 قلمو فکر میکنید 50 قلم جنسو چی داده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مییخواستن جدا بشن
نوشته بود لیف حمام 2 عدد
حوله حمام
حوله آشپزخانه
صندلی حمام
گیره لباسی
یعنی وسایل بی ارزشو!!!!البته 50 قلم نبود یه میزان بالا بود اما یخچالو اینارو نداد بهش!!

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، asal star ، آ.ر.ا.م ، nasibe_603 ، lidajoon ، aros tak ، نسرین منتظر ، bily ، shiny1372 ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #7
Huhخانواده من لیست نگرفتن. بابام گفت من اینارو هدیه دادم دوست ندارم لیست کنم. منم امیدوارم برای هیشکی لازم نشهAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparaki ، asal star ، آ.ر.ا.م ، firelight ، nasibe_603 ، reyhane.m ، shahla8463 ، bily ، neoermia ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #8
من که خودم میخوام که لیست تهیه کنن.....به نظر من اینجوری بهتره
من فاکتورهای خریدامو نگه داشتم اما خیلی هاش فاکتور نداره که از خارج از ایران خریدم......بلاخره باید بدونن همچین الکی هم نیست جهیزیه دادن....سخت تر عروسی گرفتنه

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، jessi ، rezghul ، asal star ، آ.ر.ا.م ، madlen ، Baby jon ، nasibe_603 ، fj_saaed ، reyhane.m ، aros tak ، سيم سيم ، نسرین منتظر ، demiii ، bily ، shiny1372 ، airis ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #9
به نظر من خیلی جالب نیست. البته بستگی به طرف آدم هم داره.
خدایی نکرده انقدر موقع طلاق روح آدم آزرده هست که دیگه جهیزیه واسه-ش معنایی نداره. مث مهریه که آدم می بخشه و میاد بیرون Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط asal star ، negin mht ، tir91 ، آ.ر.ا.م ، nasibe_603 ، shiva mad ، جوجوبانو ، bily ، azi66 ، neoermia ، Maryam290
۲۰-اسفند-۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #10
عزیزم بعضب اوقات میگن مو از خرس کشیدن غنیمته!!
حالا ایشالله واسه کسی پیش نیاد اما کلا فقط واسه وقت طلاق نیست....من دیدم آقایونی که به زنشون بعد از سال ها زندگی گفتن تو فقط با رخت و لباست اومدی تو زندگی من ...هیچی هم نیوردی!!
همیشه ما خانوما هستیم که رحم میکنیم و مهرم حلال جونم آزاد.....اما کمتر مردی پیش میاد که حق طلاقو به خانومش بده...چرا همش خانوما از خودشون بگذرن.....اگر بنا به عذاب کشیدنه پس باید عذاب هم داد
من خودم مخالف زور و ستمم
و اون جهیزیه و اون مهریه رو نمیخوام وقتی زندگیم نابود شده باشه اما در شرایط مختلف شاید لازم باشه که بگیرم...خدا نیاره اون روزو....زبونم لال بشه

نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe65 ، afc30 ، asal star ، negin mht ، mahiia ، آ.ر.ا.م ، moj moj ، paarsis ، banafshe y ، مهپاره ، Amene joon ، لیزا ، parisun ، سيم سيم ، bily ، airis ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام