• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

امضاء لیست جهیزیه

۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #41
RE: امضاء لیست جهیزیه
من تا حالا نشنیده بودم همچین چیزیو, Huh ولی به نظر من خییییییییییییییلی کار زشتیه, شآن و شخصیت دختر و خانواده ی دختر خیییلی میاد پایین!!! چرا از اول باید با انرژی منفی زندگیو شروع کنیم, حق طلاق و لیست دادنو ....!!! تورو خدا انقدر با این چیزای قدیمی خودتونو درگیر نکنید. یه ذره مثبت باشییییییییییید.

هیچ گاه برای آغاز دیر نیست... همین بس که به خود بگویم این بار کار ناتمام را پایان میدهم.... Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، شهرآشوب ، tir91 ، shahla8463 ، بهناز H
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #42
حالا کی گفته این برای روز طلاقه که همهههههههه جو میدن وااا مگه قراره جدا شیممممم بیخیال شماها که بیشتر جدی گرفتین هر کس یه رسمی داره دیگه اینقدر وا وو ویی نداره که.Huh

مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند
اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آنهاست.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، سُلی گُلی ، sima avini
۱۶-مهر-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #43
منم با لیست جهیزیه موافقم ولی نه به خاطر طلاق یا دعوا یا هر چیز دیگه ای و اصلا هم ربطی به شان و شخصیت خانواده دختر نداره.اگه تو دادگاه های تهران یه سر بزنید میفهمید که تو این مملکت هیچ ارزشی واسه زن قائل نیستند.شما ندیدین چطوری یه مادر رو از بچه چند ماهش جدا مبکنن و به راحتی از خونه میندازنش بیرون و این در حالی که که قاضی این حکم نا عادلنه رو داده.خانوما واقع بین باشین.تو این دنیا هر چیزی ممکن پیش بیاد.من دیدم کسی رو که وقتی همسرش فوت شده مادر شوهرش تمام جهیزیش رو بالا کشیده و به زور گرفته و دختره رو فرستاده خونه مامانش و این در حالی که این دختر خواهر زاده مادر شوهره بوده.حالا بماند که دختره خودش پزشک بوده و پولدار و میتونست دوباره زندگیش رو بسازه
نقل قول
 سپاس شده توسط hava ، مرمري ، لیلیوم20 ، farimah ، بهاردخت ، سُلی گُلی ، Aseman90 ، prances ، rozalina ، sima avini ، پریسااا
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #44
منم لیست نوشته بودم که بدم امضا کنن ولی یادم رفتBig Grin
ههههههBig Grin3 (12)

6 مهر91 Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط rozalina ، sima avini
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #45
ما که رسم داریم خانواده همسری هم رسم دارن . جاری من میگفت نه لازم نیست نمی خواهخودشو کشت که برای من اینکارو نکن ولی مادرشوهرم بهمن چشمک زد و هیچی نگفت شب دیدم مادر شوهرم و پدر شوهرم و برادر شوهرام دائی های همسرم و خاله و شوهر خاله هاش اومدن برای لیست نوشتن . خیلی بهم مزه داد . تازه مارسم داریم دونه به دونه مینویسیم همرو .حتی کبریت . ولی من کلی میگفتم تازه خودشون هی میگفتن اتو رو نگفتی جارو برقی رو نگفتی . تازه برادر شوهرم در دستشوئی رو باز کرد گفت بنویسین سطل آشغال و فرچه هی من میگفتم نمیخواد . آخره سرم پدر شوهرم گفت خیلی خوب و عالی بود واسه یکسری آدم فضول از سرشون هم زیادیه .و بغلم کرد. بچه ها پدر شوهرم منو خیلی دوست داره گوش جاری و شیطون کر

دوست دارم هر چی پول میاد دستم خرج تن پوش شیک و خوراک خوب و تفریح توپ کنم .نه زمین و خونه و ویلا بخرم Wink چون ترجیح میدم ...
دنیا به کامم باشه تا به نامم
نقل قول
 سپاس شده توسط یاسی65 ، بهاردخت ، parasto parvaz ، Sweet92 ، sabzine ، rozalina ، sima avini ، مبیناز ، باران طلایی
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #46
ما عهد بوق رسمشو داشتیم الانم بابام گیر داده باید بدیم امضا کنن
ولی چند شب پیش منو و مامانم سر همین موضوع با بابام دعوا کردیم.....

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #47

(۲-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ صبح)مرمر.الف نوشته است:  ما عهد بوق رسمشو داشتیم الانم بابام گیر داده باید بدیم امضا کنن
ولی چند شب پیش منو و مامانم سر همین موضوع با بابام دعوا کردیم.....

مرمر جان دعوا نداره
منم احساس خوبی نداشتم ولی وقتی یه ذره دور و اطراف رو می بینی بهتره بدی امضا کنند
نقل قول
 سپاس شده توسط rozalina ، sima avini ، مبیناز
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #48
آخه خانواده همسری چندتا رسمو ندارن یکیش گواهی سلامت خانم ها - یکی امضای لیست جهیزیه و از نظر اونا اصلا معنی ندارن و هیچکدوم از دخترای فامیلشون اینکاررو نکردن....

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #49

(۲-آبان-۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ صبح)مرمر.الف نوشته است:  آخه خانواده همسری چندتا رسمو ندارن یکیش گواهی سلامت خانم ها - یکی امضای لیست جهیزیه و از نظر اونا اصلا معنی ندارن و هیچکدوم از دخترای فامیلشون اینکاررو نکردن....

مسلمن خیلی از رسمهاشون رو برای شما اجرا کردند
اگر به شما احترام بذارنند براتون امضا می کنند
مال من که پدرشوهرم چیزی نگفت و بدون اینکه نگاه کنه امضا کرد
اصلن چیز خیلی مهمی نیست که بزرگش کنید
ولی از نظر من [undefined=undefined]100 درصد[/undefined] باید اینکار رو کردNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط sima avini
۱۲-آبان-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #50
من اصلا روم نمیشه این کارو بکنم ولی دوسدارم لیست جهیزی امضا بشه.ت

آیا می دانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای روی کره زمین به من بستگی دارد؟Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط rozalina ، sima avini
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام