• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

امضاء لیست جهیزیه

۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #21
RE: امضاء لیست جهیزیه
اصلا کار زشتی نیست هرچند بعضی ها میگن اگر ان زندگی بهم بخوره اون وسایل پشیزی هم ارزش نداره. ولی اگر خدای نکرده خدای نکرده زبونم ....زندگی به جدایی بکشه و مرد زن بگیره هیچ کس حاضر نمیشه یه زن دیگه از اون وسایلی که پدر و مادرمون با خون دل خریدن استفاده کنه . شده اون وسایلو میگیریم میریزیم دور ولی اجازه نمیدیم کسی استفاده کنه.

نتیجه اخلاقی:لیست کنید، ‌امضا بگیرید

داره میاد پیشم.......جاده چه همواره
نقل قول
 سپاس شده توسط farimah ، simin ، ni lo ee ، farnoush ، khofte ، بتیس ، hava ، nasibe_603 ، نسرین منتظر ، sima avini
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #22
راستش به نظر من فاکتور خریداتون رو نگه دارین و فاکتور هاتون رو به اسم خودتون بگیرین نه فامیلیه شوهرتون. اینها بهتره تا امضا گرفتن. بعد هم خیلی بستگی داره به خانواده شوهر. بعضی کارا اثرات بدی میزاره اگه خیلی رسم نباشه تو خونواده ای.
نقل قول
 سپاس شده توسط farimah ، farnoush ، marzin ، khofte ، leyli ، hava ، tir91 ، nasibe_603 ، fj_saaed ، همیشه بهار1394
۳۰-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #23
من اصلا به ذهنم نرسید اینکارو بکنم.اما منطقیه.با بد شدن زمونه و یه سری از دخترا و پسرا(بلا نسبت جمع خودمون)ممکنه یه اتفاقایی خدای ناکرده پیش بیاد و به نظرم به قول نارسیس هیچکس راضی نیست اون وسیله ها رو کس دیگه استفاده کنه..
نقل قول
 سپاس شده توسط zibaa ، farnoush ، nasibe_603
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳۰-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #24
چه بحث خوبی. منم تمام جهیزیه مو از ریزو درشت لیست کردم وجمع زدم پدرم چند روز پیش گفت لیستو بدیم هم شوشو امضا کنه هم باباش! اما من ناراحت شدم و گفت اصلا همچین کاری نکنید چون زشته!
من خوشم نمیاد زیاد معنی نداره. اما پدرم میگه کاره خوبیه فردا نمیگن اینو داشتی اینو نداشتی...حالا خانواده شوشو اصلا اینجوری نیستن..
خلاصه دیگه نزدیک بود بحثمون بشه که من بلند شدم رفتم!!حالا واقعا نمیدونم این کار درسته یا نه؟؟!!Sad
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #25
منم دوست ندارم ولی ترکا خیلی تو رسمشون هست
من اینکارو نمیکنم چون خونواده ی همسری تهرانی اصیلن خودم ضایع میشم!!!!!!!!!

تا می آیم دستم را از دستت جدا کنم صبر می آید....
چقدر این عطسه های پاییزی را دوست دارمSmiling
نقل قول
 سپاس شده توسط بتیس
۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #26
به نظرم اگه رسم دارید حتما این کارو بکنید اگه هم ندارید برا خودتون لیست بردارید که بدونید به نظرم اگه مردی خواست موقع طلاق وسایلتون را بالا بکشه بهترین کار اینه که اون وسایلو خراب کنید که قابل استفاده نباشه این جوری لااقل دلمون خنک میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط mandanak
۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #27
من پوله جهیزیمو بابام داد که کمک خرید خونه بشه بعد 3 دانگ خونه به نامم شد الان هم اکثر وسایلمونو خودمون دوتا با هم میخریم یعنی معلوم نمیشه کی خریده کی پول داده.
حالا به نظرتون من چه چیزیو باید لیست کنم یا امضا بگیرم؟

نشد که بشهHuh
نقل قول
 سپاس شده توسط moya ، عروس جهانگرد
۲-مهر-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #28
الهام جان چون باهم پول میدید دیگه نمیشه لیست کرد
مگر اینکه فقط چیزایی که خودت خریدی رو لیست کنی.

در انتظار وصال Heart
نقل قول
۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #29
من فاکتوراشو دارم هر چیزیو که خریدم در ضمن فیلبمو عکسم گرفتم ..
اصلا خوشم نمیاد از امضای جهیزیه ..

پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
نقل قول
 سپاس شده توسط ziba66 ، negar90 ، Aroose Maloos ، nasibe_603
۳-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #30
به نظر من اگه قراره کار آدم به جاهای باریک و طلاق و جدایی بکشه جهیزیه هیچ ارزشی نداره پس امضا داشتن یا نداشتن خیلی مهم نیست
ما رسم داریم ولی خانواده همسرم ظاهرا رسم نداشتن
میگما خوبه پسر به اندازه جهیزیه ای که دختر برده اگه قابل توجه بوده جهیزیش یه چیزی به نام زنش کنه
مثلا 3 دانگ خونه یا کلا سند خونه رو بزنه به نام زنش چه حالی میده ها Big Grin 3 (12)

پروردگارا ،به من بیاموز،در این فرصت حیاتم آهی نکشم،برای کسانی که دلم را شکستند...!خداوندا ، جای سوره ای به نام “عشق” در قرآن تو خالیست که اینگونه آغاز شود : و قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.....
نقل قول
 سپاس شده توسط fatiti
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام