• تشریفات صدف
  • گل سنتر

امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)

۲۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #2901
RE: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)
تصویر: ./uploads/201804/post_109494_1523819684_0a7eebfd82e44f8f470bf9da555eb951.attach
سینه ی مرغ رژیمی تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نشود فاش کسی انچه میان من و توست
تا اشارات نظر نامه رسان من و توست

نقل قول
 سپاس شده توسط almam ، sheryshery ، marjantt ، artatam ، parmin.ab ، آرزوبانو ، جوجه خوشگله ، heven ، فرشته نامی ، النازی ی ی ، *mahsan* ، soso mo ، elahe***jooon ، مامان گل دخترا ، ترانه خانوم ، zori ، hivaa ، کیاناز ، سراب
۲۷-فروردين-۱۳۹۷, ۰۷:۱۳ عصر
ارسال: #2902
[تصویر: qqmf_25256.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، heven ، almam ، فرشته نامی ، النازی ی ی ، sheryshery ، اتيشپاره ، *mahsan* ، soso mo ، ترانه خانوم ، elahe***jooon ، zori ، parmin.ab ، آرزوبانو ، سراب
۲۸-فروردين-۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #2903
عکس ارشیوی . شام ی شب با خانواده خیر سرمون هممونم باشگاه میریمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

[تصویر: a6mm_25.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، roshanak7367 ، sheryshery ، مونا بانو* ، *mahsan* ، soso mo ، فرشته نامی ، جوجه خوشگله ، ترانه خانوم ، almam ، elahe***jooon ، zori ، heven ، آرزوبانو ، سراب ، kitty
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-فروردين-۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ عصر توسط اتيشپاره.)
ارسال: #2904
فیله مرغ نودلیتصویر: images/smilies/blush.gif
از هنرنمایی های تعطیلات عیدمه که به اقای همسر بیش از روزهای غیر تعطیل خوش بگذرهتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

تصویر: ./uploads/201804/post_97867_1524066893_22f596041cda2f13576789c611cd4a44.attach

من يك بانوي قوي هستم.

چرخ بر هم زنم گر رِسم به مرادم 
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، Elsa70 ، *mahsan* ، soso mo ، elahe***jooon ، النازی ی ی ، فرشته نامی ، morning glory ، مامان گل دخترا ، ترانه خانوم ، almam ، zori ، heven ، hivaa ، parmin.ab ، آرزوبانو ، پروانه ابریشم ، white lily
۲۹-فروردين-۱۳۹۷, ۱۰:۰۴ عصر
ارسال: #2905
[تصویر: d1fa_1.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط *mahsan* ، soso mo ، فرشته نامی ، جوجه خوشگله ، ترانه خانوم ، almam ، elahe***jooon ، zori ، heven ، hivaa ، parmin.ab ، آرزوبانو ، سراب
۳۰-فروردين-۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #2906
عکس ارشیوی فردای سیزده بدرتصویر: /images/smilies/new/wink.png کتلت لاهیجانی  . این کتلت فقط با نون بربری سرو میشه و فقط تو لاهیجان پیدا میشه بهترین جایی که میتونید این کتلتو با مزه اصیلش بخورید فقط رستوران جام که شعبه اصلیش تو پاساژ شهرسبز لاهیجانه کلی قدمت داره پدرم  بچه بوده میرفته جامتصویر: /images/smilies/new/lub.png

[تصویر: i4dt_45.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، جوجه خوشگله ، ترانه خانوم ، sheryshery ، almam ، elahe***jooon ، zori ، مونا بانو* ، heven ، hivaa ، parmin.ab ، آرامشه خیال ، فرشته نامی ، soso mo ، pariemasoud ، آرزوبانو ، *mahsan* ، پروانه ابریشم ، white lily
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #2907
ناهار اخرین روز فروردین که خونه ی خاله جان بودیم قرمه سبزی زرشک پلو با مرغ و سوپ شیرتصویر: images/smilies/blush.gif جای عشقم خالی که سرکار بودتصویر: /images/smilies/new/sad.png

[تصویر: 6wpd_تامهع.jpg]

شامم رفتیم خونه مامان بزرگ عدس پلو داشتیم  

[تصویر: uihx_داتقب.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، heven ، مامان گل دخترا ، almam ، hivaa ، *كيانا* ، ترانه خانوم ، zori ، parmin.ab ، آرامشه خیال ، فرشته نامی ، pari94 ، soso mo ، آرزوبانو ، *mahsan* ، سراب ، white lily
۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۰۰ عصر
ارسال: #2908
 عکس ارشیوی ناهار ی روز پاییزی برغانتصویر: images/smilies/heart.gif

[تصویر: ty9_57852.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، فرشته نامی ، roshanak7367 ، جوجه خوشگله ، almam ، soso mo ، آرزوبانو ، *mahsan*
۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #2909
جاتون خالی
 تصویر: ./uploads/201804/post_97867_1524670906_16d9a7ffc9dddda439360b2c97aefc23.attach

من يك بانوي قوي هستم.

چرخ بر هم زنم گر رِسم به مرادم 
تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، *mahsan* ، Elsa70 ، مامان گل دخترا ، roshanak7367 ، soso mo ، پروانه ابریشم ، parmin.ab ، almam
۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ عصر
ارسال: #2910
رستوران اقای مهربان قلعه رودخان فومن . غذاش خیلی بد بود گوشتش خیلی سفت بود و نسبت به برنجش کم بودتصویر: images/smilies/angry.gif هیچوقت نرید غذای بی کیفیت خیلی گرون داره

[تصویر: 8vcn_تالتا.jpg]

نامزدی 1 مهر 95
عقد 1 اردیبهشت 96
عروسی 1 شهریور 97

نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، soso mo ، سراب ، parmin.ab ، almam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام