• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)

۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #41

RE: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)
اینم غذای دیروز ما

[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]

دختر یعنی....شیرین عسلHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123 ، secret ، Anis71 ، Elmira.67.♥ ، sonia70 ، favania ، نیلوییی ، malosak92 ، Sara koochooloo ، *elay* ، Khanom Tala ، bahare jan ، venuskade ، shabnam.m ، زیبای زیبا ، a_1371 ، ---- ، مامان ماهان92 ، sanam a ، madely ، fahim.s ، A.Bidel ، maryva ، gole_yakh ، فرشته ی نجات ، zori ، heven ، eli meli joon ، tala680067 ، mehrban0o0o ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، زمرد_شوشو ، وفا ، mina_goli ، m.pardis ، ❤...M...❤ ، ne-gin-00 ، sheryshery ، saahaar banoo ، mina_v ، nasrin_71 ، آرزو بانو
۲۲-مرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #42
ناهار من و همسر گرامیHeart
[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]" alt="تصویر: [تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]" title="تصویر: [تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]" />

خدایا راضیم به رضای تو.......New1
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123 ، favania ، malosak92 ، Roshanak65 ، Elmira.67.♥ ، secret ، Sara koochooloo ، *elay* ، Khanom Tala ، bahare jan ، venuskade ، shabnam.m ، Anis71 ، زیبای زیبا ، a_1371 ، ---- ، مامان ماهان92 ، madely ، fahim.s ، A.Bidel ، maryva ، gole_yakh ، فرشته ی نجات ، zori ، heven ، tala680067 ، mehrban0o0o ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، مژي ، sama081 ، "Nabat " ، زمرد_شوشو ، وفا ، mina_goli ، m.pardis ، تران ، ne-gin-00 ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، mina_v ، nasrin_71
۲۳-مرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ عصر توسط تران.)
ارسال: #43

بعد از صد سال اومدم عسک بذارم
تاپیک جدید رو دیدم خخخخ

پسرم اومد بغلم
خدایا همسرم و پسرم رو به تو سپردم
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید* ، محی123 ، saraOnavid ، venuskade ، رونیا بانو ، mahya .kh ، malosak92 ، مرمرِامیر ، Roshanak65 ، Elmira.67.♥ ، زیبای زیبا ، a_1371 ، ---- ، مامان ماهان92 ، من و خودم ، Anis71 ، soheilahamed ، عشق یعنی خدا ، madely ، fahim.s ، Najmeh Mahdi ، *elay* ، A.Bidel ، maryva ، gole_yakh ، فرشته ی نجات ، zori ، heven ، eli meli joon ، tala680067 ، س.م ، HP_22 ، atousa1366 ، nila1360 ، sama081 ، زمرد_شوشو ، bahare jan ، وفا ، shabnam.m ، mina_goli ، ترنج86 ، m.pardis ، CIEL0 ، ne-gin-00 ، sheryshery ، gogosh ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، ملیکه ملکیان ، mina_v ، nasrin_71 ، "nemoune" ، آرزو بانو
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ عصر توسط hajar67.)
ارسال: #44
اولین عکس من تو این تاپیک.ته چین مرغ واسه اولین بار.خیلی خوشمزه شده بود.

این عکسا آرشیویه.مرغ تو ماکروفر

اینم کباب تابه ای از بچه های همینجا یاد گرفتم.این دومین باری بود که درست کردم
نقل قول
 سپاس شده توسط زیبای زیبا ، Zendegim ، متولد آذر ، sogand_22 ، سحری68 ، a_1371 ، ---- ، مامان ماهان92 ، من و خودم ، Anis71 ، soheilahamed ، roshanaa ، sanam a ، tannaz ، مه گل70 ، آرزو بانو ، madely ، fahim.s ، *elay* ، A.Bidel ، maryva ، gole_yakh ، (صبا) ، فرشته ی نجات ، aziiii ، نیلوییی ، zori ، رسپینا63 ، محی123 ، heven ، eli meli joon ، kitty ، Elmira.67.♥ ، tala680067 ، mehrban0o0o ، س.م ، HP_22 ، atousa1366 ، nila1360 ، مژي ، sama081 ، "Nabat " ، زمرد_شوشو ، mobina-hgh ، محبوبه ناز بانو ، عسل جونی ، bahare jan ، میدیا ، وفا ، shabnam.m ، mina_goli ، ترنج86 ، جوجه خوشگله ، m.pardis ، CIEL0 ، تران ، ❤...M...❤ ، ne-gin-00 ، sheryshery ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، ملیکه ملکیان ، mina_v ، sama_6399 ، nasrin_71 ، laleh paeezi ، استرنج
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ صبح توسط من و خودم.)
ارسال: #45
شام دیشب ما
یهنی اون پای کی میتونه باشه؟

و صبوری مرا کوه تحسین می کرد...
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، Anis71 ، sanam a ، مه گل70 ، عشق یعنی خدا ، madely ، fahim.s ، *elay* ، A.Bidel ، maryva ، gole_yakh ، behnaz_f ، sadaf daryayi ، مجنون لیلی ، aroosedey93 ، فرشته ی نجات ، aziiii ، zori ، **باران67** ، محی123 ، heven ، eli meli joon ، Elmira.67.♥ ، tala680067 ، س.م ، purelove ، HP_22 ، atousa1366 ، nila1360 ، sama081 ، زمرد_شوشو ، mobina-hgh ، محبوبه ناز بانو ، bahare jan ، وفا ، shabnam.m ، mina_goli ، جوجه خوشگله ، m.pardis ، venuskade ، ne-gin-00 ، sheryshery ، saahaar banoo ، mina_v ، sama_6399 ، nasrin_71 ، آرزو بانو
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ صبح توسط soheilahamed.)
ارسال: #46

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط sanam a ، ...سهيلا... ، madely ، A.Bidel ، maryva ، *elay* ، gole_yakh ، behnaz_f ، فرشته ی نجات ، zori ، محی123 ، heven ، tala680067 ، Anis71 ، عروس صبور ، HP_22 ، mordad ، nila1360 ، sama081 ، "Nabat " ، زمرد_شوشو ، zazaye ali ، bahare jan ، میدیا ، shabnam.m ، mina_goli ، m.pardis ، venuskade ، ❤...M...❤ ، ne-gin-00 ، sheryshery ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، mina_v ، ✘آســــــــــموטּ❤
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ صبح توسط fahim.s.)
ارسال: #47

غذاهای من در تعطیلات خخخخخخخخخخخخ

ﺗﺎ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﯼ
ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ
ﻋﻼﻗﻪﻣﻨﺪﺵ ﮐﺮﺩﯼ ،
ﻣﺴﺌــــــــــــــــــــﻮﻟﯽ !!!

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، Najmeh Mahdi ، sanam a ، A.Bidel ، maryva ، ترنم66 ، *elay* ، gole_yakh ، فرشته ی نجات ، zori ، soheilahamed ، محی123 ، heven ، زیبای بی همتا ، tala680067 ، Anis71 ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، زمرد_شوشو ، Banooye bahar ، shabnam.m ، mina_goli ، ترنج86 ، m.pardis ، venuskade ، fatemeh1990 ، yasmar ، ne-gin-00 ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، mina_v
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #48

ﺗﺎ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﯼ
ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ
ﻋﻼﻗﻪﻣﻨﺪﺵ ﮐﺮﺩﯼ ،

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel ، sanam a ، ترنم66 ، Riraa ، *elay* ، مامان گل دخترا ، gole_yakh ، Najmeh Mahdi ، fereshte.t ، فرشته ی نجات ، favania ، zori ، محی123 ، heven ، ملکه93 ، maryva ، Elmira.67.♥ ، madely ، زیبای بی همتا ، tala680067 ، Anis71 ، روژیار ، زمرد_شوشو ، HP_22 ، nila1360 ، مژي ، sama081 ، mina_goli ، مامان ماهان92 ، shabnam.m ، فائقه ، m.pardis ، venuskade ، ne-gin-00 ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، mina_v
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ صبح
ارسال: #49

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
 سپاس شده توسط sanam a ، ترنم66 ، fahim.s ، Riraa ، *elay* ، gole_yakh ، fereshte.t ، Najmeh Mahdi ، فرشته ی نجات ، favania ، shaghayegh.r ، zori ، soheilahamed ، رسپینا63 ، محی123 ، ماهتــــــــاب ، heven ، ملکه93 ، maryva ، Elmira.67.♥ ، sepideh... ، madely ، tala680067 ، Anis71 ، روژیار ، زمرد_شوشو ، ميناز ، س.م ، HP_22 ، آرزو بانو ، nila1360 ، مژي ، sama081 ، "Nabat " ، فالاچی ، sun daughter ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، مامان ماهان92 ، eliiii6323 ، میدیا ، وفا ، shabnam.m ، فائقه ، ترنج86 ، m.pardis ، venuskade ، eli meli joon ، ❤...M...❤ ، yasmar ، gogosh ، ne-gin-00 ، sheryshery ، sabahamed92 ، saahaar banoo ، mina_v
۲۴-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ صبح
ارسال: #50

ﺗﺎ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﯼ
ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ
ﻋﻼﻗﻪﻣﻨﺪﺵ ﮐﺮﺩﯼ ،

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel ، ترنم66 ، sanam a ، Riraa ، مامان گل دخترا ، gole_yakh ، fereshte.t ، Najmeh Mahdi ، فرشته ی نجات ، favania ، نیلوییی ، zori ، محی123 ، ماهتــــــــاب ، heven ، *elay* ، Elmira.67.♥ ، madely ، زیبای بی همتا ، tala680067 ، Anis71 ، roshi72 ، روژیار ، زمرد_شوشو ، ميناز ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، "Nabat " ، Banooye bahar ، almam ، محبوبه ناز بانو ، bahare jan ، mina_goli ، مامان ماهان92 ، shabnam.m ، فائقه ، ترنج86 ، m.pardis ، venuskade ، eli meli joon ، ❤...M...❤ ، yasmar ، ne-gin-00 ، saahaar banoo ، یار پنهان
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام