• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)

۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #21
RE: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)
نهار چند روز پیش قورمه سبزی بسی خوشمزه
[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]
شام یه شبی پیتزا رس بیف
نهار امروز ماکارونی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ای خدا شکر
گل پسرم الان 40هفته و 1 روز داره
1+1=3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پایان ماه نه!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya .kh ، fatima.s ، محی123 ، من و خودم ، samira 834 ، mehrban0o0o ، Ailin~hp ، pichak2014 ، ---- ، زیبای زیبا ، Sara koochooloo ، سیندخت ، ماهتــــــــاب ، مامان گل دخترا ، shabnam.m ، hiva73 ، tootak ، نیلوفرانه۹۳ ، نژلا ، maryva ، A.Bidel ، madely ، marzieh.ahmad ، فرشته ی نجات ، Anis71 ، mojam ، یک ناشناس ، venuskade ، *elay* ، نسیم خانوم ، زمرد_شوشو ، gole_yakh ، saha_65 ، tala680067 ، *Leila* ، favania ، Khanom Tala ، bahare jan ، رسپینا63 ، heven ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، "Nabat " ، mobina-hgh ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، ترنج86 ، malosak92 ، m.pardis ، ne-gin-00 ، sheryshery ، ملیکه ملکیان ، nasrin_71 ، hengamehh ، saeideh64 ، fahimeh.1369 ، هانیه خاتون ، nasibe_603 ، Elsa70
۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #22
ماهى شکم پر

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط محی123 ، mehrban0o0o ، ---- ، زیبای زیبا ، Sara koochooloo ، سیندخت ، ماهتــــــــاب ، نو عروس 92 ، shabnam.m ، shabnamjon ، hiva73 ، tootak ، نیلوفرانه۹۳ ، نژلا ، maryva ، A.Bidel ، madely ، marzieh.ahmad ، من و خودم ، sheyda_3m0a ، فرشته ی نجات ، Anis71 ، یک ناشناس ، venuskade ، *elay* ، gole_yakh ، tala680067 ، bily ، Riraa ، favania ، bahare jan ، تران ، rkhazaei ، mat ، heven ، HP_22 ، nila1360 ، مژي ، "Nabat " ، Banooye bahar ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، ترنج86 ، malosak92 ، m.pardis ، بهساره ، ne-gin-00 ، sheryshery ، kameliazed ، sanam a ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، shirin_banoo ، hengamehh ، beniz ، nasibe_603 ، Elsa70
۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #23
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، ---- ، زیبای زیبا ، Sara koochooloo ، سیندخت ، ماهتــــــــاب ، sonia70 ، نو عروس 92 ، shabnam.m ، Elmira.67.♥ ، hiva73 ، زیبای بی همتا ، tootak ، نیلوفرانه۹۳ ، نژلا ، maryva ، A.Bidel ، atousa1366 ، madely ، Tati Beauty ، Anis71 ، یک ناشناس ، venuskade ، *elay* ، نسیم خانوم ، زمرد_شوشو ، gole_yakh ، roshi72 ، tala680067 ، *Leila* ، sanam a ، mahdieh1991 ، favania ، bahare jan ، تران ، feri feri ، heven ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، "Nabat " ، mina_goli ، ترنج86 ، malosak92 ، m.pardis ، Raha jooon ، ne-gin-00 ، sheryshery ، nasrin_71 ، hengamehh ، هانیه خاتون ، nasibe_603 ، Elsa70 ، جوجه خوشگله ، پری سیما 89
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #24

یه شبی
منو همسری Heart
[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]" alt="تصویر: [تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]" title="تصویر: [تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]" />
دوستان اگر عکسم تکراریه بگید پاک میکنم البته بعید میدونم اینو قبلا گذاشته باشم Wink

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
 سپاس شده توسط ---- ، Roshanak65 ، Zendegim ، Sara koochooloo ، سیندخت ، ماهتــــــــاب ، sonia70 ، نو عروس 92 ، ماهرخ تبریزی ، مامان گل دخترا ، shabnam.m ، Elmira.67.♥ ، hiva73 ، لیلیناز ، asalii ، tootak ، نیلوفرانه۹۳ ، نژلا ، maryva ، آرزو بانو ، A.Bidel ، madely ، فرشته ی نجات ، Tati Beauty ، Anis71 ، fatima1991 ، یک ناشناس ، محی123 ، venuskade ، *elay* ، ســـتاره ، عشق یعنی خدا ، زمرد_شوشو ، gole_yakh ، saha_65 ، roshi72 ، tala680067 ، *Leila* ، nafas1404 ، Riraa ، favania ، Khanom Tala ، bahare jan ، من و خودم ، تران ، mat ، رسپینا63 ، heven ، eli meli joon ، خرگوش خانمی ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، مژي ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، ترنج86 ، malosak92 ، m.pardis ، Raha jooon ، ne-gin-00 ، sheryshery ، gogosh ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، nasrin_71 ، shirin_banoo ، hengamehh ، nasibe_603 ، Elsa70
۲۰-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #25
رولت گوشت

خدایا سپاسسس
نقل قول
 سپاس شده توسط hiva73 ، mehrban0o0o ، asalii ، زیبای زیبا ، Elmira.67.♥ ، ---- ، Patrick ، tootak ، نیلوفرانه۹۳ ، نژلا ، maryva ، آرزو بانو ، A.Bidel ، madely ، کیاناز ، فرشته ی نجات ، Tati Beauty ، SaraRad ، narges92 ، محی123 ، Anis71 ، عروس صبور ، venuskade ، *elay* ، shabnam.m ، زمرد_شوشو ، tala680067 ، pichak2014 ، Riraa ، favania ، bahare jan ، تران ، golabatoon ، heven ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، "Nabat " ، Banooye bahar ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، ترنج86 ، m.pardis ، ne-gin-00 ، sheryshery ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، nasrin_71 ، shirin_banoo ، "nemoune" ، hengamehh ، saeideh64 ، fahimeh.1369 ، nasibe_603 ، Elsa70
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #26
شام دیشب ما ماکارونی Tounge روشم که پنیر پیتزا ریختم

گاو هم که باشی اگر در جای صحیحی قرار بگیری عده ای تو را می پرستند!!!
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrban0o0o ، نیلوفرانه۹۳ ، نژلا ، maryva ، A.Bidel ، madely ، فرشته ی نجات ، Tati Beauty ، Anis71 ، mojam ، venuskade ، محی123 ، *elay* ، shabnam.m ، زمرد_شوشو ، hiva73 ، tala680067 ، pichak2014 ، favania ، golabatoon ، heven ، nila1360 ، sama081 ، mina_goli ، ترنج86 ، malosak92 ، m.pardis ، ne-gin-00 ، nasibe_603 ، Elsa70
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۲۴ صبح
ارسال: #27
نهار دیروز.با شربت آلبالو+تخم ریحان.[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]

خدایا ممنوننتم به خاطر صادق ......
نقل قول
 سپاس شده توسط maryva ، A.Bidel ، madely ، marzieh.ahmad ، shabnamjon ، فرشته ی نجات ، Tati Beauty ، Anis71 ، mojam ، venuskade ، محی123 ، *elay* ، mehrban0o0o ، ســـتاره ، نیلوفرانه۹۳ ، نسیم خانوم ، shabnam.m ، زمرد_شوشو ، gole_yakh ، hiva73 ، tala680067 ، زیبای زیبا ، pichak2014 ، *Leila* ، favania ، bahare jan ، ---- ، heven ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، mobina-hgh ، mina_goli ، ترنج86 ، malosak92 ، m.pardis ، ne-gin-00 ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، nasibe_603
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ صبح توسط soheilahamed.)
ارسال: #28

صبحانه

شام سالاد سزار

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط کیاناز ، A.Bidel ، فرشته ی نجات ، Zendegim ، Banuye-ehsas ، نیلوفرانه۹۳ ، SaraRad ، maryva ، محی123 ، Anis71 ، عروس صبور ، نژلا ، madely ، venuskade ، ...سهيلا... ، *elay* ، mehrban0o0o ، ســـتاره ، عشق یعنی خدا ، Elmira.67.♥ ، shabnam.m ، زمرد_شوشو ، gole_yakh ، پارمیسم ، saha_65 ، hiva73 ، roshi72 ، tala680067 ، زیبای زیبا ، pichak2014 ، bily ، توپراک ، *Leila* ، favania ، bahare jan ، ---- ، heven ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، مژي ، mobina-hgh ، mina_goli ، malosak92 ، m.pardis ، zookhi ، atefeh1393 ، ne-gin-00 ، gogosh ، sanam a ، nasrin_71 ، سارینا18 ، nasibe_603
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #29

یه غذای تنبلی

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، ترنم66 ، فرشته ی نجات ، Tati Beauty ، soheilahamed ، maryva ، Anis71 ، fatima1991 ، ham nafas ، venuskade ، madely ، محی123 ، ماهتــــــــاب ، *elay* ، malosak92 ، tala khanum ، tootak ، روژیار ، عشق یعنی خدا ، نیلوفرانه۹۳ ، shabnam.m ، زمرد_شوشو ، لیلیناز ، gole_yakh ، saha_65 ، hiva73 ، roshi72 ، tala680067 ، سیندخت ، زیبای زیبا ، pichak2014 ، bily ، *Leila* ، secret ، sonia70 ، favania ، Khanom Tala ، bahare jan ، a_1371 ، ---- ، مامان ماهان92 ، eli meli joon ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، "Nabat " ، mobina-hgh ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، ترنج86 ، m.pardis ، almam ، ❤...M...❤ ، gogosh ، yasmar ، ne-gin-00 ، nasrin_71 ، مینو ، saeideh64 ، fahimeh.1369 ، nasibe_603
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #30

ته چین مرغ

دختر یعنی....شیرین عسلHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط mojam ، یک ناشناس ، Zendegim ، Anis71 ، نژلا ، venuskade ، محی123 ، madely ، roshanaa ، A.Bidel ، ماهتــــــــاب ، soheilahamed ، *elay* ، malosak92 ، tala khanum ، tootak ، mehrban0o0o ، فرشته ی نجات ، روژیار ، ســـتاره ، نیلوییی ، عشق یعنی خدا ، maryva ، نسیم خانوم ، shabnam.m ، زمرد_شوشو ، لیلیناز ، متین بانو ، gole_yakh ، saha_65 ، hiva73 ، Sara koochooloo ، tala680067 ، سیندخت ، زیبای زیبا ، pichak2014 ، bily ، 2015 ، *Leila* ، sanam a ، Riraa ، secret ، sonia70 ، favania ، bahare jan ، ---- ، مامان ماهان92 ، رسپینا63 ، eli meli joon ، س.م ، HP_22 ، nila1360 ، sama081 ، وفا ، mina_goli ، ترنج86 ، m.pardis ، almam ، ne-gin-00 ، sheryshery ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، پگاه 66 ، hengamehh ، fahimeh.1369 ، سارینا18
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام