• مزون فابرا
  • گل سنتر

امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)

۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۷ ۰۳:۵۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1

امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)
تاپیک شماره 7 امروز غذا چی داری

- این تاپیک فقط برای عکس غذای شماست

- بحث و دستور پخت و .... ممنوع

تاپیک شماره 4 , 5 و 6 اینجاست:

امروز غذا چی داری 4

امروز غذا چی داری 5

امروز غذا چی داری 6

دسر ها و صبحانه و ... تاپیکهاشون جداست

عکس دسر هایی که خودمون درست کردیم

کیک و شیرینی هایی که خودمون درست کردیم

تزیین میز صبحانه و صبحانه

صبحانه های لذیذ

بشقاب سلامت !!! (عکس)

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط M@l-l$A ، رنگی رنگی ، a_1371 ، س.م ، سانی قاصدک ، atinazi ، shaghayegh.r ، Razdar ، nasrin khanumi ، mehrafarin90 ، hiva73 ، tala680067 ، heven ، m.pardis ، elma joon ، ne-gin-00 ، sheryshery ، *آوا* ، elahe***jooon ، nasibe_603 ، Sssimin ، Maryam290
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #2
RE: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)
شام امشب،کیک گوشتHehe!
[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]
برش خوردشTounge

همه چی از٧سال پیش شروع شد !Hehe!
وزن فعلی73
هدف ۶٧ (تا اول تابستون)
--->٧٢--->٧١--->٧٠--->۶٨--->۶٧
نقل قول
 سپاس شده توسط RL92 ، mogeabi ، M@l-l$A ، amitris ، Anis71 ، sonia70 ، roz17 ، زیبای زیبا ، a_1371 ، س.م ، سانی قاصدک ، atinazi ، maryva ، A.Bidel ، madely ، *elay* ، elhammm ، mahdieh1991 ، نسیم خانوم ، فرشته ی نجات ، malosak92 ، saha_65 ، tala khanum ، تيرانا ، gole_yakh ، sh.b.b ، nila1360 ، محی123 ، Razdar ، ṧїᗰα ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، دختر ایرونی ، shabnam.m ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، زمرد_شوشو ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، نیلوفرانه۹۳ ، Tati Beauty ، tala680067 ، *Leila* ، heven ، HP_22 ، sama081 ، mobina-hgh ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، m.pardis ، 3lena ، آدریانا20 ، ne-gin-00 ، elma joon ، *آوا* ، s@mira ، دَنیریس ، mina_v ، hanah70 ، مرجان م ، شیما... ، "nemoune" ، hengamehh ، elahe***jooon ، ساشا92 ، nasibe_603 ، Maryam290 ، arooose_naz ، مهسا مامان مهربون
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #3
نهار ما مرغ و بادمجون و سالاد Lub
از تو قابلمه عکس گرفتم دیگه Tongue

گاو هم که باشی اگر در جای صحیحی قرار بگیری عده ای تو را می پرستند!!!
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهتــــــــاب ، Anis71 ، farzan24 ، roz17 ، sonia70 ، مامان گل دخترا ، زیبای زیبا ، a_1371 ، س.م ، eli meli joon ، سانی قاصدک ، atinazi ، maryva ، A.Bidel ، eliiii6323 ، madely ، *elay* ، نسیم خانوم ، فرشته ی نجات ، saha_65 ، تيرانا ، gole_yakh ، nila1360 ، محی123 ، Razdar ، ṧїᗰα ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، دختر ایرونی ، shabnam.m ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، زمرد_شوشو ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، نو عروس 92 ، hiva73 ، saahaar banoo ، نیلوفرانه۹۳ ، Tati Beauty ، tala680067 ، *Leila* ، sanam a ، Khanom Tala ، تران ، heven ، HP_22 ، sama081 ، mina_goli ، m.pardis ، gogosh ، 3lena ، ne-gin-00 ، elma joon ، mina_v ، *آوا* ، s@mira ، ❤...M...❤ ، ملیکه ملکیان ، roshanaa ، "nemoune" ، hengamehh ، elahe***jooon ، nasibe_603 ، yaldataj ، arooose_naz
  • اساطیر
  • پیانو
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #4
پیتزا درستیدم...تهنایی....

اتفاق ِ خوبِ زندگيم
بيفت ...
قول مي دهم جاي تمام ِ دست هايِ دنيا
بگيرمت ...
نقل قول
 سپاس شده توسط saraiiii ، sonia70 ، زیبای زیبا ، ماهتــــــــاب ، pleiades as ، betty ، hani 65 ، a_1371 ، س.م ، eli meli joon ، عشق یعنی خدا ، Anis71 ، سانی قاصدک ، atinazi ، Najmeh Mahdi ، maryva ، A.Bidel ، eliiii6323 ، madely ، *elay* ، نسیم خانوم ، فرشته ی نجات ، saha_65 ، tala khanum ، تيرانا ، gole_yakh ، nila1360 ، محی123 ، Razdar ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، لیلیناز ، فرشته هستم ، M@l-l$A ، دختر ایرونی ، shabnam.m ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، زمرد_شوشو ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، نیلوفرانه۹۳ ، Tati Beauty ، roshi72 ، tala680067 ، *Leila* ، Khanom Tala ، HP_22 ، sama081 ، samira94 ، محبوبه ناز بانو ، ❤...M...❤ ، mina_goli ، m.pardis ، 3lena ، ne-gin-00 ، sheryshery ، elma joon ، *آوا* ، s@mira ، ملیکه ملکیان ، mina_v ، nasrin_71 ، hengamehh ، nasibe_603 ، Maryam290 ، arooose_naz
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #5
میرزا قاسمی

-----
نقل قول
 سپاس شده توسط عشق یعنی خدا ، Anis71 ، سانی قاصدک ، atinazi ، maryva ، A.Bidel ، eliiii6323 ، madely ، *elay* ، F ♥ S ، فرشته ی نجات ، پروانه 91 ، تيرانا ، gole_yakh ، soheilahamed ، زیبای زیبا ، nila1360 ، محی123 ، Razdar ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، M@l-l$A ، sonia70 ، دختر ایرونی ، shabnam.m ، mehrban0o0o ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، a_1371 ، زمرد_شوشو ، samira 834 ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، نیلوفرانه۹۳ ، Tati Beauty ، tala680067 ، sanam a ، عروس به زودي ، *Leila* ، تران ، heven ، HP_22 ، sama081 ، mobina-hgh ، mina_goli ، candice ، m.pardis ، 3lena ، ne-gin-00 ، sheryshery ، elma joon ، دختر اردیبهشتم ، kameliazed ، *آوا* ، s@mira ، mina_v ، nasrin_71 ، مرجان م ، "nemoune" ، hengamehh ، iElahe ، elahe***jooon ، RAHA611 ، nasibe_603 ، Maryam290
۱۹-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ صبح توسط soheilahamed.)
ارسال: #6

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط maryva ، eliiii6323 ، madely ، Elmira.67.♥ ، *elay* ، عشق یعنی خدا ، فرشته ی نجات ، saha_65 ، تيرانا ، gole_yakh ، زیبای زیبا ، Anis71 ، nila1360 ، Riraa ، محی123 ، Razdar ، mahdiye66 ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، M@l-l$A ، sonia70 ، shabnam.m ، دختر ایرونی ، عروس صبور ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، a_1371 ، زمرد_شوشو ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، Tati Beauty ، tala680067 ، *Leila* ، HP_22 ، sama081 ، mina_goli ، m.pardis ، 3lena ، ne-gin-00 ، sheryshery ، elma joon ، *آوا* ، s@mira ، mina_v ، shaghayegh.r ، nasrin_71 ، iElahe ، elahe***jooon ، nasibe_603 ، Maryam290 ، arooose_naz
۱۹-مرداد-۱۳۹۴, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #7

بفرمایید ماکارونی فاطمه پز خوشمزه

(خدا برای من کافیست)
خدایا جونم ممنون به خاطر اینکه هوام رو داری .
من دارم مامان می شم
نقل قول
 سپاس شده توسط eliiii6323 ، مامان گل دخترا ، soheilahamed ، madely ، *elay* ، F ♥ S ، فرشته ی نجات ، پروانه 91 ، saha_65 ، تيرانا ، gole_yakh ، زیبای زیبا ، Anis71 ، ماهتــــــــاب ، ham nafas ، nila1360 ، maryva ، Riraa ، farmaj ، محی123 ، Razdar ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، M@l-l$A ، sonia70 ، shabnam.m ، دختر ایرونی ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، a_1371 ، زمرد_شوشو ، samira 834 ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، ميناز ، hiva73 ، saahaar banoo ، ترنم66 ، Tati Beauty ، roshi72 ، tala680067 ، عروس به زودي ، *Leila* ، Khanom Tala ، رسپینا63 ، heven ، س.م ، sama081 ، samira94 ، mobina-hgh ، mina_goli ، m.pardis ، 3lena ، yasmar ، mina NANAZANI ، ne-gin-00 ، sheryshery ، elma joon ، mina_v ، *آوا* ، gogosh ، s@mira ، آیسان96 ، parisa-kz ، ملیکه ملکیان ، nasrin_71 ، مرجان م ، **خانوم کوچولو** ، hengamehh ، soofiya ، elahe***jooon ، sh18 ، nasibe_603 ، N.golchin ، Maryam290 ، arooose_naz
۱۹-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ صبح توسط malosak92.)
ارسال: #8
[تصویر: امروز غذا چی داری 7 (فقط عکس)]ناهار یه روزی

قبل از اینکه بخوای در مورد من و زندگی من قضاوت کنی..

کفشهای من رابپوش واز خیابانهایی گذر کن که من کردم

اشکهایی بریز که من ریختم

بعد میتوانی در مورد من قضاوت کنی.
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel ، mordad ، فرشته ی نجات ، saha_65 ، *elay* ، tala khanum ، تيرانا ، gole_yakh ، soheilahamed ، madely ، زیبای زیبا ، Anis71 ، nila1360 ، محی123 ، Razdar ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، M@l-l$A ، sonia70 ، shabnam.m ، دختر ایرونی ، آینه ، مامان ماهان92 ، a_1371 ، زمرد_شوشو ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، Tati Beauty ، tala680067 ، *Leila* ، heven ، HP_22 ، sama081 ، mina_goli ، m.pardis ، 3lena ، ne-gin-00 ، sheryshery ، elma joon ، *آوا* ، s@mira ، mina_v ، roshanaa ، hengamehh ، elahe***jooon ، nasibe_603 ، N.golchin ، Maryam290 ، arooose_naz
۱۹-مرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ صبح توسط aziiii.)
ارسال: #9

یا علی بن موسی الرضا مددی..

و زندگــی
از جایــی شروع میشــــود
که بی هوا بوسیـــده میشوی…
نقل قول
 سپاس شده توسط A.Bidel ، *elay* ، tala khanum ، CIEL0 ، تيرانا ، gole_yakh ، mat ، soheilahamed ، (صبا) ، madely ، زیبای زیبا ، Anis71 ، Elmira.67.♥ ، فرشته ی نجات ، nila1360 ، ham nafas ، Riraa ، محی123 ، Razdar ، mahdiye66 ، favania ، nasrin khanumi ، venuskade ، maryam_doleh ، mehrafarin90 ، فرشته هستم ، مامان گل دخترا ، M@l-l$A ، sonia70 ، shabnam.m ، دختر ایرونی ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، a_1371 ، زمرد_شوشو ، nasim73 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، roshi72 ، tala680067 ، *Leila* ، تران ، heven ، س.م ، HP_22 ، sama081 ، mobina-hgh ، mina_goli ، m.pardis ، 3lena ، ne-gin-00 ، farzaneh_del ، elma joon ، *آوا* ، s@mira ، mina_v ، sanam a ، فصل پاییزی ، nasrin_71 ، roshanaa ، elahe***jooon ، nasibe_603 ، ghasedake ashegh ، Maryam290 ، arooose_naz
۱۹-مرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #10

دل خسته من گرش همتي هست; نخواهد ز سنگين دلان موميايي

بازم پاییز از راه رسید...
نقل قول
 سپاس شده توسط aziiii ، tala khanum ، *elay* ، الهه بانو ، یه دختر شهریوری ، تيرانا ، mojam ، gole_yakh ، mat ، (صبا) ، Love B ، madely ، زیبای زیبا ، Anis71 ، Elmira.67.♥ ، فرشته ی نجات ، ماهتــــــــاب ، nila1360 ، کیاناز ، maryva ، A.Bidel ، Riraa ، shaghayegh.r ، محی123 ، فصل پاییزی ، Razdar ، favania ، set@reh ، nasrin khanumi ، venuskade ، Taasnim ، mehrafarin90 ، لیلیناز ، فرشته هستم ، Sara koochooloo ، M@l-l$A ، ناناس ، sonia70 ، دختر ایرونی ، shabnam.m ، mehrban0o0o ، آینه ، مامان ماهان92 ، bahare jan ، a_1371 ، زمرد_شوشو ، reyhane.m ، من و خودم ، golabatoon ، samira 834 ، nasim73 ، pichak2014 ، سیندخت ، hiva73 ، saahaar banoo ، tootak ، نیلوفرانه۹۳ ، آرزو بانو ، نسیم خانوم ، tala680067 ، نوش نوش ، *Leila* ، تران ، heven ، س.م ، sama081 ، samira94 ، mobina-hgh ، محبوبه ناز بانو ، mina_goli ، m.pardis ، gogosh ، 3lena ، soofiya ، ne-gin-00 ، sheryshery ، mina_v ، *آوا* ، s@mira ، mahsari ، آیسان96 ، mohad-1991 ، sama_6399 ، sanam a ، ✘آســــــــــموטּ❤ ، nasrin_71 ، مرجان م ، roshanaa ، "nemoune" ، hengamehh ، saeideh64 ، elahe***jooon ، Maryam290 ، arooose_naz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام