• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

افسردگی بعد از ازدواج؟؟؟؟

۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #191
RE: افسردگی بعد از ازدواج؟؟؟؟
نفیسه جان هفته اول واسه اینکه تو محیط جدید هستی این حالت طبیعیه. منم همینطور بودم اما عادت میکنی عزیزم. به خودتون انرژی مثبت بدین. روزای اول بیشتر اگه امکانش هست خونه مامانتون برین. من ٢ ٣ ماه اول یه روز در میون خونه مامانم میرفتم مثلا صبح تا ظهر. خیلی کمک میکرد بهم

اين نيز بگذرد ....
نقل قول
 سپاس شده توسط ام آر
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #192
خخخخخخ من از الان به تنهاییم عادت دارم
چون 2 ساله تنها زندگی میکنم

خوشبختيمو با تو دارم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط bitabita ، ام آر
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ صبح
ارسال: #193
RE: چگونه می توانید بر افسردگی بعد از ازدواج غلبه کنید؟
طول میکشه تا با وسایل خونه خودت ارتباط برقرار کنى
سعى کن وسایل دکورى که دوست دارى و بخرى و بچینى یا یه سرى وسایل و کاردستى خودت درست کن بچین
یه جورى با وسایلت ارتباط برقرار کنى که برات غریب نباشن
من بعضى وقتا دلم واسه اتاقم تنگ میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، ام آر
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ عصر
ارسال: #194
من هنوز نمیدونم قراره زن کی بشم اما از حالا میدونم که بعد عروسی و رفتن زیر یک سقف یک خلایی حس میشه و شاید این حس برای هر دو طرف پیش میاد
فکر می کنم قدم زدن با همدیگه و تفریحات دو نفره بتونه حال هر دو رو خوب کنه فقط باید به خودمون زمان بدیم تا با اوضاع جدید زندگی و این تغییر خو بگیریم
اما از همین الان از همسرم ناامیدم که بعدا نخواد خیلی دلم بسوزه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

زندگی در جریان است ، حتی وقتی تو نیستی
اما اگر باشی زیباتر است
تویی که نمی دانم کیستی !
نقل قول
 سپاس شده توسط ام آر
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #195
بچه ها چرا افسرده میشید بعد ازدواج؟؟؟ یعنی واسه همه همینطوره؟؟؟؟ من هنوز ازدواج نکردم (ایشالا زمستون) اما با اینکه عاشق مامان بابامم هیچی هم تو زندگی کم نداشتم ولی آرزومه این روزا سریعتر بگذرن بریم پیش هم، تازه کلی برنامه واسه خودم چیدم، من 7 ساله منتظر رسیدنمون به همم انقدررررررررر اشتیاق دارم که اصلا باورم نمیشه بخوام افسرده بشم

عاشق را برعكس كني مي شود "قشاع"
دهخدا را مي شناسي؟
لغت نامه اش را باز كردم نوشته بود:
قشاع: دردي كه آدم را از درمان نااميد مي كند
برای شادی روح خانجونم لطفا یک صلوات بفرستیدHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب69 ، MAAH ، ailineto ، ام آر
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #196
منم افسردگی نداشتم ، آخه مگه میشه ؟
نقل قول
۱۵-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #197
وااای یکی بیادکمک من.دوستان من الان یک ماه ونیمه ک ازدواج کردم.من وهمسرم خیلی فرازونشیب داشتیم واسه رسیدن ب اینجایی ک هستیم ولی خداروشکر بعدازکلی مسایل وهمینطور بدو بدو ها واسه کارای عروسی و جهیزیه و دکورخونمون بالاخره زندگی مشترکمون روشروع کردیم.عروسیمونم خیلی خوب وباشکوه برگزار شد البته ب گفته اطرافیان امادقیقا 3 و4روز بعدعروسی همه چی برام رنگ باختو انواع فکروخیالا میومد توذهنم همش ب روزمراسم فک میکردم و اینکه بازم اونجور که میخواستم نشده اینکه چقدزودتموم شد وهمه چی عادی شدو این حرفا.الانم هرکاری میکنم نمیتونم لذت واقعی رو از زندگیم ببرم.وسایلامو مث قبل دوس ندارم یکم بی حوصله شدم.خلاصه خیلی افکارو احساس های آزاردهنده.خیلی نگرانم ک دیگه نکنه ب شورو شوق و هیجان قبلم برنگردم.

زندگی زیباست ای زیبا پسند زیبه اندیشان به زیبایی رسند..
نقل قول
 سپاس شده توسط ام آر
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #198
عروسای گلی که میگن افسردگی گرفتیم.
دوستان اجازه ندید عشق و احساسات زنانتون زنگار ببنده.
مدام روح و روان و قلبتونو صیقل بدید.
امیدوار باشید. فکرای بدو از خودتون دور کنید.
هروقت دلتون گرفت و احساس کردید دارید افسرده میشید آهنگ شاد گوش کنید یا برید بیرون قدم بزنید خرید کنید حتی یه جوراب حتی یه گل سر حتی یه لاک یا .....
این ها زنانگی های ماست. نذارید کمرنگ بشن.
زندگی خیلی شیرینه. بیایید با جون و دل زندگی کنیم.

عید غدیر 90و91 سالگرد عقد و عروسیمون
عید غدیر 93 یه هدیه ی آسمونی
محیای نازم 38 هفتشه
.....
محیام 12 تیر 94 به دنیا اومد. شكرت خدا
دلم نیومد امضامو کامل تغییر بدم. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط hanijoon ، arsina ، Alice13 ، ام آر
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #199
یکتا جان وقتی حس افسردگی میاد سراغ آدم دیگه حوصله آهنک و بیرون و خرید نیست به زور هم نمیشه
من الان 40 روزه عروسی کردم بعضی روزها یه حسی میاد سراغم دلم میخواد بیخودی گریه کنم با اینکه روابطم با همسرم خوبه و هیچ مشکلی نداریم ولی نمیدونم شاید این حس حدس میزنم بخاطر قرص ضد بارداری باشه که میخورم شایدم به خاطر یه غم بزرگی که تو دلم دارم و گاهی اوقات یادش میفتم نمیدونم علتش چیه

خدایا بی نهایت شکرت ....
نقل قول
 سپاس شده توسط Leila-b ، ام آر
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #200
نمی دونم چرا ولی منم دچا افسردگی شدم .Sadآخه زندگی خیلی سخته هیچ کسم درکم نمی کنه.Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط سارا هستم ، ام آر
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد