• آرایشگاه گیوا
  • مزون فابرا

اعتراف قشنگ زمستونی

۱-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #1
اعتراف قشنگ زمستونی
تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، heven ، آبگينه ، فرشته نامی ، parmin.ab ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، artatam ، moomoo ، lili1988*
۱-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: اعتراف قشنگ زمستونی
اعتراف میکنم خدا بزرگه ........ 

هیییییییسسسسس !
پدر آهسته خوابیده است !  Crying
gheshmmarket@
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، artatam ، heven ، آبگينه ، فرشته نامی ، (صبا) ، روزهای شیرین ، K.L.S ، جودی 69 ، Fereshteh K ، رهگذر@ ، parmin.ab ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، tootak ، moomoo ، lili1988* ، hilari ، NILOUFAR70 ، توت فرنگی 97 ، خُرســند ، پری سیما 89
۱-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #3
اعتراف میکنم از ترس مدتی نوعروس نیومدم
از ترس دیدن خبرهای بد
اعتراف میکنم هوا یه جوریه انگار همش دلم باید بگیره

خدایا به امید تو تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، الی طلا ، آبگينه ، artatam ، فرشته نامی ، (صبا) ، K.L.S ، جودی 69 ، Fereshteh K ، رهگذر@ ، amanda-69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، tootak ، moomoo ، hilari ، توت فرنگی 97 ، پری سیما 89
  • اساطیر
۱-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ صبح توسط heven.)
ارسال: #4
اعتراف میکنم اولین روز زمستونو خونه ی همسر جان هستم هنوز عادت نکردم بگم خونم تصویر: images/smilies/angel.gif
اعتراف میکنم ما پنشنبه شب رفتیم پیشواز یلدا و مامانو بابام سنگ تموم گذاشتن واسمون دستشون درد نکنهتصویر: /images/smilies/new/angel.png همسرم همون روز رفت بیرون کاراشو انجام بده وقتی برگشت دید همه چی تزیین شده روی میز اماده اس کلی ذوق کردتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
اعتراف میکنم بعضی اوقات که تنها میشم با خودم فکر میکنم چرا ازدواج کردم چرا باید تنها بزارم مامانو باباموتصویر: images/smilies/sad.gif دلم میگیره، امیدوارم همه ی پدر مادرا همیشه سلامت باشن و سایشون روی سر بچه هاشون باشهتصویر: /images/smilies/new/lub.png
اعتراف میکنم با اینکه دیروز از مشهد اومدیم شهر همسر دلم خیلی تنگ شده واسه مامانم، دیروز عصر فکر کردم مامانم طبق روال هر روز عصر صدام میزنه دختری چایی میخوری واست بریزمتصویر: /images/smilies/new/sad.png بعد دیدم نه خبری از مامان نیس مثل اینکه خودم باید برم چایی رو بزارم 
اعتراف میکنم دلم میگیره خونه ی همسری هیچ کاریم ندارم انجام بدم جز نهار درست کردن تصویر: images/smilies/cool.gif
اعتراف میکنم قبل عقد من ذوقم زیاد بود الان اقای همسر دیشب واسش میگو پفکی درست کردم عکسشو گرفته یا امروز صبح اولین صبحونه ی دو نفریمون بود باز عکسشو گرفته بهش گفتم اوه حالا چی هست هی عکس میگیریتصویر: /images/smilies/new/wink.pngمیگه ای بی ذوق اولینا رو دارم ثبت میکنمتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
اعتراف میکنم امیدوارم امسال زمستون تک تک ارزوهاتون براورده بشه 
و هوای دلتون همیشه گرم گرم باشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

جلسه ی اول خواستگاری 1397/6/7( شب عید غدیر)
بله برون1397/9/6
عقد 1397/9/8تصویر: images/smilies/heart.gif
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، artatam ، فرشته نامی ، الی طلا ، روزهای شیرین ، (صبا) ، سحر خانوم... ، K.L.S ، جودی 69 ، آرینا 1220 ، pink smile ، Fereshteh K ، afsan ، دخترانه ، B and I ، gole Mina ، amanda-69 ، parmin.ab ، اتيشپاره ، ژاکلین ، پسته خندان ، Mahtakhanum ، razi1988 ، آیسان96 ، بانوی قصه ، almam ، S♥️Y ، Rsetare ، tootak ، moomoo ، مامان جون آینده ، poon3h ، behzadi ، (*ســارا*) ، hilari ، "parva" ، shimaJ22 ، النازی ی ی ، توت فرنگی 97 ، Elham 67 ، خُرســند ، پری سیما 89 ، وفا
۱-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ صبح توسط major.)
ارسال: #5

یسنا:ابجی،نازشدم؟
من:ماه شدی،بیا بوس بده
یسنا:مرسی که واسم دامن دوختی،مرسی که وقت گذاشتی
من:قربونت برم من اخه کاری نکردم که
یسنا:خیلی لطف کردی ابجی
من:مردم برات
یسنا:ابجی من انقد داداش محمدمو دوست دارم
من:مهربونی دیگه
یسنا:همون اندازه ام تورو دوست دارم ابجی،حتی تورو بیشتر از اون یکی ابجیم دوست دارم..توام منو دوست داری؟
من:تو دختر رویاهای منی با چشمای عسلیت،با صورت گردوگندمیت،باچال رو گونه ات،با این موهای بلند خوشکلت،کاش خدا بهم دختر یه دونه مثل تو بده..
یسنا:خوشبختیت کامل میشه ،اره ابجی؟
من:کامله کامل انقدکه دیگه هیچی از خدانخوام
یسنا:ابجی باباابی میگه ادم هرچی از خدابخواد،خدا بهش میده،منم از خدا میخوام به تو هرچی میخوای بده..
من:مرسی عزیزدلم
یسنا:فردا دامنمو میبرم مدرسه به دوستامو خانم معلمم نشون میدم بهش میگم ابجیم واسم دوخته،مرسی ابجی...
،
یوقتا وارد دنیای کوچیکا شو اون وقت میبینی چقد با بزرگیشون کوچیکت میکنن ،بامهربونیشون،بابزرگی دلشون،با گاه و بیگاه محبت کردنای بی دلیلشون،با دوستت دارم های یهوییشون،با ابراز علاقه و نشون دادن های واقعیشون،باتشکر کردناشون به هر مناسبتی که پیش میاد،با خوشحالی های از ته دلشون،با بخشیدنشون،با پنهون نکردن علاقشون نصبت به بقیه،بادعای خیرکردنشون..

اعتراف میکنم:یوقتا واسه اینکه بزرگ بشی،کوچیک شو!
،
اولین شنبه از ماه و هفتتون بخیر: )

چه استراحت خوبی است،درجوار خودم...
خودم برای خودم باخودم کنارخودم...!
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، فرشته نامی ، جودی 69 ، آبگينه ، sherioshahab ، Fereshteh K ، B and I ، الی طلا ، heven ، (صبا) ، amanda-69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، artatam ، tootak ، moomoo ، (*ســارا*) ، hilari ، "parva" ، خُرســند ، پری سیما 89
۱-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #6

اعتراف میکنم دعا که از زبون تازه عروس میاد چقدر دلنشینه . haven جون! ازدواجتو تبریک میگم عزیزم.
امیدوارم تو تاپیک اعترافای زمستونی فقط اعترافای شادتونو و حال خوش تک تکتونو بخونیم.

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، فرشته نامی ، جودی 69 ، آبگينه ، sherioshahab ، Fereshteh K ، afsan ، الی طلا ، heven ، سحر خانوم... ، (صبا) ، amanda-69 ، RI RA ، parmin.ab ، ژاکلین ، پسته خندان ، razi1988 ، almam ، Rsetare ، artatam ، tootak ، moomoo ، (*ســارا*) ، hilari ، "parva" ، پری سیما 89
۱-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #7
اعتراف میکنم تو صفحه اول تاپیک دعا میکنم که ان شالله پراز خبر خوب خوب بشه:

ان شالله تو این زمستون همه جوونای عقد کرده برن سر خونه زندگیه خودشون،عاشقا بهم برسن،منتظرا انتظارشون به پایان برسه و یه وروجک بیاد تو زندگیشون،مستاجرا خونه دار بشن،ماشینای داخواهشونو بخرنتصویر: images/smilies/biggrin.gif

خدا بیمارارو شفا بده
و درنهایت مملکت درست بشه ،قیمتا مثل گذشته بشه،آرزوهای مالی برباد نرهتصویر: images/smilies/sad.gif

آمین.

٩٦/٢/٩تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، K.L.S ، جودی 69 ، آبگينه ، sherioshahab ، pink smile ، Fereshteh K ، سحر خانوم... ، دخترانه ، afsan ، heven ، (صبا) ، amanda-69 ، RI RA ، parmin.ab ، ژاکلین ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، Rsetare ، artatam ، tootak ، moomoo ، behzadi ، (*ســارا*) ، hilari ، NILOUFAR70 ، Elham 67 ، پری سیما 89
۱-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #8
اعتراف می کنم تاپیک نو مبارکتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
اعتراف می کنم اعترافات heven را دوست دارمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
امیدوارم خوشبخت بشی و بیای اینجا از اتفاقات خوبت هی تعریف کنیتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
امیدوارم سرآغاز زمستون پر باشه از اتفاقای خوب برای همه مونتصویر: /images/smilies/new/angel.png
الهی آمینتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

یا صاحب الزمان ادرکنی
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، heven ، سحر خانوم... ، (صبا) ، آبگينه ، artatam ، amanda-69 ، K.L.S ، parmin.ab ، ژاکلین ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، tootak ، moomoo ، sky96 ، hilari ، خُرســند ، پری سیما 89
۱-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #9
سلام به همگی . دو روز اخر هفته بسیار بمن خوش گذشت . رفتم پیش خانوادم . جشن عروسی دختر خاله ام بود . تا حد امکان با برادرزاده ام بازی کردم . دوست عزیزم کلی راه با بچه اش کوبید اومد پیشم تا منو ببینه . چقدر خوشحالم از خانواده ام . گاهی بهم کشف و شهودی دست میده که تعجب مبکنم . من اهل یه شهر کوچک ساحلی شمالی ام . پاییز و زمستون شهر مرده ها میشه . امسال فهمیدم این روزای سرد و رخوت روی دیگه همه اون سرزندگی بهار و تابستونه . برای اولین بار لذت بردم از پاییز سرد و تاریک
شب یلدا پیش مامانم بودم . باهم رفتیم خونه برادرم . سفره یلدا قشنگی برادرم اماده کرده بود . زنش کل روز جایی کار داشت و نبود . کلی با برادرزاده ام بازی کردم
هیچکی حریف زبون 3 سالگیش نمیشه . دیشب هی بخودش میپیچید . مامانش چند بار بهش گفت برو دستشویی . اخرش خیلی جدی به مامانش گفته " چه مامانی هستیا . اه همش غر میزنی . بابا نمیشه بری یه مامان مهربون از بازار بخری ؟ "
قربون چشماش برم . بهش گفتم میرم تهران . بیا پیشم بریم شهربازی ژوپیتر . تبلیغ تو شبکه پویا میبینه . حداقل بودن عمه اش تو تهران واسش یه فایده ای داشته باشه
مامانم درگیر مراسم بعد عروسی دخترخاله ام بود . منم با دوستم خونه ، کلی خوش گذرونی کردیم . چه حالی داد . دوست خوب ، نعمته

افسان هستم وزن اولیه 68 : 1 آبان 
وزن امروز 61.8 : 29 بهمن
وزن امروز 60 : 22 اسفند
*
وزن هدف اصلی تا عید : 60 کیلو
قد 159
نقل قول
 سپاس شده توسط B and I ، فرشته نامی ، heven ، سحر خانوم... ، (صبا) ، آبگينه ، amanda-69 ، K.L.S ، parmin.ab ، رهگذر@ ، پسته خندان ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، Rsetare ، artatam ، tootak ، moomoo ، lili1988* ، poon3h ، behzadi ، توت فرنگی 97 ، پری سیما 89
۱-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #10
اعتراف میکنم چاق شدم! از وقتی عروسی کردم 10 کیلو به وزنم اضافه شده!! البته قبلا لاغر بودم الان همه میگن تازه خوب شدی. البته به غیر از شکمم! عین گردو اومده بیرون!تصویر: images/smilies/blush.gif
دیشب که بعد از کلی وقت (بخوانید حداقل 5سال) با دایی ها و زندایی ها و نوه ها جمع شده بودیم خونه مامان بزرگم همه ازم سوال میکردن بارداری؟تصویر: images/smilies/confused.gif
اومدیم خونه همسر گفت یه فکری واسه این شکمت بکن آبرومونو بردیتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
ولی من حال ورزش کردن ندارم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/wink.gifغذا هم زیاد نمیخورم که بخوام کمش کنم، فقط هله هوله زیاد میخورم که باید کنترلش کنم
اعتراف میکنم به یه درجاتی از عرفان رسیدم که دیگه هرکس هرچی متلک بپرونه به روی مبارکم نمیارم.نمونه ش همین دیشب که زندایی حسوووودم هرچی مزه پروند اصلا نگاهشم نکردم چه برسه بخوام جوابی بهش بدم و از این بابت خرسنددددم.تصویر: images/smilies/rolleyes.gif
راستی دیشب عروسی عاطفه بوده،بیا واسمون تعریف کن عروس خانوووم. عروسیتم مباااارکتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: images/smilies/heart.gif
اعتراف آخر اینکه امروز گفتن حقوقمون را میریزن به حساب. از صبح با هر اس ام اسی پریدم بالا و گفتم حقوقه اما زهی خیال باطلتصویر: images/smilies/dodgy.gif
پس بدین دیگه این حقوقو، همشو بدهکاریم تصویر: images/smilies/dodgy.gifایییییییییییشتصویر: images/smilies/sleepy.gif
زمستون قشنگی واسه همتون آرزو میکنم خوشگلاتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، سحر خانوم... ، (صبا) ، آبگينه ، amanda-69 ، K.L.S ، parmin.ab ، رهگذر@ ، Fereshteh K ، sherioshahab ، eli meli joon ، heven ، ژاکلین ، پسته خندان ، Mahtakhanum ، razi1988 ، آیسان96 ، almam ، بانوی قصه ، samira94 ، Rsetare ، tootak ، moomoo ، lili1988* ، poon3h ، behzadi ، (*ســارا*) ، hilari ، NILOUFAR70 ، nedaa71 ، توت فرنگی 97 ، پری سیما 89
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام