• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

اعتراف زیبای پاییزی

۱-مهر-۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #1
اعتراف زیبای پاییزی
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، newlifestyleneli ، (صبا) ، sayman ، parmin.ab ، پسته خندان ، amanda-69 ، heven ، فرشته نامی ، artatam
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #2
RE: اعتراف زیبای پاییزی
اعتراف میکنم پاییزتون رنگی و شاد باشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط (صبا) ، sayman ، آبگينه ، سحری... ، **ماهور** ، nasrin jun ، K.L.S ، رهگذر@ ، حلما :) ، جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، amanda-69 ، heven ، فرشته نامی ، razi1988 ، artatam ، بانویی
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #3
اعتراف میکنم پاییز امسال رو قشنگ شروع نکردم

همیشه فکر می کردم
بدترین چیز زندگی آن است که در تنهایی تمام شود..
اما بدترین چیز،
تمام شدن زندگی در میان مردمی است
که به تو احساس تنهایی می دهند!
نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور** ، سحری... ، nasrin jun ، newlifestyleneli ، K.L.S ، آبگينه ، poon3h ، رهگذر@ ، حلما :) ، جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، amanda-69 ، heven ، sayman ، فرشته نامی ، (صبا) ، (*ســارا*) ، razi1988 ، artatam ، بانویی
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۱:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ عصر توسط **ماهور**.)
ارسال: #4
اعتراف میکنم از اومدن پاییز واقعا خوشحالم. برام حکم زندگی دوباره داره. هرسال اینجوریم
اعتراف میکنم دلم واسه بچه مدرسه ایا میسوزه.خخخخ
اعتراف میکنم نسرین جون دیدت رو عوض کن. منم الان تو بستر بیماریم. با یه شکم بخیه خورده و زخم . در حالی که از شوهرم دورم و قرار هم نیست تا چند شب دیگه هم پیشم باشه.ولی نمیگم پاییزمو بد شروع کردم. هنوز وقت داری دختر خوب. هنوز دیر نشده.با یه پیاده روی پاییزی، با یه لیوان چایی یا قهوه، با یه اهنگ پاییزی خوشگل،شروع پاییزتو قشنگ کن.

....و عشق در راه است و عاشقی فضیلت انسان تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، nasrin jun ، newlifestyleneli ، **MULAN** ، nasrin_71 ، K.L.S ، آبگينه ، الی طلا ، poon3h ، رهگذر@ ، حلما :) ، B and I ، جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، amanda-69 ، heven ، نيكدخت ، sayman ، آیسان96 ، فرشته نامی ، (صبا) ، (*ســارا*) ، razi1988 ، *lida* ، artatam ، بانویی ، پری سیما 89
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #5
اعتراف میکنم من پاییز و زمستون رو هیچ وقت دوست نداشتم
بنظرم هوای گرفته و سرد و شبهای طولانی برای منه تابستونی و خورشیدی بدترین حالته

ولی
تصمیم گرفتم از امسال ببینم با چی حالم خوب میشه و عوضش کنم حتی شده تو هوا بارونی و گرفته بزنم بیرون قدم بزنم
بالاخره باید راهشو پیدا کنم
راه خوب شدن حالم تو پاییز

٩٦/٢/٩تصویر: images/smilies/heart.gif
زندگی می‌کنم.....
نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور** ، K.L.S ، آبگينه ، poon3h ، رهگذر@ ، حلما :) ، B and I ، newlifestyleneli ، جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، Mahtakhanum ، amanda-69 ، heven ، sayman ، nasrin jun ، فرشته نامی ، (صبا) ، (*ســارا*) ، razi1988 ، artatam ، بانویی
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۳:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۸ ۰۳:۳۹ عصر توسط K.L.S.)
ارسال: #6

اعتراف میکنم...
کجا باید برم، یه دنیا خاطرت، تورو یادم نیاره..؟
کجا باید برم، که یکشب فکر تو، منو راحت بذاره..؟
چه کردم با خودم، که مرگ و زندگی، برام فرقی نداره..؟
محاله مثل من، توی این حال بد، کسی طاقت بیاره...
کجا باید برم، که تو هر ثانیم، تورو اونجا نبینم..؟
کجا باید برم، که بازم تا ابد، به پای تو نشینم..؟
قراره بعد تو، چه روزایی رو من، تو تنهایی بشینم..؟
دیگه هر جا برم، چه فرقی میکنه؟ از عشق تو همینم...
جوونیمو سفر کردم، که از تو دوور شم یک دم...
منو هرجور میبینی، شبیه یک سفرنامم...
شبیه یک سفرنامم...
...
عاشقش نبودم فقط ازش خوشم میومد و به شدت براش احترام قائل بودم...
عاشقم شد، عین فیلم هندیا...
عاشقم کرد با عاشقیا و دیوونه بازیاش...
اصرارکرد...
شب و روز اصرار به گفتنم کرد...
گفت فقط یه بار بگو... زندگیمو برات میدم..!
دروغ نمیگفت...
بلاخره گفتم...
چشماشو که پر شد، صورتشو که سفففید شد، دستاشو که میلرزید گرفتم یخه یخ بود...
اینا هیچوقت یادم نمیره...
لباش میلرزید و گفت منم عاشقتم...
...
یکسال بعد از آشناییمون بود و حالا 9 سال ازش گذشته...
اما...
............................
آی عششششششششششششششششششششششششششق...
چه گذشت بر ما..؟
........................................................................کجا باید برم، یه دنیا خاطرت، تورو یادم نیاره..؟

خدا جان من...
از تو معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت...
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
********لطفا اگر دوست داشتید برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات بفرستید********
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، آبگينه ، الی طلا ، S♥️Y ، poon3h ، **ماهور** ، رهگذر@ ، حلما :) ، B and I ، بانوی قصه ، جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، nasrin_71 ، amanda-69 ، heven ، sayman ، NILOUFAR70 ، nasrin jun ، آیسان96 ، فرشته نامی ، (صبا) ، razi1988 ، behzadi ، artatam ، بانویی ، پری سیما 89 ، آلارا
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #7
سلام
معترفم
چطورررین رفقا؟
معلومه ذوق زده‌ام پیام‌هاتون را و حال خوبتون را از رفیق گفتن خوندم؟

القصه
صبح انقدر همه گفته بودن وای پاییز و فلان
استوری زدم اهای اونایی که هی میگین پاییز امده است که مرا مبتلا کند.... وجدانا پاییز قراره به چی جز سرماخوردگی مبتلاتون کند؟

والا برای مامان جماعت پاییز مساوی با مریضی
اما اگر مامان نباشم و خودم باشم من عاشق پاییز و زمستونم
برای جغدی مثل من پاییز و زمستون با شبهای بلندشون عالی هستند.
از همین تریبون درود میفرستم به روان پاک سریال‌سازهای هالیوود که سریال‌هایی که دوست دارم را پاییز پخش میکنند.

اصلا امار کتاب خوندنمم میره بالا
از نظر خودم این‌که با یک فسقلی روزی ده صفحه کتاب میخونم حداقل عالیه ولی پاییز این امار دوبرابر میشه در کنار مقاله‌های فرزندپروری و این داستانها که شبها راحت میخونم جون به ساعت نگاه میکنم و میبینم واییییبی چقدر وقتتت

در راستای مامان خوب امروز دختری را بردم لوازم التحریر فروشی برایش پاک‌کن خریدم و خط‌کش. هدفم این بود سرراه بچه ندرسه‌ای ببیند و بپرسد اینها کجا میرن و لینها که پرسید
منم بردمش دم مهدکودکی که می‌خوام بعدا ببرمش و گفتم اونها اول رفتن مهد و ... خلاصه خوش گذشت هر چند یک خانه بازی رفتیم و در راه برگشت یک عروسک دید و دلش خواست و در نهایت ۶۰ تومان همین یک بیرون رفتن اب خورد برام.

واقعا راست میگن از خونه بری بیای کارتت خالی میشه.

یک چیز دیگه هم بگم از اوضاع این روزها دارم به چهار نفر تولید محتوا یاد میدم و خیلی کیف داره لذت کشف و باروری چندتا مغز واقعا باحاله.

پاییزتون بدون سرماخوردگی همراه با بارش عشق و حال رفقا.

تصویر: images/smilies/biggrin.gifاز حرف درست باید تشکر کرد اون دکمه تشکر برای یارکشی نیست.
و من‌الله توفیق
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، حلما :) ، B and I ، **ماهور** ، سحری... ، رهگذر@ ، جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، Mahtakhanum ، آبگينه ، nasrin_71 ، ستی‌لیته ، amanda-69 ، heven ، newlifestyleneli ، poon3h ، نيكدخت ، sayman ، NILOUFAR70 ، **MULAN** ، nasrin jun ، Aylar banooo ، آیسان96 ، فرشته نامی ، (صبا) ، (*ســارا*) ، razi1988 ، behzadi ، artatam ، بانویی ، *ARAMESH* ، پری سیما 89
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #8

پاییز شروع شد،حرص و جوش های منم واسه دانشگاه شروع شدBig Grin
خب من اعتراف میکنم که الان ۷ ماهه منتظرم استاد عزیز از خرشیطون تشریف بیارن پایین و استاد راهنمام بشنتصویر: images/smilies/cool.gif
اعتراف میکنم یه استادی هست هیچکس نرفته باهاش پایان نامه برداره،بس که خوبه!!تصویر: images/smilies/confused.gif
نتیجه اینکه من و دوستامو سر میدونند تا مجبورمون کنن بریم با اون استاده برداریم...
امروز سرجلسه دفاع عنوان یکی از بچه ها،خیلی شیک و مجلسی طور، به خودش و استاد انتخابی از راه دورش که با اسکایپ توی جلسه حضور به هم رسانده،گفتن که چون شما راهتون دوره،فلانی( همون استاد مذکور که هیچکس باهاش پایان نامه نگرفته) استاد راهنمای اول باشن و شما دوم!
و اینگونه بود که دوست ما به فنا رفت،استاد راه دورشم چیکار میتونست بکنهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
الی ایحال من یکی به هیچ وجه قصد کوتاه اومدن ندارمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
شما هم دعام کنینتصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبا
چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید
***شدم خانوم خونه ی خودم***
نقل قول
 سپاس شده توسط جودی 69 ، parmin.ab ، پسته خندان ، الی طلا ، آبگينه ، **ماهور** ، nasrin_71 ، amanda-69 ، سحری... ، heven ، رهگذر@ ، sayman ، NILOUFAR70 ، nasrin jun ، آیسان96 ، فرشته نامی ، (صبا) ، faam ، (*ســارا*) ، razi1988 ، K.L.S ، artatam ، بانویی ، پری سیما 89
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #9
اعتراف می‌کنم دلم یه خرید حسااااابی میخواد، خیلی وقته (حدوداً یک سال) که هیچی واسه خودم نخریدم.
دلم میخواد یه روز با حساب پُر و پشت گرم بزنم بیرون و با دست پر از خرید برگردم.
نمیدونم کِی بشه.

اعتراف میکنم بید مجنون امیدوارم زودتر حالت خوب بشه، بالاخره از شر این کیست راحت شدی. 
ایشالاه دوباره زود برگردی باشگاهی که دوست داشتی، اگه اشتباه نکنم، اون باشگاهی که دورتر از خونتون بود رو بیشتر دوست داشتی تا این یکی که بهتون نزدیکتر بود. تصویر: images/smilies/biggrin.gif

خدا برای هر کس همونقدر وجود داره که بهش ایمان داره و این یک رابطه دو طرفه هست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، آبگينه ، جودی 69 ، **ماهور** ، پسته خندان ، heven ، رهگذر@ ، B and I ، Mahtakhanum ، sayman ، nasrin jun ، آیسان96 ، parmin.ab ، فرشته نامی ، (صبا) ، (*ســارا*) ، razi1988 ، K.L.S ، artatam ، بانویی ، پری سیما 89
۱-مهر-۱۳۹۸, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-مهر-۱۳۹۸ ۰۸:۴۵ عصر توسط آبگينه.)
ارسال: #10

معترفم اولین روز پاییز با ترشی گذاشتن شروع کردم ، عاشق پاییز و برگ های زرد و نارنجی م ، زمستون و برفشتصویر: /images/smilies/new/lub.png پاییز و زمستون عاشقونه هامون تکمیل شد ، چند روز دیگه خانواده م میخوان برن ، دلم میخواد باهاشون برم ، همسر هم میگه برو، بذار حال و‌ هوات عوض بشه، اما استرس دارم .
میشه دعا کنید امسال استخدامی قبول بشم ؟؟
از فردا دوباره باید درس خوندن شروع کنم و باید یکی از اون دو نفر بشمتصویر: images/smilies/rolleyes.gif
من میتونم ، حتما جذبش میکنم ، همون طوری که اضافه وزنم تونستم شکست بدم و خوش هیکل بشم و به وزن ایده الم نزدیک بشم ، اینم می تونم،
نشد تو کار من نیست. تصویر: /images/smilies/new/wink.png

آشنایی : آبان 91
خواستگاری و بله برون و عقد : بهمن 94
عروسی : مرداد 97

27/4/98 = 71/100
شروع لژیم‌ : 30/4
69/600
 66/100
62/700
80 درصد امید

من‌ می تونم خدا با منه

نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور** ، پسته خندان ، سحری... ، amanda-69 ، دخترانه ، جودی 69 ، heven ، رهگذر@ ، B and I ، رویای ابی ۵۶ ، الی طلا ، sayman ، NILOUFAR70 ، **MULAN** ، nasrin jun ، parmin.ab ، فرشته نامی ، (صبا) ، (*ســارا*) ، razi1988 ، behzadi ، K.L.S ، artatam ، بانویی ، پری سیما 89
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام