• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

اعتراف زیبای بهاری

۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #1
اعتراف زیبای بهاری
سال نو مبارک سالی پر از عشق آرامش موفقیت و حال دلتون خیلی خوب باشه تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط moomoo ، parmin.ab ، Sahraa71 ، pichak2014 ، آبگينه ، جودی 69 ، heven ، sayman ، آیسان96 ، پسته خندان ، amanda-69 ، زندگی سالم ، almam ، lili*** ، B and I ، (*ســارا*) ، توت فرنگی 97 ، فرشته نامی ، razi1988 ، artatam
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: اعتراف زیبای بهاری
اعترافای بهاریتون سرشاژ از عشق و شادی و خبرای خوب تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

Angel

نقل قول
 سپاس شده توسط بانویی ، parmin.ab ، Sahraa71 ، pichak2014 ، آبگينه ، جودی 69 ، heven ، آیسان96 ، پسته خندان ، amanda-69 ، almam ، B and I ، (صبا) ، (*ســارا*) ، پری سیما 89 ، توت فرنگی 97 ، poon3h ، فرشته نامی ، razi1988 ، artatam
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #3
اعتراف میکنم منتظر بودم اعتراف تاپیک بهاری زده بشه اعتراف بنمایمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
اعتراف میکنم شروع سال تحویل امسال کلی با سالهای دیگه متفاوت بود و فک کنم عمری اگه داشته باشم شاید 20 سال آینده دوباره تجربه کنمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png
اعتراف میکنم امسال هیچ برنامه ای برای تعطیلات عید نداشیم و از چند وقت قبلش هم برنامه ریزیامون برای خردادماه بود ولیییییییییی دیدن اخبار شیراز و گلستان و لرستان و خوزستان و ... بدجوری حالمون رو گرفت
اعتراف میکنم برای عیددیدنی هم فقط خونه پدرومادرها با خواهرم رفتیمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
اعتراف میکنم با اینکه خیلی برام سخته با هر کس مثل خودش رفتار کنم ولی شرایط منو بجایی رسوند که دقیقا دارم مثل خودشون رفتار میکنم بدون اینکه بدونمتصویر: images/smilies/exclamation.gif
اعتراف میکنم تصمیم ها و اهداف سال جدید رو تو سررسید نوشتیم و از همون اول داریم براش تلاش میکنیمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
اعتراف میکنم با چندتا از دوستان هدف کتابخوانی و چند هدف دیگه گذاشیم هفته ای یک کتاب که خیلی عالیهتصویر: images/smilies/shy.gif
اعتراف میکنم تو پنجشنبه و جمعه هایی که گذشت به خرید وسایل خونه گذشت و چه حس خوبیه وقتی که چیزی از مدتها پیش تو ذهنته دقیقا همون بعد از کلی گشتن پیداش میشهتصویر: images/smilies/blush.gif
و معترفم سال جدید سالی پر از روزهای قشنگ و پر از آرامش و سلامتی و ارزونی برای همه باشهتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
شاد باشیدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

خدا عاقبتمونو ختم بخیر کنتصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، Sahraa71 ، pichak2014 ، آبگينه ، جودی 69 ، heven ، K.L.S ، **بید مجنون** ، Mahtakhanum ، sayman ، آیسان96 ، پسته خندان ، amanda-69 ، اتيشپاره ، almam ، B and I ، moomoo ، (صبا) ، پری سیما 89 ، توت فرنگی 97 ، poon3h ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، artatam
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #4
در اولین روز کاری جدی سال 98 اعتراف میکنم براتون سال خوبی رو آرزو میکنم. در حالیکه قلب مون به شدت از فکر به سیل زده های کشور متاثر شده اما چاره ای نیست که نیست..
اعتراف میکنم امسال تمام سعی مو میکنم که پرونده هر کاری رو سریع تر ببندم. اگر بنا به رفتن به دید و بازدید هست. در زودترین زمان ممکن کار انجام بشه وگرنه از فکرم بندازمش بیرون. هر حرف را خیلی توی ذهنم غلتش ندم.. زیر و زبرش نکنم تو صندوق دلم برای روز مبادا نذارم اگر بناست برای همیشه خاموش بمونه میمونه و میره کنار توی یه بایگانی و اگر بناست گفته بشه بسم الله بگو و تمام.
اعتراف میکنم امسال قطعا سال پزشکی بهتری خواهد بود برام. قطعا سال شخصیتی آسون تری برای خودم خواهم ساخت. قطعا خیلی ها دیده نخواهند شد و قطعا خیلی ها از اینکه انجام بعضی کارها برام دشوار مطلع می شن.
اعتراف میکنم امسال سال استفاده از دقیقه ها خواهد بود. سال استفاده از قدرت هایی که خدا داده و سرطاقچه رها شده مثل قدرت کلام. قدرت غرور. قدرت اقدام به موقع برای انجام و اتمام کارها. قدرت کمک موثر گرفتن از دیگران. قدرت لبخند زدن و بخشیدن و دور انداختن.. قدرت قاب کردن لحظه هایی که قشنگ تر گذشته اند. امسال امروز احساس میکنم تمام درها به روی من و امیر باز خواهند بود.
خدا عزیزان تون را بهتون ببخشه. فرزندان همسرتون والدین تون همه خواهر و برادر و دوست ها و اقوام دوست داشتنی تون انقدر به کام تون شیرین بشه که فقط اینجا پر باشه از خبرهای خوب ما به قلم خوب شما

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، جودی 69 ، heven ، K.L.S ، **بید مجنون** ، نيكدخت ، Mahtakhanum ، sayman ، آیسان96 ، بانویی ، پسته خندان ، amanda-69 ، rahabaran ، مامان جون آینده ، RI RA ، almam ، Sahraa71 ، بارون* ، B and I ، moomoo ، leiano ، توت فرنگی 97 ، آبگينه ، behzadi ، poon3h ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، marjantt ، artatam
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۱۵ صبح توسط آبگينه.)
ارسال: #5

تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png اعتراف میکنم. اعصاب ندارم دلم میخواد بزنم همه رو شتک کنم ، عوضی ها ، ببخشید بی ادب شدم ، دو ساعت تو اداره بیمه م واسه تمدید دفترچه ، اون خانمی که مسئول تمدید بود گفت اخرین بیمه ای که واست ریختن 10 , الان چه ماهیم فروردین ، زنگ زدم شبکه میگم حاجی بیمه م چرا نرختین ،  میگن کی گفته ما ریختیم ، دوباره رفتم درآمد اداره بیمه میگن ما 11 شبکه بهداشت رو تایید کردیم حتما اسمت نبوده ... 
دو ساعت مث درخت بید اینجا وایستادم هیچکی هم هیچ گُ.... نمیخوره، حالا اگه مریض من دو دقیقه معطل میشد زمین و زمان بهم میدوختن 
خدایا صبر میخوام

مهر تو بند جونم 

71/600

16/2/98  === 70/400
5/3/98    === 68/400

من میتونم خدا بامنه تصویر: /images/smilies/new/angel.png  

«چله کلیمیه از 13 تیر شروع میشه علاقه مندان به شرکت در چله لطفا پیام خصوصی بدن » 
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، جودی 69 ، heven ، **بید مجنون** ، K.L.S ، sayman ، بانویی ، پسته خندان ، amanda-69 ، اتيشپاره ، الی طلا ، pichak2014 ، almam ، Sahraa71 ، بارون* ، B and I ، moomoo ، پری سیما 89 ، توت فرنگی 97 ، behzadi ، poon3h ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، marjantt ، artatam
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #6
سال نوی همه مبارک!!
اعتراف میکنم امسال عید خیلی متفاوتی بود، خیلی آسون گذشت. کسانی که میخواستم نبینمشون، مزاحم نشدن. کسانی که خیلی دلم براشون تنگ شده بود رو بعد یه سال دیدم. دید و بازدیدهای یه حال و هوای دیگه داشت.
همینجوری خبرای مثبت میرسید: نوه دایی مامانم زن گرفت، یکی از فامیلای دور داره بچه دار میشه، یکی از همکارام که خیلی مظلوم بود خبر داد کسی که خونش رو تو شیشه کرده بود اومده به دست و پاش افتاده و معذرت خواسته. ولی شیرین ترین خبر سال، نامزدی دختر عمه ام بود!! هورااااا! این دختر کسی بود که همه نگرانش بودن، خدا رو شکر سر و سامون داره میگیره و یه جون تازه گرفته.
اعتراف میکنم، یه کوچولو حسودیم شد. یه لحظه ته دلم گفتم خدایا، پس من چی؟ نوبت من کی میشه؟ ولی نمی دونم چرا دلم روشنه، حس میکنم شاید امسال من هم طعم عشق رو بچشم.
از خدا می خوام اگه واقعا قراره خبری بشه، یه نشونی، چیزی بفرسته. آخه من زیادی کم طاقتم Smile

خانم دانشجوی ارشد!! تصویر: /images/smilies/new/angel.png

انگیزه دوباره برای تصمیم به تغییر! 
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، آبگينه ، جودی 69 ، **بید مجنون** ، بانویی ، heven ، K.L.S ، زندگی سالم ، pichak2014 ، Mahtakhanum ، almam ، lili*** ، رهگذر@ ، Sahraa71 ، B and I ، النازی ی ی ، moomoo ، sayman ، پری سیما 89 ، توت فرنگی 97 ، behzadi ، poon3h ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، marjantt ، artatam
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #7
اعتراف میکنم
سال نو رو یه جور عجیب و غریب شروع کردم.نشستم فال حافظ بگیرم نمیدونم یکی میگه معمولیه به نظر خودم جالب نیست خلاصه یه چیزی اومد تو فالم که همون سال تحویل و روز اول رو زهر مارم کرد.
نمیدونم چرا انقدر رفته رو مخم.با اینکه هیچ مشکلی گوش شیطون کر فعلا نداریم
بعدش رفتیم مشهد .فقط رفتم تو حرم دعا کردم تو دستمو بگیر.دیگه کشش یه ضربه دیگرو واقعا ندارم.یعنی دقیقا اونجایی زندگی واستادم که دلم میخواد دستمو بگیره ببره یه جایی دوتایی با هم فقط زتدگی کنیم.بعد اینکه فالم اون درومد اومدم تو اتاق گفتم حافظ عیدمو کوفت نکن فقط یه جوری جوابمو بده بفهمم منظورتو.خیلی عالی درومد.الان من کدومو معیار قرار بدم نمیدونم.خلاصه اینم از عید ما .دعام کنید که خیلی نیاز به تغییر اساسی تو زندگیم دارم.دیگه تو سن ۳۶ سالگی نخواد بازم بده .به خودش قسم بی انصافیه.

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، زندگی سالم ، RI RA ، pichak2014 ، پسته خندان ، almam ، Nazaninam ، amanda-69 ، **بید مجنون** ، آبگينه ، Sahraa71 ، بارون* ، جودی 69 ، B and I ، moomoo ، sayman ، پری سیما 89 ، توت فرنگی 97 ، heven ، بانویی ، poon3h ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، marjantt ، artatam
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ عصر توسط Sepid72.)
ارسال: #8
اعتراف میکنم یکی از قسمتهای مهم زندگی به نظر من ادمها و فضایی هست که باهاشون وقت میگذرونیم
بیشتر از چیزی که فکرمیکنید رو شرایط و سبک زندگی تاثیرگذاره
بعد از یه مدت به خودتون میاین و میبینید اصلا با ادمای قبلی هیچ سنخیتی ندارید و استانداردهای زندگیتون جور دیگه ای تعریف میشه.یه وقتایی سخت میشه و دلتون واسه گذشته تنگ میشه.اما کم کم عادت میکنید و بعدها بابتش خوشحال هم میشین 

اعتراف میکنم سیزده بدر با فامیل پدری دو روزه رفتیم اطراف اصفهان و ویلا و تفریح و...همون حالت سالهای قبل همون ادما ولی انگار دیگه اندازه قبل به منو همسری خوش نگذشتتصویر: images/smilies/sad.gif
انگار همه ی ادما کرخت و بیحال شدن،یه وقتا خودخواه شدن و یه وقتایی هم خسیس حتی...و شاید هم ما عوض شدیم

اعتراف میکنم به جاش دو روزی که با همسر رفتیم تهران عالی بود.تو 48 ساعت تاجاییکه تونستیم چه دونفره چه با یک سری از دوستای اونجا خوش گذروندیم.واقعا اگر تهرانی بودم عیدها همونجا میموندمتصویر: images/smilies/biggrin.gifهروقت عید اومدم اونجا کلی بهم خوش گذشتهتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

اعتراف میکنم اصلا دروغ نیس که سبک فکرشما سبک زندگی شما و احساستون میانگین پنج شیش نفریه که اطراف شما هستن.یه نگاه عمیق بندازین متوجه میشین چقدر موثره
و من چقدر اینو تو زندگی تجربه کردم و چه اتفاقات مهمی به همین شکل واسم رخ داده

اعتراف میکنم شعار من واسه سال نود و هشت اینه که هشیار زندگی کنم
یعنی حواسم باشه کی هستم
چی میخوام
چه فکری میکنم
با کی ارتباط دارم
و چه احساسی دارم
و همه شون رو به سمت دلخواهم هدایت کنم
هشیار بودن بسیااار کارسختیه
ولی وقتی ازپسش بربیاین،دنیا شکل دیگه ای واستون میگیرهتصویر: images/smilies/heart.gif
بهارتون پر از اتفاقای خوبتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
باغ تالار شادي:عالي
آرايشگاه مريم تقدسي:عالي
لباس عروس ل-اسپوزا:عالي
لباس داماد پيركاردين:عالي
موزيك افشار:عالي
آتليه آداك:عالي
گل طهرون:عالي
خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، Sahraa71 ، بانوی قصه ، gole Mina ، بارون* ، جودی 69 ، B and I ، amanda-69 ، Mahtakhanum ، moomoo ، parmin.ab ، sayman ، نيكدخت ، ستی‌لیته ، NILOUFAR70 ، pichak2014 ، پری سیما 89 ، توت فرنگی 97 ، بانویی ، poon3h ، پسته خندان ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، marjantt ، artatam
۱۸-فروردين-۱۳۹۸, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #9
تصویر: /images/smilies/new/lub.pngاعتراف میکنم چند وقتیه که همه چیز در من در حال تغییره. و از این تغییر خیلی خوشحالم. صبح شنبه بعد از این تعطیلات در حالیکه یه لباس نازک پوشیده بودم و نم نم بارون رو صورتم فرود می اومد. صدای بالا زدن کرکره های تک و توک مغازه ها، بوی نون از نونوایی سنگکی همه و همه چقدر لذت بخش بود. در تمام طول مسیر فقط داشتم به یک (ادمین صفحه اینستایی) فکر میکردم که چطور ممکنه انقدر با حوصله به آدم کمک کنه. بعد از مدت ها داره کلاف پیچ در پیچ ذهنم منظم میشه. و بعد دوستی که بهم معرفی کرد.و من به این امضام رسیدم
گرچه شب تاریک است
اندکی صبر سحر نزدیک است
تصویر: images/smilies/heart.gif

من اگر بنشینم، تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟ 
چه کسی می‌خواهد، من و تو ما نشویم
خانه اش ویران بادتصویر: images/smilies/exclamation.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، B and I ، amanda-69 ، سحری... ، moomoo ، parmin.ab ، sayman ، lili*** ، K.L.S ، (*ســارا*) ، Sahraa71 ، جودی 69 ، pichak2014 ، اتيشپاره ، توت فرنگی 97 ، پری سیما 89 ، heven ، بانویی ، poon3h ، پسته خندان ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، artatam
۱۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۱۲ صبح توسط **Pari**.)
ارسال: #10
اعتراف میکنم چند دقیقه قبل از اینکه سال تحویل بشه بغض داشت خفم میکرد بخاطر نبود بابابزرگم
وقتی تلویزیون چند ثانیه قبل از سال تحویل از “پدر” ها میگفت دعا دعا میکردم خونه مامانمینا تو این شبکه نباشه، ولی مثل اینکه بود و بابامم کلی گریه کرد،قربونش بشم چقد حتما تو خودش میریزه و بما نمیفهمونه
خدا سایه همه پدر و مادرا رو بالا سرمون نگه داره

از لحظه سال تحویل و اون بغضش خوشم نمیاد

اعتراف میکنم امسال عید خیلی رویایی داشتم بااینکه سفرمون کنسل شد و به سفر یکروزه به شمال بسنده کردیم ولی من تماما کتاب خوندم فیلم دیدم سریال دیدم و کنار مسودم بودم
بولت ژورنالمو درست کردم لیست اهدفمو نوشتم
امسال خیلی جامعتر از سال گذشته نوشتم و هر روز میخونمشون تا به فکرشون باشم

اعتراف میکنم یک ماه دیگه میشه دو سال که ازدواج کردیم و تازه حرف متاهلا رو میفهمم که اوایل بحث ودعوا زیاده تا به به شناختی از هم برسیم
من و مسود داریم به اون ارامشی که میخوایم میرسیم به اون شناخت از هم که چطوری مکمل هم تو زندگی زناشویی‌ بشیم

اعتراف میکنم بی نهایت عاشق فلسفه ام و هرچقد کتاب میخونم روحمو ارضا نمیکنه

سریالی که میبینم و فوق العاده اس و عاشقشم peaky blinders هیجانی و‌ درام و عاشقانه....
خیلی خوبه خیلی

٩٦/٢/٩تصویر: images/smilies/heart.gif
زندگی می‌کنم.....
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، moomoo ، parmin.ab ، amanda-69 ، K.L.S ، (*ســارا*) ، Sahraa71 ، جودی 69 ، pichak2014 ، پری سیما 89 ، heven ، توت فرنگی 97 ، sayman ، B and I ، بانویی ، poon3h ، پسته خندان ، فرشته نامی ، razi1988 ، tootak ، (صبا) ، marjantt ، artatam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام