• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

اطلاعات مفید در مورد جراحی های زیبایی به غیر از عمل بینی

۶-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #91
 
RE: اطلاعات مفید در مورد جراحی های زیبایی به غیر از عمل بینی
بچه ها ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در مورد دبهترین دکتر برای جراحی غبغب و تزریق چربی تو تهران داره راهنماییم کنه ، هزینه ی معقول و کار عالی

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #92
RE: اطلاعات مفید در مورد جراحی های زیبایی به غیر از عمل بینی
https://www.salamati24.com/fa/forum/26/ب...نی-در-مشهد
نقل قول
۲۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #93
 
RE: اطلاعات مفید در مورد جراحی های زیبایی به غیر از عمل بینی
روشهایی برای جوانسازی و لیفت مثل میکرونیدلینگ و آراف فراکشنال و لیزراربیوم و انواع آر اف. هایفو و لیزر دی اکسید کربن و ای پی ال و انواع لیفت با نخهای مختلف و مزوتراپی و لیفت جراحی نامهای اشنایی هستند که گاه سر درگمی بیماران را ایجاد میکنند .

مهمترین مسئله در شناسایی بهترین روش شناسایی محل ایجاد پاتولوژِ ی و شناسایی مکانیسم پیری و افتادگی با توجه به سن است.

پیری چهره و پوست در قسمتهای مختلف پوست تا بافت زیر ان تا حتی استخوان زیر ساز ان در ارتباط است پیری و افتادگی پوست از سطح بترتیب میتواند از اپیدرم اغاز شود در ناحیه ساب اپیدرمال با تخریب کلاژن ها و در زیر ان کاهش حجم چربی زیر پوستی و شل شدن ناحیه حد واسط پوست و عضله با نام علمی اس مس ودر زیر ان بافت عضله و نهایتا در استخوان بندی زیر ان بصورت تحلیل رفتن استخونها ایجاد شود.

بدین ترتیب در مواردی که در پوست چروکهای ریزی ایجاد شده باشد و یا افتادگی مختصر در هنگام معاینه داشته باشد روشهایی مثله اراف ساده یا فراکشنال و میکرونیدلینگ ویا لیزرهایی مثله اربیوم و سی او ۲ موثر است.

در مواردی که اسکارهای جوش یا خراشهای سطحی وجود دارد روش لیزر فراکشنال سی او ۲ و گاه در بعضی موارد اراف فراکشنال موثر است.

در مواردی که افتادگی زیاد باشد و حجم صورت و بافت زیر جلدی مناسب باشد هایفو و لیفت با نخ سیلوئت مناسبتر است.این در حالیست که اگر حجم صورت کم باشد حجیم سازی صورت یا پر سازی چین یا محل اناتومیک با چربی یا لیپوترانسفر مناسب است.

روش مزوتراپی و پی آر پی بیشتر در کلاژن سازی و بازسازی اپیدرم مهم است البته میزان تاثیر ان هم به نحوه تزریق و تشخیص متخصص ارتباط دارد.

انجه مهم است در روش جوانسازی و زیبا سازی یا ترمیم های صورت و بدن نظر های تخصصی تحت نظر متخصص و زیباشناسی در تجربه بسیار مهم است.

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام