• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

اطلاعات مراسم عروسی تو ثبت کن (قوانین در پست اول)

۱۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-خرداد-۱۳۹۶ ۰۴:۴۳ عصر توسط فاطمه 2596.)
ارسال: #401
RE: اطلاعات مراسم عروسی تو ثبت کن (قوانین در پست اول)
تاریخ عروسی96/1/25
تالارپذیرایی قصرازشون ممنونم خدماتشون خوب بودطرف خانم ها دجی داشت خانم زارع مدیریت واجراش معرکه  بود ممنون ازشون ولی طرف اقایون خودمون اوردیم کارشون بدک نبود
سالن زیبایی شیفته کارشون عااااااااااااااااااااااااااالی دسشون واقعادردنکنه 450شد: ولی رنگ مورو بیتارز رفتم عالی شده بود 200 رنگ موم شدتصویر: /images/smilies/new/angel.png
گل فروشی قصرگل کیش کارشون خوب بود دسته گلم 100 شد ماشین عروس هم 150 با کمترین قیمت بهترین رو درس کردن واقعا ممنونم ازشونتصویر: /images/smilies/new/lub.png
مزون فرامهر ک واقعا لباساشون معرکس کرایه لباسم شد  800
آتلیه رزکارشون خوب بود باشاسی سرمجلس شد 1700تومن
غذا خودمون گوسفند کشتیم اشپزخونه بیرون از تالار دادیم غذامون عالی شده بود
دسه همشون درد نکنه 25 فروردین شد بهترین روز زندگیمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

آغوش تو
مترادف امنیت است
آغوش تو
ترس های مرامی بلعد
آغوش تو
یعنی پایان سردردها
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، aroosak52 ، آرزو بانو ، MH:) ، Zibbbaaa ، کیاناز
۲-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #402
تاریخ عروسی ۹۳.۱۰.۴
هزینه تالار همراه با شام میوه کیکو شیرینی ۱۴۰۰۰۰۰۰(تالار بابا بزرگ)
هزینه اتلیه با باغ البوم عروسی و اسپرت ،کرین و فیلمبرداری فول اچ دی و ورودی باغ ۷۰۰۰۰۰۰(اتلیه آرته)
هزینهلباس عروس تن پوش اول با کت ۱۲۰۰۰۰۰(مزون خورشید)
هزینه ماشین و دسته گل ۸۰۰۰۰۰ اشنا بود
هزینه سرویس طلای عروسی و طلاهای اعیاد نزدیک عروسی ۱۵۰۰۰۰۰۰
هزینه خرید عروسی،لوازم ارایشو .‌‌..حدود ۴ تا ۵ تومن
بچه ها فکر نکنید همه باید عروسیه مجلل چن صد ملیونی بگیرن من خودم هزینه زیادی نکردم و عروسی متوسطی داشتم ولی تو انتخابام دقت کردم تا بهترینارو داشته باشم با هزینه کم

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، white lily ، آرزو بانو
۱۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #403
تاریخ عروسیمون : 96/5/5
تالارمون شادکام بود که با حدود چهارصد نفر مهمون و جوجه کباب و باقالی پلو با گوشت و سالاد و ژله و نوشابه و بستنی و هزینه دیجی و رقص نور و گل آرایی جمعا شد بیست تومن
آرایشگاه خودم گل سرخ تو خیابون تیرانداز بود که پکیج یک و صدی رو برداشتم و اشتباه کردم چون همون هفتصد و پنجاهی هم خوب بود
آتلیه مون مه سیما بود که دو دوربین slr حدودا شد سه تومن
آرایشگاه همسرم نیوفیس بود که از اونم راضی نبودم ، میکاپش خوب بود ولی مدل موهاش واقعا بد بود و مبلغی هم که پرداخت کرد نمیدونم
دسته گل و ماشین عروس هم بردیم پیش یکی از آشناهای همسرم که دسته گلو صد تومن گرفت و ماشینو حدودا سیصد تومن
میوه و شیرینی هم حدود دو تومن شد
کیک سر عقد هم دوازده کیلویی گرفتیم که حدودا دویست تومن شد
لباس عروس هم از مزون عزیزی تو خیابون رفاهی خریدم که اونم نهصد تومن شد
در مجموع کل مراسممون با سی میلیون جمع شد

چون آینه پیش تو نشستم که ببینی 
در من اثر سخت ترین زلزله ها را ...
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست 
از بس که گره زد به گره حوصله  ها را ...

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، white lily ، sky 2017 ، roshanak7367 ، MH:) ، Zibbbaaa
  • گروه ژ
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۴:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۶ ۰۴:۰۳ عصر توسط Eli73.)
ارسال: #404
تاریخ: ٩٦/٥/١٤
ارایشگاه : لی لی- ارایشگرم لیلا بود که با فرمالیته شد ٢٤٠٠-هزینه مش ٥٠٠- کاشت ناخن ١٣٠-پاکسازی ١٤٠ جمعا ٣٢٠٠ شد حدودا. کارشونم خوب بود من راضی بودم در کل
اتلیه : افر سعادت اباد- با ٣تا دوربین- فرمالیته-کرین-هلیشات پروجکشن و ٢تا البوم حدودا ٧ تومن شد.کارشونم
عالی بود واقعا.
تشریفات: رنسانس- نفری ٨٥- منوشون تقریبا کامل بود و بطور کلی کارشون متوسط بود.
لباس عروس: مزون قاعم بود تو شانزه لیزه که چون اشنا بود ازم ١٥٠٠ گرفت.کارشونم عالی بود
گل عروس: بين الملل توي اوين بود كه دسته گلم ٣٠٠ شد..گل ماشين هم ٥٠٠ البته با تخفيف چون همسرم از خواستگاري تا عروسي همه گلامون از اونجا گرفت.
هزینه عروسی برای٢٠٠  نفر حدودا ٥٠تومن شد.

موزيك: علي كيا- عالي
باغ: آوين- خيلي بد
اتليه: افر- بي نظير
تشريفات: رنسانس- متوسط
ارايشگاه: لي لي- بسيار خوب
نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #405
سلام من قم هستم
اسم ارایشگاهم آنی بود فوق العاده شدم3ملیون
آتلیه هومن بود کلیپ و عکس 5ملیون
تالارم  هتل ونوس بود   .ورودی 3ملیون. غذا 5نوع بود با دسر و سالاد و مخلفات 15ملیون  کلا تالار20 تومن شد
جهاز70تومن
خرید داماد 10تومان
خرید عروس 13 تومان به علاوه خرید لباس عروس  
گل و ماشین 3تومان
اتیش بازی5 تومان

نقل قول
 سپاس شده توسط MaHrOoOo ، mahrokhshahraki
۲۶-خرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #406
1. تاریخ عروسی 93/06/13
2. تالار: تالار پرنس ایرانیان در هفت سنگان قزوین (فک کنم این سایتش باشه تالار ایرانیان قزوین)
3. ارکسر دوتا بود یکی داخل سالن که از خود تالار بود (زیاد جالب نبود) یکی هم برای باغ جدا گرفته بودیم. دیجی پیمان که عالی بود
4. آرایشگاه پاکسیما بود. خوب بود. راضی بودم. اون سال من نزدیک 1 میلیون پول دادم
5. آتلیه عکسیران بود. انصافا سنگ تموم گذاشتن. ما هیچ مشکلی رو به ما انتقال ندادند. (برعکس اکثر آتلیه ها)
6. دسته گل و تزئین ماشین رو یک جا انجام دادند. اسمش گل بهشت بود در خیابان فلسطین. ولی کاملا معمولی بود. فک کنم 400 گرفته بود اون سال
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام