• تشریفات پلک
  • موزیک احسان امینی

اسم نی نی هامون + معنیش + کی انتخاب کرده؟

۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #1

اسم نی نی هامون + معنیش + کی انتخاب کرده؟

اسم نی نی هاتون + معنیش + کی انتخاب کرده؟

به ترتیب تو یه سطر جواب بذارینWink

بحث و نظر=اسپم

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط عاشقای عاشق ، خوشگل خانم ، safar ، Fatima H ، سراب ، nasibe_603
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #2
RE: اسم نی نی هامون + معنیش + کی انتخاب کرده؟
در آینده ایشالا
تسنیم: شراب ناب بهشتی که از طبقات بالای بهشت مثل آبشار جاریه، سوره مطففین آیه27، برید بخش تفسیرش کامل توضیح داده
من انتخاب کردم شوهری هم میدوسته

الهی و ربّی من لی غیرُک
به لطف خدای مهربوووووووووووون علیرضا جون ۱۱خرداد صحیح وسالم اومد تو بغل مامان
خدا جونم همه چیزتو شکرHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، کاملیا ، safar ، عاشقای عاشق ، فلفلی ، مهگون ، پری جنگلی ، mahi19 ، tteesstt ، Khanom Tala ، سراب ، reyhun ، اسكارلت ، سودی خانم ، فلفل بانو ، sani.m ، nasibe_603 ، pinkdream ، bahare jan ، zibamehr1377 ، سمی جووونی ، miss_ashk
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ عصر توسط mahi19.)
ارسال: #3
شیده : خورشید تابان
اسم اصیل فارسی هست

سلیقه عمه بچس خخخخخخخخخ
مام 4 ساله دوستیم همون ساله 2ام انتخاب کردیم و دیگر هم اقامون قبول نمیکنه عوض کنیمش اسم پسرم انتخاب نکردیم چون عشق دختریم
اسم یکی از شخصیت های شاهنامه هم هس الان یادم نیس کی

اردیبهشت 93 اسمه منم تو اون لیست هس من میدونمHeart

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم
تو تهه خوبی حق بده عاشق شم
عمرمو گشتم
تاکه تو پیدا شی
هیچی نمیفهمم فقط میخام باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، negin869 ، safar ، تسنیم89 ، سراب ، reyhun ، nasibe_603 ، zibamehr1377
  • خرید اقساطی
  • خرید اقساطی
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #4

الان که نینی ندارم .اما اینو تو دوران دوستیمون انتخاب کردیم..
من انتخاب کردم همسرمم هم خیلی دوست داره.
ماهک:- خوبروی کوچک، معشوقک زیباروی و یا خوبروی دوست داشتنی و زیباروی محبوب.
مانی:به معنی «اندیشمند» است.پیامبرنقاش ایرانیان پیش از اسلام- که دین خود را در کتابی به نام ارژنگ را با کشیدن تصاویر برای مردمان آن زمان می خواند و پیروانش را مانوی گویند. ماندنی

خدایا تا عمر دارم شکرت میکنم برای وجود همسرم و دخترمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط mahi19 ، خوشگل خانم ، negin869 ، safar ، Nooshin As'habi ، عاشقای عاشق ، مهگون ، تسنیم89 ، mary67 ، سراب ، reyhun ، sani.m ، nasibe_603 ، pinkdream ، bahare jan ، zibamehr1377
۱۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ عصر توسط safar.)
ارسال: #5
منم هنوز نی نی ندارم اما ازاونجایی ک عاشق اسم شوهرمم اگه پسر داشته باشم اسم مرکب براش انتخاب میکنم ترکیبی از اسم بابای نازش این اسمم باهمسرم وقتی دنبال اسم بودیم تو نت برا کارش اینو پسندیدیم ک همون لحظه تصمیم گرفتیم برا اسم پسرمون در آینده وای زیاد شد ببخشیدWink
سعید(اسم همسرم)+آرتام =سعید آرتام :اسمی از دوران ایران باستان یکی از والی های زمان کوروش هخامنشی معنیشم دارای نیروی راستی
نقل قول
 سپاس شده توسط خوشگل خانم ، negin869 ، عاشقای عاشق ، تسنیم89 ، mahi19 ، سراب ، reyhun ، زیباترین رویا ، nasibe_603 ، zibamehr1377 ، رویا منوچهری
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ عصر توسط مریم58.)
ارسال: #6
اسم پسر من علی هست و خیلی اسمشو دوست دارم هیچ وقت هم قدیمی نمی شه. اگه می شه یه اسم دختره قشنگ هم که به این بخوره پیشنهاد بدید.Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط آنجلیک ، تسنیم89 ، الیناز ، zozoo ، سپید بانو ، سراب ، سلین ، bily ، Hodaa37 ، soo ، sani.m ، nasibe_603 ، pinkdream ، bahare jan ، مر مری (مهدیه)
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #7
در اینده اگه پسر باشه پرهام اگه دختر ترنم

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط تسنیم89 ، mahi19 ، سراب ، reyhun ، bily ، رها آریایی ، زیبامهر ، nasibe_603
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ عصر توسط سيما.)
ارسال: #8
ما هم اگه پسر باشه : یونس ریشه عبری داره یعنی : کبوتر،نام پسر امتای، یکی از پیامبران بنی اسرائیل، نام سوره ای در قرآن کریم،
اگرم دختر :‌ هانا یعنی : ﭘﻨﺎﻩ، اﻣﯿﺪ،ﻧﻔﺲ
دوتاشم تو دوران دوستی انتخاب کردیم
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam 63 ، تسنیم89 ، mahi19 ، سراب ، reyhun ، nasibe_603
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #9
منو آقای همسر تو دوران دوستیمون انتخاب کردیم هنوزم نظرمون عوض نشده Big Grin
پسر : رهام (رُهّام، پسر گودرز، از پهلوانان ایران در شاهنامه است
معنی اسمش هم ، پرنده شکست ناپذیر.)
دختر : شونا shona یعنی گوهر - هندیا هم میذارن این اسمو Cool

92/10/18 عروسیم بود و 93/09/12 مامان خوشگلترین دختر دنیا شددددم...Big Grin
((من توبهترین شرایط ممکن هستم و همه چیز همونطور که دلم میخواد پیش میره...شکـــــــــر ))
rona93.logfa.com
نقل قول
 سپاس شده توسط kitty ، تسنیم89 ، پری جنگلی ، سراب ، shabnamehran ، reyhun ، سانازززی ، sani.m ، nasibe_603 ، یار جانی
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #10
در اینده میزاریم پسرو روزبه چون اسمه همسرم بهروزه
دخترم انتخاب نکردیم اگه کسی چیزی پیشنهاد بده ممنون میشیم

عروسی 20مرداد 93تموم شد همه چی ب خوبی
ارایشگاه: اتنا
واقعا از اتلیم و ارایشگاهم راضیم همه چی عالی بود شب عروسیم عینه ملکه ها شده بودم اگ صد بار ب عقب برگردم بازم ارایشگاهو اتلیمو همینارو انتخاب میکردم خداروشکر ک ب خوبی تموم شد
انشا همتون خوشبخت شید
نقل قول
 سپاس شده توسط تسنیم89
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام