• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

اسم باغ یا تالار عروسیتون + معرفی کامل + لیست هزینه ها

۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #41
RE: اسم باغ یا تالار عروسیتون + معرفی کامل + لیست هزینه ها
بچه ها من هفته قبل تالار ماهان بودم توی جاده مخصوص بود و عالی بودن مخصوصا باغش و ورودی تالار و یه سری درخت سفید رنگ داشتن که توی ورودی لابی بود خیلی زیبا بودن و اونجا محل سرو انواع آب میوه طبیعی بود و خیلی خوش مزه و باکیفیت بودن و داخل هم پرسنل خوب و مودب داشت و موزیک هم خوب بود به نظر من ولی اتاق عقد خیلی کوچیک بود کلا هم جای تالار خوب بود و سر تا سر مسیر هم تابلو زده بودن که مهمان ها گم نشن و هم پارکینگ بزرگ و خوبی داشت کلا خوب بود ولی من از قیمتاشون خیلی اطلاع ندارم. گفتم شاید این تجربه من به عنوان مهمان بدرد عروس خانم هایی که سمت غرب به دنبال تالار میگردن بخوره
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۲۲-آذر-۱۳۹۵, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #42
سلام دوستان
ما برای تاریخ 1 دی تالار پردیسان رو رزرو کرده بودیم. همه چیش خیلی عالی بود و قیمت هاش نسبت به هر تالار دیگه ای خیلیییی مناسب تر بود.
قیمت منو سلف سرویس کاملش مثل منو دیس پرس تالار های کم کیفیت تر بود.
خواهرشوهرم هم عروسیش یه سال و نیم پیش تو همین تالار برگزار شده بود و از شام و همه چیز راضی بودن. برای همین من در انتخاب این تالار شک نداشتم.
اما متاسفانه به علت فوت یکی از اقدام مجبوریم عروسی و کنسل کنیم و دیگه می خوایم بعد از عید بگیریم.

خواستم اینجا اطلاع رسانی کنم که ما 1 دی رو کنسل کردیم و الان خالی هستش.( برای کسانی که مراسم دارن و و وقت کمی دارن می خوان تا دو هفته دیگه تالار بگیرن. مثل نامزدی ای چیزی)

منو سلف سرویسش نفری 45 بود. برای ما با گل آرایی و شمع آرایی و آتش بازی و خواننده و دی جی و اتاق عقد 14500 شده بود برای 200 نفر
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #43
عروسی من تالار تک درخت بود شام دیس پرس بود ما منوی دیس پرس نفری 50 تومانی رو گرفتیم سه نوع غذا با ۳نوع سالاد و کرم کارامل و ژله (دیس پرس ها از نفری 30 تومان به بالا داشت) سفره عقد و گل آرایی میز مهمونا با شمعدون وگل آرایی جایگاه قسمت زنانه و گل آرایی ورودی نورپردازی سه بعدی شمع آرایی جایگاه بار شمع داخل سالن بخار و یخ خشک و آتیش بازی توی رقص تانگو و ورودمون سفره خانه و آبمیوه طبیعی با این همه مراسم ما با تخفیف 17 تومان شد بچه ها من 200 تا مهمون داشتم و خیلی مواردو برداشتم مثلا اگر یه سری مواردو حذف کنید میتونید با 14 _15تومان هم اینجا عروسی بگیرید
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam_pedram ، golchin
  • بهرام بابایی
۱۲-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #44
تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifبچه ها بیاین اینجا راجع به تالاراتون نظرتونو بگید ، خیلی کمک می کنه

خدایا...بابت همه چی سپاسگذارم

نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #45
 کسی دیگه ابنجا از تالارش نمیگه قیمت های جدیدو بدونیم
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ عصر توسط hesamshokry.)
ارسال: #46
من مراسمم ۲ روز پیش  ۲ آذر ۹۶ در باغ تالار ترانه در احمد آباد بوده . بسیار تالار بی کیفیت و اافتضاح از هر لحاظ می باشد. و باعث آبروریزی من بین تمامی اقوام و فامیل شد. ما حدود ۳۰ میلیون هزینه کردیم . اولا که خدمه اصلا کار نمی کردن و به نصف مهمان ها خدمات ندادن و خیلی کند بودن و برای من و عروس یک لیوان آب یا چایی نیاوردن و یک ساعت مانده به پایان مجلس تعطیل کردن و رفتن و مهمان ها را گذاشتن به امان خدا. دوم اینکه غذای این تالار به شدت افتضاح بود. بره ای که من خوردم نصفش سوخته بود. گروه موسیقی به شدت بد بود . فقط آهنگهای قدیمی بی خود پخش می کرد و باعث شد مهمون ها از شور شوق بیوفتن و چند تا آهنگ عربی افتضاح آن وسط پخش می کردن و مهمانها نمی تونستن برقصن و خواننده یک آهنگ می خوند و می رفت میشست چند آهنگ دیجی پخش می کرد و واقعا افتضاح بودن و آخر مراسم که کیک و بریدیم  خدمه نیومد کیک رو پخش کنه و همین جوری کیک دست نخورده موند. و آخر مجلس که مهمان ها داشتن می رفتن مرتبا چراغ  تالار را خاموش می کردن تا مهمان ها زود تر برن و واقعا آبروریزی بود برای ما.
 من واقعا تجربه بدی از این تالار داشتم و پیشنهاد می کنم اصلا سمت این تالار مزخرف نرید و  گول ظاهر شیک و قشنگش رو نخورید.
نقل قول
۴-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #47
من مراسمم تو 14 مرداد امسال بود.باغ تالارم تالار فدک بود که اسم الانش باغ تالار ملل هست سرچ کنید سایت داره.
خیلی خوب بود هم از نظر مسیر هم تمیزی و خیلی مسائل دیگه که مهمترینش امنیت هست که نیان وسط مجلس نیم ساعت پرده بکشن.
هزینه ورودی باغ 6 ملیون دادیم که خیلی خوب بودتصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png
در ضمن باغ سمت سعید آباد هست و دسترسی عالی نسبت به باغ های گردمدره داره.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام