• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

اسم باغ یا تالار عروسیتون + معرفی کامل + لیست هزینه ها

۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #31
RE: اسم باغ یا تالار عروسیتون + معرفی کامل + لیست هزینه ها
من اومدم Smile با کلی خبرای خوب
جونم براتون بگه که من سه شب پیش مراسم دوستم بود در باغ مجنون
من با خودم دوربینمو بردم تا عکس بگیرم که براتون بزارم تو سایت و ببینید / خب بچه ها اول از همه که جای پارک بزرگ و خوبش بگم که با اینکه تهداد مهمونا 600 نفر بود اما مشکل جای پارک نبود / مهماندار ها با لباس های فرم دم در و دم ورودی خانم ها و اقایون به سالن و چادر خوش امد میگفتن / از دم در ورودی اکسسوری های زیادی و شیکی بود از گل و شمع و قفس و ... کنار هم قشنگ هم شده بود و تا سفره عقد ادامه داشت / خب ما رفتیم برای تعویض لباس که بریم سر سفره عقد / رختکن بسیار جا دار و بزرگ بود و اینه و کمد هایی هم که تهیه دیده بودن خیلی خوب و شیک بود و تمیز / سفره عقد شیکی چیده بودن که دوست من میخواست تو فضای بسته باشه اما میتونست تو فضای باز هم بزارن که به نظر من قشنگ تر میشد و دوست من سلیقه به خرج نداده بود تو این یکی / خب وقتی عروس داماد وارد شدن نوازنده ها شروع کردن به نواختن و کارشونم انصافا خیلی خوب و قشنگ بود من که خیلی دوست داشتم /پشت اتاق عقد محلی برای بازی بچه ها تهیه کرده بودن که خیلی خیلی کار جالبی بود البته فامیل های دوست من از اونجایی که خیلی لاکچری هستند با بچه نیومده بودن ولی خب دو سه نفری بچه اورد بودن ک در جمع 3 تا بچه همش تو همین شهربازی بودن / خب بریم سر پذیرایی :
میزها همه گل ارایی شده بود و میوه و شیرینی و ... خیلی خوب بود همه چیز/ شیرینی هاشون حرف نداشت که شنیدم خودشون درست میکنن تازه و عالی بود / اب میوه های طبیعی با طعم های مختلف که خیلی خوب بود من بیشترشونو تست کردم Smile / سفره خونه سنتی داشتن که باقالی و چیپس و پفک و اش رشته و لواشک . ترشک و چایی و بستنی و ... سرو میکردن که تو فضای باز بود و خیلی چسبید / قسمت مردونه هم جیگر و کتف و بال و ... اینا سرو میشد در فضای باز / یه میکاپ کار تمام وقت اونجا کنار عروس بود / اتلیه سیار داشت باغ که از مهمونا عکس میگرفتن تو فضای باز و چاپ میکردن همون موقع که اینم ایده جالبی بود / من روی کشتی هم رفتم و عکس گرفتم اونم خیلی خیلی جالب بود که اتیش بازی و مه سرد داشت موقع بریدن کیک / از قسمت مردانه هم اجازه گرفتم و رفتم عکس گرفتم اونجا هم خیلی شیک بود / تو فضای باز موسیقی زنده بود که کارشون خیلی خوب بود
فکر کنم همه چیزو گفتم ؟؟؟
نه راستی شامشون رو نگفتم و دسر هاشون که اونم واقعا خوش مزه و عالی بود / هماهنگی بین پرسنل و مهماندار ها هم تحسین برانگیز بود
تنها ایرادی که داشتن اونم حق داشتن دیر شروع کردن به گذاشتن گل ها تو فضای باغ که دلیلشم گفتن چون هوا گرم بود گل ها زود از بین میرفتن ...

عروس آینده ... Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط nedva ، maaaed
۱۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #32
سلام دوستای گلم
من سال دیگه عروسیمه دنبال باغ با قیمت مناسب هستم میشه چندجا بهم معرفی کنید برم ببینم ممنون
نقل قول
۱۹-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #33
(۹-مرداد-۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ عصر)hamideee نوشته است:  من اومدم Smile با کلی خبرای خوب
جونم براتون بگه که من سه شب پیش مراسم دوستم بود در باغ مجنون

عزیزم ممنون از اطلاعاتت Smile .همونطور که از اسم تاپیک مشخصه،قراره اینجا هزینه ها هم گفته بشه .لطف کن هزینه ها را هم بگو اگر ممکنه New1
نقل قول
 سپاس شده توسط خرگوش خانمی
  • بهرام بابایی
۲۱-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #34
من عروسیم تالار تک درخت بود تو احمد آباد مستوفی اینجا هم تاپیک دارن منوی دوم سلف سرویسو داشتم که زرشک پلو باقالی پلو ته چین جوجه و سالاد ماکارانی و اندونزی و دسر و نوشابه و شربت و آبمیوه طبیعی و میوه و شیرینی بود نفری 50 تومان نورپردازی و دیجی که میتونستیم خودمونم ببیریم ولی گذاشتیم به عهده خودشون تا ساعت 1:30هم دیجی بود شد
گل آرایی همه قسمت ها و شمع آرایی و بار شمع و بخار و یخ خشک و آتیش بازی و سفره خونه همش برای 200 نفر شد 18 میلیون که تخفیفم دادن 16 میلیون دادیم پارکینگ اختصاصیم داره یه سری آیتم ها رو هم دست خودتونه کم کنید به 14تا 15 میلیونم ممکنه برسه ولی یکی از فامیلای ما تو زمستون 250 نفر مهمون داشت یعنی 50 تا هم از من بیشتر هم قیمت عروسی من شده بود توی تک درخت تو پاییز و زمستون عروسی بگیرید خیلی به صرفه تره تو تابستون باغ ورودی داره تو زمستون وسز هفته باشه نداره آخر هفته هم خیلی پایین درمیاد
نقل قول
 سپاس شده توسط تهمینه1362
۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #35
سلام دوستان کسی از تالار بانک کشاورزی تو خیابان چناران فرشته چیزی میدونه من مهمانی عقدم رستوران اینجا بود خوب بود حالا میخواهم بدونم تالار عروسی چطور؟

دختر فروردین عروس فروردین 96 انشاالله
تالار الهیه عالی
مزون گلین میدون ولی عصر : خوشگل
ارایشگاه ؟ مینا پاسدارن
اتلیه ؟
خدایا شکرت
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #36
(۲۱-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ عصر)sabrinaa نوشته است:  من عروسیم تالار تک درخت بود تو احمد آباد مستوفی اینجا هم تاپیک دارن منوی دوم سلف سرویسو داشتم که زرشک پلو باقالی پلو ته چین جوجه و سالاد ماکارانی و اندونزی و دسر و نوشابه و شربت و آبمیوه طبیعی و میوه و شیرینی بود نفری 50 تومان نورپردازی و دیجی که میتونستیم خودمونم ببیریم ولی گذاشتیم به عهده خودشون تا ساعت 1:30هم دیجی بود شد
گل آرایی همه قسمت ها و شمع آرایی و بار شمع و بخار و یخ خشک و آتیش بازی و سفره خونه همش برای 200 نفر شد 18 میلیون که تخفیفم دادن 16 میلیون دادیم پارکینگ اختصاصیم داره یه سری آیتم ها رو هم دست خودتونه کم کنید به 14تا 15 میلیونم ممکنه برسه ولی یکی از فامیلای ما تو زمستون 250 نفر مهمون داشت یعنی 50 تا هم از من بیشتر هم قیمت عروسی من شده بود توی تک درخت تو پاییز و زمستون عروسی بگیرید خیلی به صرفه تره تو تابستون باغ ورودی داره تو زمستون وسز هفته باشه نداره آخر هفته هم خیلی پایین درمیاد

والا من به استناد حرف شما دیشب رفتم باغش قشنگ بود ولی بابت تک تک کاراشون میخواستن پول بگیرن ما 150 تا مهمون داریم به ما گفت منوی دوی سلف سرویس تازه بدون سفره خونه ولی با اتش بازی و بار شمع و گل و ... 24700000 با سفره عقد حالا 1000000 سفره عقدم کم کنیم میشه 23700 یعنی داشتم از خنده میترکیدم بابت ال ای دی کفت سالن 500 هزار تومن میخواست بگیره یعنی واقعا مردمو چی فرض کردن اینا من اگه بخوام تو احمد آباد مستوفی بگیرم 24 تومن هزینه کنم میرم تشریفات بهترین عروسی و با این پول واسه 150 نفر میگیرم . چه بسا با منوی شماره یک تخت جمشید که 2برابر اینجا خدمات و غذا و آپشن داره خرجم 7 تومن کمتر میشه واقعا خنده داره به نظر من بچه ها اینجا به درد کسی میخوره که مهموناش زیاد باشن و اصن تشریفات عروسی مثل آتیش بازی و اینا براش مهم نباشه یه منوی دیس پرس بده دست مهمونا وگرنه هزینه کردن تو باغ تالار با هزینه کردن با تشریفات هیچ فرقی نداره تشریفات حداقلش همه چیش باب سلیقه خودت میشه و از اول تا اخرم قاطیه اگه بخوای نه مثل اینا با منت اونم فقط از 12:30 تا 1:30 شب

عروسی ۲۹ اردیبهشت 96
تشریفات تخت جمشید:خیلی خوب
موزیک علی کیا:عالی
گل سلطان:خیلی خوب
آتلیه ویرگول:عالی
آرایشگاه ساناز سعدی:خیلی خوب
آرایشگاه دیپلمات:خوب

خداااجوون ممنونم ازتتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sepideh...
۱۳-شهريور-۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #37
عزیزم اولا شما نخواستی قرارداد بنویسی احتمالا بهت کم تخفیف دادن به من حدود 3 میلیون تخفیف دادن آتیش بازی و بخار و یخ خشکم داشتیم شما با تشریفات بخوای بگیری یه هزینه ورودی باغ داری که حدا اقل 4 تومان ورودی باغه نفری 100 تومانم درنظر بگیری برای مهمونات 15 میلیونم پول غذا و تشریفاتت میشه تازه منوی اول تشریفاتارو با نفری 100 میتونی بگیری یعنی حدودا با دیجی معمولی ام که بگیری 1500 تا 2 هزینه ات همون میشه حساب و کتابت یکم مشکل داره بعد منوی دو تک درخت منوی 130 تا 140 تومانی تشریفاتا ست اینارو در نظر بگیر شما دنبال عروسی و مراسم نبودی انگار همه جا پول کف ال ای دی و بک ال ای دی و نورپردازی رو جدا میگیرن اگر دیده باشی کاملا کف ال ای دی پیست رقص با بقیه فرق داره سه بعدی ماننده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Sara_goli ، sabrinaa ، تهمینه1362
۱۴-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-شهريور-۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ عصر توسط كابيشه.)
ارسال: #38
سلام به همه
من جایی رو میشناسم که سرویس کاملش برای 100 نفر شامل:
ورودی یه باغ تالار خوشگل و نو سمت گرمدره‌
با نور‌پردازی حرفه‌ای
آتیش بازی در دو مرحله
جایگاه عروس و داماد
ورودی عروس و داماد
دی جی و شومن عالی
ظروف پذیرایی مبله بسیار شیک و تمیز همراه با شمعدان‌های بسیار زیبا
5 نوع آبمیوه طبیعی
سفره‌خونه سنتی
میوه (4 نوع فصل)
شیرینی خانگی هلندی
کیک 8 کیلویی با عکس دلخواه
شام به صورت سلف شامل : زرشک پلو با مرغ، ته‌چین قالبی، 2 نوع خوراک با گوشت یا مرغ، یک نوع خورش، جوجه‌کباب، كشك و بادمجان، سالاد الویه و ماکارونی و نوشابه
می‌شه مجموعاً 10.500.000 تومن
اگر کسی اطلاعات بیشتر خواست بهم پیام خصوصی بده
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #39

سلام عروسی من پارسال مهرماه بود و م.خ.ت.ل.ط
از تشریفاتم خیلی راضی بودم همه ی اون چیزی که می خواستم بود به اضافه ی چیزایی که من به ذهنم نرسیده بود اسمشم سعید صالحیه و خیلی اقا و خوش قوله
مراسمم تو باغ کلاسیک ابتدای شهریار بود
مزایا : ادرس بسیار سرراست محیط زیبا و تمیز سفره عقد در باغ زیبا و پارکینگ مناسب
معایب: اخر شب یهو بابت یه چیزایی پول اضافه میگیرن که البته ورودیشون پایینه و خیلی به ادم فشار نمیاد یه خورده بابت سرو م.ش.ر.وب بداخلاقی کردند و وسط مراسم هم ۲۰ دقیقه اماکن اومد و پرده کشیدند که تشریفاتم خیلی خوب هندل کردند و مدیر باغ گفت بابت این مسیله تا هر ساعتی می خواید بمونید که تا حدود ۲ ما موزیک داشتیم
تشریفات:زرشک پلو با مرغ باقالی پلو با گوشت کوبیده و جوجه ۱۰۰/ فسنجان البالو پلو ته چین بار سالاد و بار دسر با ده مدل ۵مدل ابمیوه طبیعی ۶مدل میوه نوبرانه ۴مدل شیرینی و کیک از لادن سعادت اباد به انتخاب خودم ورودی طاق رومی گل ارایی کامل ۳مرحله اتش بازی و یخ خشک دوتا بار شمع جایگاه عروس بسیار ویژه با گل ارایی ابشاری میز گیپور و صندلی شیواری و پایه چاینیز کف ال ای دی ۲۵ متری و دیجی عالی با تمپو با ورودی باغ برام شد ۲۴ میلیون

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط تهمینه1362
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ عصر توسط paryd.)
ارسال: #40
تالار تک درخت
من نامزدیم 150 نفر تو تالار تک درخت بود منوی دیس پرس داشتیم نفری 36 تومان باقالی پلو یه دیس و زرشک پلو با مرغ و کباب کوبیده و سالاد و نوشابه گل آرایی و یخ خشک وموزیک و نورپردازی و گل آرایی میز مهمان و میز جایگاه عروس و داماد که شمع آرایی هم خودشون به عنوان اشانتیون برام انجام داده بودن و از ما پولی بابتش نگرفتن گل آرایی ورودی و میز شام نخواستم ولی ورودی رو خیلی خوشگل آذین بندی کرده بودن که بدون گل آرایی هم خوب بوده و جلوه داشت آتیش بازی برام انجام دادن تو فیلمم دو بار هست یه بار وقت ورود یه بارم برای رقص تانگو و سفره خونه و بار شمع هم داخل قسمت زنونه داشتم قسمت نورپردازی سه بعدی استیج رقص رو هم گرفتم اولش مردد بودم ولی خیلی خوب و متفاوت بود خوشحالم که گرفتم حدودا 1 میلیونم بهم تخفیف دادن که گفتن چون مهموناتون کمه و منوتون زیاد بالا نیست دستمون بسته است همونم دستشون درد نکنه مجموعا 13 برام دراومد
اینقدر که راضی بودم و همه چی همونجوری که میخواستم پیش رفت من اگر با خانواده همسرم به توافق برسم حتما عروسیمم تک درخت میگیرم آخه اونا میگن دو تا جای مختلف بگیر فیلمات مثل هم نشه ولی ما هم خودم هم همسرم چون اینجا رو امتحان کردیم و از همه مواردش دل خوش داشتیم

آخر وقت هم نزدیک 2 ساعت بدون دادن هزینه اضافه میتونید مهمونای زن و مرد و با هم یکی کنید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام