• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

اسم باغ یا تالار عروسیتون + معرفی کامل + لیست هزینه ها

۱۸-تير-۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #21
RE: اسم باغ یا تالار عروسیتون + معرفی کامل + لیست هزینه ها
خانومای گل لطفا راجب این تاپیک به دوستاتون اطلاع بدید
و لطفا با جزییات توضیح بدید که همه استفاده کنن توضیح وتسه اینکه جزییات رو چجوری بگین تو صفحه اول هست

تاریخ یکی شدنمون (عقد) 1394.2.25
تاریخ عروسی: 1396.6.22
تالار :برازنده(عااالی)
ارایشگاه:مانلی(سمیرا جون و سمانه جون عااااااالی)
اتلیه:تصویرک (عالی)
مزون:الماس(عالی)
جهیزیه:100%

خدایا همه تازه عروس دامادا رو خوشحال و خوشبخت کن
آمین
نقل قول
 سپاس شده توسط saraiiii
۱۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #22
مراسم من 17 مهر امساله
تالار قصر بابابزرگ کرج
هزینه کل برای 300 تا مهمون 14500000
منوی دیسپرس جوجه+ باقالی پلو+ مخلفات=25000
ما تمامی تشریفات به جز گل آرایی میز مهمونها رو خواستیم

خیلی مدیریت محترمی داره
ماشین عروسو دسته گل عروس هم اشانتیونهNew2

آشنایی: 90.7.5
دوستی:91.3.25
خواستگاری:92.5.3
جلسه دوم خواستگاری:92.5.10
بله برون: 92.5.18
عقد:92.6.15
عروسی:94.7.17Angel

چه زود میگذره......
نقل قول
۵-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مهر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ عصر توسط فائزه جان.)
ارسال: #23
تالار گل محمدی شعبه ینگی امام هشتگرد
یه شعبه ستارخان داره
یکی هم کوهسار
فوق العاده راضی بودیم
غذا جوجه
میز شام عروس دوماد و رقص نور و شربت(مرداد)
با 470 تا مهمون 9میلیون و 600
یه سالن 600 نفری داره یه سالن1000
ما 600نفری بودیم و سالن بالا عروسی نبود پس رسیدگی و خدمات عالی بود
تزیینات تالار خوبه.روی هرمیز میوه و شیرینی و گل توی ظرف سه طبقه چیده شده
صندلی عروس دوماد سفید و با شکوه دوتا گلدون بزرگ کنارشون.پشتشون هم مبل کوب سفید خوشگل
میتونین بادکنک ارایی هم بگیرین که هزینه جداست
کنار غذا که دهر نفر یه دیس داشت: لیمو گوجه کلم خیارشور
کره هم روی جوجه بود
خیلی خوشمزه بود
دلم غذای عروسیمو خواست

خواننده سنتی هم سر میز شام میاد که اقایون چون خواننده هم میدیدن براشون خیلی جذاب تر بود
ورودی هم تمیزه
پارکینگ هم هست
خواننده ی بزن برقص هم اهنگاش جدید بود

اتاق عقد هم داشت که به ما گفت برید عکس بگیرین
و شاممون رو دوتایی اونجا باهم خوردیم
نقل قول
 سپاس شده توسط خرگوش خانمی
  • بهرام بابایی
۵-مهر-۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ صبح توسط sanaziiiii.)
ارسال: #24
تالار مروارید
مدیریت آقای محمدی
ما با 400 تا مهمون + منوی دیس پرس (باقالی پلو با گوشت+جوجه+لقمه و ته چین)+گل آرایی + میوه با خود سالن شیرینی رو چون از شعبه قنادی ماه بانو مرزدان میارن و من دوست نداشتم شیرینی رو از سولدوش گرفتیم+آبمیوه 6 نوع (4 نوع سرو شد)+ دسته گل عروس هدیه (فقط می تونید رز انتخاب کنید اگه گل دیگه اضافه شه هزینه دریافت می شه من ارکیده و رز انتخاب کردم که 40 تومن ازم گرفت.گلفروشی سروینا اشرف اصفهانی)+ماشین عروس+آتش بازی هدیه ( ما به جای کیک سه طبقه استفاده کردیم چون کیک نمی خواستیم)+چایخانه که ظاهرا فقط چای سرو شده بود ( به ما گفتن آجیل هم هست که ظاهرا نبوده)+اطاق عقد ( فقط برای عکس استفاده شد و رایگان بود)+هزینه برای استفاده از 2 کرین سالن +مالیات بر ارزش افزوده و حق سرویس 38پرداخت کردیم
مزایا:
مدیریت قوی و فوق العاده منظم
پذیرایی پرسنل عالی
به هیچ عنوان درخواست انعام نکردن (آخر شب خودمون برای کلیه خدمه انعام دادیم)
مدیریت قوی سالن خانمها
دی جی از نظر من متوسط بود
آخر شب کل غذاهای باقیمانده و شیرینی رو به ما پس دادن اما میوه رو قیمتش رو کم کردن و بر نگردونن
سوپرایز ورود عروس و داماد عالی بود
سرو غذا عالی بود غذاها کاملا گرم سرو می شد و مقدار و کیفیتش هم فوق العاده بود
سرویس های بهداشتی کاملا تمیز بود و مشکلی نداشت
جای پارک هم عالی بود
معایب
درسته غذا ها رو بگردوندن اما دسرها و سالاد برنگشت (تقریباً به خاطر پذیرایی افراطی هیچ کدوم از دسرا خورده نشده بود و میشد که برگرده)
قیمت میوه رو خیلی خیلی زیاد حساب کردن با ما (کیفیت میوه فوق العاده بود و همه کلی تعریف کردن)
من از دی جی خواسته بودم که آهنگ رقص دو نفره رو قبل از رفتن داماد به سالن آقایون پخش کنه اما متاسفانه آخر شب موقع شام پخش کرد هیچ کس رقص ما رو ندید و همه داشتن غذا میخوردن
من از نورپردازی و تهویه سالن راضی نبودم
در کل من از سالن راضی بودم و اگه دوباره به عقب برگردم قطعا مروارید انتخابم خواهد بود و از آقای محمدی و پرسنل سالن مروارید تشکر می کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، niloofareabi
۱۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #25
تالار شادکام فلکه سوم تهرانپارس.اول بهمن 94 انشاالله
برای 400 نفر منوی باقالی پلو با زرشک پلو با ژله و سالاد نفری 34 تومن که جمعا 23 میلیون شد

گاهی گمان نمیکنی ولی میشود .گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود .گاهی هزار دور دعا بی اجابت است .گاهی نخوانده قرعه به نام تو میشود.
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۵:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آبان-۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ عصر توسط غزآل.)
ارسال: #26
(۶-تير-۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ صبح)پرپرپری نوشته است:  بچه ها لطفا اطلاعات کامل بدین ؟کسی مراسم تالار پردیس شهرری گرفته چطوری بوده و هزینش چقدر تموم شده من برای عقد میخوام 250 نفرم مهمون داریم

منم واسه عقدم فقط پردیسو میخواسم که متاسفانه چون هول هولی شد نتونستیم اون روزی که میخواسیم اونجآ رو بگیریم
خود تالار که عالیه دیدمش عاشقش شدم من تعریفشم شنیدم
واسه عروسیم ایشالا همینجآ رو میگیریم
ما اردیبهشت رفتیم واسه 200نفر جوجه و نوشابه و سالاد با روف گآردن و اتاق عقد و موزیک ونور و همه چی فک کنم نزدیک 8م میشد البته کلی تخفیف داد که متاسفانه بخاطر روزش نشد که بگیریمHuh

نامزدی : 12 اردیبهشت 94
عقد : 13 خردآد 94
عروسی: 13مرداد 95 ان شآالله

عاشقشمــــ
خدآیا بابت ِ همه چی شُکرAngel
نقل قول
۱۰-آبان-۱۳۹۴, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #27
خواهش میکنم اطلاعات واضح و واقعی و شفاف بدید و تخفیف هایی که گرفتین هم بگید اینجا میتونه خیلی به ما کمک کنه اگه اطلاعاتش واقعی باشه
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #28
تشریفات لاکچری تخت جمشید
یک فرصت ویژه و استثنایی برای عروس و دامادهای عزیز
ورودی باغ اختصاصی با ظرفیت 300 نفر ویژه زمستان 94 رایگان
جهت بازدید باغ با شماره های
09120845766-22639525
تماس بگیرید
جهت دیدن نمونه کارهای ما به اینستاگرام به نشانی http://instagram.com/tashrifat_takhtjamshid مراجعه نمایید.
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۴, ۱۰:۲۳ عصر
ارسال: #29
تالار پردیسان پونک برای 250 نفر باقالی پلو با گوشت زرشک پلو با مرغ و 50درصد جوجه گل آرایی جایگاه و میز مهمان و رقص نور و خواننده و یک مدل شربت بدون میوه و شیرینی 12 میلیون

بالاخره تموم شد همه چی عالییییییییییی
خدایا ازت ممنونمNew2
نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #30
بچه ها یه تالار پیدا کردم به نام تالار عرشیا سمت سعید آباد شهریاره انقدر قیمتاش مناسبه به مناسبت افتتاحیه برای 100 نفر 8900 برای 200 نفر 11900 برای 300 نفر 13900 برای 400 نفر 15900 و همینجوری میره بالا بعد این قیمتا با منوی سلف سرویس 7 نوع غذا مثل فسنجون و باقالی پلو با گوشت و زرشک پلو مرصع پلو و شیرین پلو با مرغ و عصرونه و سالاد مااکارانی و اندونزی و چند نوع دسر و نوشابه و دوغ بعد ورودی و حق سرویسم نمیگیره بعد ما زنگ زدیم واسه دختر خالم پرسیدیم گفت کیک و شیرینی و ماشین عروسو گل آرایی و شربت یا نسکافه و کلی چیز میز داشت رو همین قیمتا که گفتم ما فکر کردیم از این تالار در پیتاس رفتیم تو سایتش عکساشو دیدم هنگ کردیم به دختر خالم آدرس دادم رفته دیده میگه به قدری خوب بود که میخ کوب شده بودیم قرارداد بسته اومده میگفت مدیریتش گفته اینجا رو فقط یه مدت کوتاهی برای اینکه شناخته بشه با این مبلغ توش عروسی میگیریم بعد میگفت شیک ترین سالنی بود که به عمرم دیدم از لبینا و هتل اسپیناس و ماهان هم خیلی شیکتر بوده هم قیمتاش یک دهم اونجاها در میومده من گفتم اینجا بگم بهتون اگه میخواید تالار بگیرید برید سایتشو ببینید خودتون باورتون نمیشه

این شمارش 65608200
اینم سایتشه http://www.arshiahall.ir

عروسی منم به خوشی تموم شدHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: آرایشگاه گل بانو

آتلیه: آتلیه دیدنو

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات مجالس نوبل

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط مسیحا ، شیما شین ، shimaJ22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام