• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

استودیو گویا

۲۰-آذر-۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-دي-۱۳۹۶ ۰۵:۳۵ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو گویا
تلفن:
88289425
88289415
موبایل:
09121774548
آدرس:
گیشا، نبش کوچه 39،  جنب داروخانه، ساختمان270، استودیوگویا
[تصویر: استودیو گویا]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۴-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: استودیو گویا
سلام با تشکر از مدیریت مجموعه آقای سرمدی و‌پرسنل محترمشون ممنون از کار خوبتون
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #3
با عرض سلام و خسته نباشید به این تیم زحمت کش من و همسرم دیشب برای تحویل عکسو فیلم هامون رفتیم و خیلی راضی بودیم ممنون از جناب سرمدی.
نقل قول
  • گروه ژ
  • اساطیر
۴-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #4
پیشنهاد میکنم کار های این آتلیه رو ببینید با توجه به تخفیف ها خدمات خوبی ارائه دادند با تشکر از گروه خوبشون
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #5
 سلام به پرسنل محترم  اتلیه گویا واقای سرمدی من ٢٥ شهریور کار فیلم .عکس عروسیم رو به این اتلیه سپردم من از طریق همین سایت با اتلیه گویا اشنا شدم  دیروز هم واسه تحویل کارهام رفتیم  فیلم والبوم با کیفیت خوب واز همه مهم تر قیمت مناسب وتعهد اخلاقی و مشتری مداریتون  تشکر کنم
نقل قول
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #6
سلام به دوستان و پرسنل محترم گویا من دیروز  واسه گرفتن عکس های اسپرتم رفتم اتلیه گویا  وهمین موضوع باعث شد که بیام اینجا پیام بزارم با اصرار اقای سرمدی مدیر اتلیه گویا من واسه عکس اسپرت رفتم چون من دوران نامزدی عکس اسپرت گرفته بودم تو یه اتلیه تو جنت اباد  که  واقعا رازی نبودم من چند تا از کارهایی که ازم گرفته شده بود رو به اقای سرمدی نشون دادم و ایشون من رو راهنمایی کردن و گفتن که واسه عکس اسپرتم چه لباسایی بیارم و گفت کارای اتلیه قبل ضعیفه دیروز بعد از گرفتن عکسای اسپرت چند تا از کارها رو اقای سرمدی به من نشون دادن تازه فهمیدم فرق عکس وعکاس حرفه ای و غیر حرفه ای چی هست با تشکر از اقای سرمدی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام