• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

استودیو کارا

۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #61
RE: استودیو کارا
سلام هزینه پکیج نامزدی چقدره ؟لوکیشن هایی که میبرند کجاهاهستن بیشتر؟
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #62
بچه ها یکی از همکارام از فیلم عروسیش راضی نبود که جای دیگه ایی رفته بود اومده با اینجا برای یه کلیپ صحبت کرده که حالت یه فرمالیته لباس بپوشه و ارایشگاه برن و بیان عکس و فیلم بگیرن که چندروز دیگه است

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #63
سلام
لطفا بفرمایید باغهایی که برای عکس و فیلم استفاده میکنید
کدام سمت تهران است ومبلغ ورودیشان چقدر است و عمارت با قیمت مناسب
سمت شرق؟

نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #64
باغ اختصاصی دارن ؟ کسی محجبه باشه بخواد بره کادر خانم دارن ؟ هزینش چقدر فرق میکنه با  با کادر اقا  و هزینه لوکیشن هاش چی گرونتر میشه ؟
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #65
سبکشون رئاله بیشتر ؟؟؟ یا از اینان که پز میدن؟؟؟
من میخوام برم نمونه کارشونو ببینم اگه رئال باشه البته  

نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #66
سلام بچه ها
ما دیروز رفتیم آتلیه برای تسویه و هماهنگی کارا که طبق معمول با برخورد خوب و محترم آقای انصاری و اطمینان خاطر از خوب انجام شدن کارای باغ و آتلیه و مراسم بود..
دیروز مجددا به ما کلیپ نشون دادند و من واقعا همه کلیپ هاشو دوست داشتم البته اوناییکه تا اینجا دیدم ...
منم خیلی دوست داشتم کلیپ داشته باشم ولی واقعا بیشتر بخاطر شرایط کاری همسرم اصلا فرصت نداشتیم و دوما لباس به دستم دیر میرسه سه روز قبل مراسم ...
احتمالا منم بخوام واسه سالگرد بگیرم ولی الان چشم بدجور دنبالشه ولی هر چی فکر میکنم برناممون جور در نمیاد :-(
نقل قول
۵-دي-۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #67

بچه ها من یکی از همکارام تازگیا رفته کاراشونو دیده  همه اطلاعاتو یادداشت کرده بود من ازش گرفتم اینجا براتون بزارم شاید به دردتون بخوره چون میخواد باهاشون قرارداد ببنده واسه همین خیلی دقیق همه چی پرسیده بود  تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

بچه کلا باغ های عکاسی سمت شمال جنوب شرق غرب میبرن که قیمت ورودی باغ هاشونم متفاوته که از 100 تومن هست تا 2 میلیون تومن عمارتم به همین صورت بعد عمارت اختصاصی هم دارن 

تورهای خارجی و داخلی هم دارن شمال و قشم .... دبی ترکیه ارمنستان گرجستان .............

تجهیزاتشونم پیشرفتست هلی شات اسمو دوربین های slr ..... عکسو فیلماشونو که دیده بود میگفت همه جور سبکی دارن رئال کارای به صورت طنز یا اخباری پرتره اسپرت 

قیمت هاشونم خوبه مثل جاهای دیگه نجومی نیست منو پایه از 2 تومن شروع میشه منو 1، 2900 و منو 2، 3500 باز ولی انتخاب آتلیه کاملا سلیقه ای باید حتما از نزدیک کاراشونو ببینید همکار من که خوشش اومده اینارو گفتم که یه پیش زمینه ای داشته باشید 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۵-دي-۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #68
اینستاگرام پیج ندارن؟؟
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #69
سلام
بچه ها من عروس 3 / 9 /97 استودیو کارا هستم
تالار مینورام بود و آرایشگاه خانم سمیرا مرتضوی
درباره اتلیه میتونم بگم خدا شکر همه چی خوب پیش رفت هم روز باغ و روز مراسم استرس نداشتم
یک مزیت که داشت اتلیه خودش داخل اتلیه یه عمارت خوبی داشت که نیاز نبود باز ورودی جدا بدی ( عین عمارت های ایت یا لاکچری یا اردیبهشت ... )دکورهای خوبی داشت ولی من چون در فضای باز میخواستم عکس داشته باشم هم عمارت خودشون رفتم هم بیرون عمارت ایت
منوها هلی شات و کرین داشتم و یه کار جدید البته از نظر خودم چون ندیده بودم جای دیگه یه کلیپ طنز جالب در امد و ممنون بابت راهنمای اقای انصاری
بچه ها عکاس و فیلم بردارم خوب بودن باعث میشدن استرس اون روز کم بشه همش میخندیدن و به مدل عکس ها و طرز لباس ایستادن خوب دقت میکردن که تو عکس دیگه نخوان ادیت یا تغییر بدن
بچه ها فقط من به یه چیزی دقت نکردم این بود که فاصله آتلیه و ارایشگاه و تالار با هم فاصله داشتن ولی من عمارت خصوصی خودشون با روز فرمالیته رفتم که دیگه استرس مسیر نداشته باشم هر چند اقای انصاری باز لطف کردن گفتن با خواستی بیا با لباس های دیگه تو عمارت خصوصی باز چند تا عکس دیگه بنداز بعد مراسم
من تقریبا کارام تموم شد فیلم گرفتم یه تغییراتی تو البوم دادم و قرار شب اخر هفته برم بگیرم و من خواستم که نظر تو نوعروس بگم چون من قبلا نظرات خونده بودم ولی متاسفانه درباره استودیو کارا زیاد صحبت نشده بود و روز اول من نگران بود ولی واقعا راضیم که اون روز تصمیم کارا شد چون چند تا اتلیه دیگه بودن که خیلی نظر داشتن ولی خدا خواست من این استودیو انتخاب کردم
بچه ها خواهش گول عکس و فیلم ها که بیشتر مدل ها بازی کردن نخورید چون خیلی از استودیو این عکس ها یا البوم ها توسط یه عکاس دیگه گرفته شده بود
من به چند علت این اتلیه انتخاب کردم یکی
عمارت خصوصی
و رفتار خوب مدیریتی که من سه بار رفتم و امدم باز عین روز اول با من رفتار کردن و با حوصله و لبخند توضیح دادن
و قیمت مناسب و عکسها و کلیپ های واقعی
آتلیه کارا عالییی
مینورام عالییی
سمیرا مرتضوی عالییی
نقل قول
۲۰-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-فروردين-۱۳۹۸ ۰۲:۱۲ عصر توسط 74496-نوعروس.)
ارسال: #70
( بعد از ورود یا ثبت نام پست شما در فروم نمایش داده خواهد شد )

(۲۲-آبان-۱۳۹۷ ۰۷:۰۱ عصر)'tina moradi' نوشته است:  باغ اختصاصی دارن ؟ کسی محجبه باشه بخواد بره کادر خانم دارن ؟ هزینش چقدر فرق میکنه با  با کادر اقا  و هزینه لوکیشن هاش چی گرونتر میشه ؟

ببین کادر خانومشون افتضاحن فک نکنم تا حالا کار درستی کرده باشن فیلم منو کامل خراب کردن 
   انقد که روم نمیشع به کسی نشونش بدم حتی با این وضعیت بازم بهانه میارن و میگن زمین کج بوده
عکسایی که گرفتن اصلن کاددبندی نداره و عکسای مهمونامونو ک دیگه افتضاح همشون گفتن اینا جیه دیگهتصویر: /images/smilies/new/crying.png

(۵-آذر-۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ عصر)'nanaz aroos' نوشته است:  
(۴-آذر-۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ عصر)'maryam ba' نوشته است:  ما دنبال آتلیه تو شرق بودیم وقتی با این سایت آشنا شدم و نظراتو خوندم بیشتر فقط روی یکی از اتلیه ها زوم شده بود که نمیخوام اسمشو ببرم ولی از بین چندتا اتلیه ای که انتخاب کردم این گزینه از نظرم بهترین بود هم از نظر کیفیت و هم قیمت واقعا کارشونو پسندیدم واقعا ارزش وقت گذاشتن داره که برید نمونه کاراشو ببینین 

بله دقیقا منم با نظرتون موافقم نمونه کارهای خوبی دارن 

نمونه کاراشون خوبه ولی کار خودشون ک واقعیه افتضاحه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام