• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

استودیو ونوستار

۲۴-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #71
RE: استودیو ونوستار
(۳-تير-۱۳۹۷ ۰۵:۳۱ عصر)'سیاره' نوشته است:  سلام دوستان. من با اینجا قرارداد بستم و اواخر تیر ماه فرمالیته دارم به نظر شما به غیر از لباس و گل چبز دیگه ای واسه فرمالیته لازمه ببرم؟ و اینکه خودشون به من چندتا میکاپ آرتیست پیشنهاد دادن کسی کار میکاپ آرتیستاشونو دیده ؟

شما کار فرمالیتتون انجام شد ؟ هزینه فرمالیته چقده؟

نقل قول
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #72
(۲۴-تير-۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ عصر)'mxfard' نوشته است:  
(۳-تير-۱۳۹۷ ۰۵:۳۱ عصر)'سیاره' نوشته است:  سلام دوستان. من با اینجا قرارداد بستم و اواخر تیر ماه فرمالیته دارم به نظر شما به غیر از لباس و گل چبز دیگه ای واسه فرمالیته لازمه ببرم؟ و اینکه خودشون به من چندتا میکاپ آرتیست پیشنهاد دادن کسی کار میکاپ آرتیستاشونو دیده ؟

شما کار فرمالیتتون انجام شد ؟ هزینه فرمالیته چقده؟

نه عزیزم هنوز فرمالیته انجام نشده ۲شنبه ی این هفتس...
هزینه ی فرمالیته ۲.۵ شد. البته چون توی تیر ماه قرار داد بستم ورودیه لوکیشن اختصاصی هدیه بود. دیزاین لوکیشن خیلی خاص و شیک .روز مراسم کل کارمون تو خود استودیو انجام می شه.داخل استودیو هم دیزاین نمای داخل عمارت و اون هم خیلی خاص و قشنگ...
در کل کادرشون خیلی حرفه ای‌ من راضیم ازشون...تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نقل قول
 سپاس شده توسط golava
۲۸-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۳۲ عصر
ارسال: #73
سلام و واقعا خسته نباشید و تشکر فراوان از این همه خوش سلیقگی و انرژی مثبت که دارین .اردیبهشت عقد خواهر عزیزم بود و واقعا عکسا فوق العاده شدن.فضای بازتون واقعا زیبا بود و همچین فضایی برای عکاسی که شما دارین دور از انتظارمون بود و عکسا بی نظیر شدن .. واقعا ممنونم از پرسنل مثبت و پر انرژیتون که لحظات قشنگ ما رو ثبت کردن و حتما برای عکسای شخصی و خانوادگی هم میایم چون سبک عکاسیتون خیلی خاص بود. خیلی از آشنایی با شما خوشحال شدیم و بی صبرانه منتظریم که در مراسمهای مختلف برسیم خدمتتون.سپاس فراوان
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت ستاره ونوس
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۳-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #74
(۲۴-تير-۱۳۹۷ ۰۵:۱۶ عصر)'mxfard' نوشته است:  

شما کار فرمالیتتون انجام شد

۲شنبه انجام شد چون هوا گرم بود از بعدازظهر کارمون رو شروع کردیم و هم منظره غروب و نمای شهرو داشتیم و هم توی شب با نورپردازی حرفه ای و فشفشه و بالن آرزو ها که استودیو بهمون  گفته بودن تهیه کنید کلی کارای فوقالعاده گرفتیم و سکانسای هلی شات و عکس هارو که دیدم کلی ذوق کردم  کار خیلی حرفه ای و عالی انجام شده.
پیشنهاد می کنم حتما برید نمونه کارارو ببینید.
من خیلی راضی بودم.

نقل قول
 سپاس شده توسط golava
۲۸-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #75
سلام من پارسال تابستون کار عکس و فیلم مراسم دوستم با شما بود ...کارتون خیلی دوست داشتم...مراسم عروسیم آذر ماهه شنیدم که یه عمارت اخنصاصیه خیلی خاص یه مجموعتون اضافه شده...ورودی این لوکیسن برای عروس و داماد چقدره ؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام