• گل سنتر
  • ونوستار

استودیو ونوستار

۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #61
RE: استودیو ستاره ونوس
(۲۲-خرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ صبح)'ayda.ch' نوشته است:  
(۲۱-خرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۰۵ عصر)'مدیریت ستاره ونوس' نوشته است:  
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ صبح)'ayda.ch' نوشته است:  سلام راجع به لوکیشنتون توضیح میدین؟ قیمت پکیج ها از چقدر شروع میشه و شامل چی هستش؟

سلام 
لوکیشن ما لوکس ترین فضای تخصصی دیزاین شده اختصاصی برای عروس و داماد در شمال تهران هست و به صورت کاملا اختصاصی برای راحتی حال مشتریان عزیز استفاده میشه چند تا از نمونه عکسهای لوکیشن داخل اینستا قرار دادیم ولی نمونه های بیشتر رو باید حضوری تشریف بیارید و ببینید
insta:venustar.studio

قیمت هارو در پاسخ بعدی ببینید

سلام تشکر بابت جواب..برای من و همسرم تایم خیلی مهمه..ما مجبوریم همون روز مراسم عکاسی داشته باشیم..میشه آدرس لوکیشن خودتون رو بگین لطفن؟

اگر کلیپ سرمراسم هم برداریم اون چقدر در میاد؟ممنون

سلام 
آدرس لوکیشن کنار خود استودیو هست و اگر برای دیدن نمونه وقت بگیرید میتونید از نزدیک لوکیشن رو ببینید
برای کسانی مثل شما که فرمالیته ندارند اینکه وقتی رو برای ایاب و ذهاب از دست نمیدن لوکیشن مابهترین مزیته
تاریخ مراسم شما هم خیلی نزدیکه شماره دفتر رو میزارم براتون یرای  دیدن نمونه تشریف بیارید سوال دیگه ای داشتید حضوری خدمتتون هستیم
شماره دفتر:22946137

| زمان به تماشا می ایستد Heart وقتی تو هم ستاره ای |
______________________Ven U Star____________________
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۴۵ عصر توسط سیاره.)
ارسال: #62
سلام برای عکاسی اسپرت ورودیه دارین؟
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ عصر توسط Tala63.)
ارسال: #63
خانم ترابی عزیز..ممنون برای عکاسی نامزدیمون

من و شوهرم از مجموعه شما کاملن راضی بودیم‌.اخلاق حرفه ای و باحوصله..باعث شدین یه روز خوب خاطره بمونه..فقط یه سوال برای مشتری که از نوعروس بیاد تخفیف یا هدیه ویژه ای دارین؟
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۳۶ عصر توسط مدیریت ستاره ونوس.)
ارسال: #64
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر)'Tala63' نوشته است:  خانم ترابی عزیز..ممنون برای عکاسی نامزدیمون

من و شوهرم از مجموعه شما کاملن راضی بودیم‌.اخلاق حرفه ای و باحوصله..باعث شدین یه روز خوب خاطره بمونه..فقط یه سوال برای مشتری که از نوعروس بیاد تخفیف یا هدیه ویژه ای دارین؟

سلام عزیزم خواهش میکنم 
شما لطف دارید
بله برای مشتریان سایت نوعروس که بین تاریخ 1 تا 31 تیرماه برای عقد قرارداد مراجعه کنند ورودی لوکیشن که برای اجاره به همکار اجارش مبلغ 2  میلیون هست هدیه داده میشودتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png

(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ عصر)'سیاره' نوشته است:  سلام برای عکاسی اسپرت ورودیه دارین؟

سلام 
اگرعکاسی اسپرت داخل استودیو انجام بشه ورودی مجزا نداره

نقل قول
 سپاس شده توسط Tala63
۲۴-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #65
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ عصر)'مدیریت ستاره ونوس' نوشته است:  
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر)'Tala63' نوشته است:  خانم ترابی عزیز..ممنون برای عکاسی نامزدیمون

سلام عزیزم خواهش میکنم 
شما لطف دارید
بله برای مشتریان سایت نوعروس که بین تاریخ 1 تا 31 تیرماه برای عقد قرارداد مراجعه کنند ورودی لوکیشن که برای اجاره به همکار اجارش مبلغ 2  میلیون هست هدیه داده میشودتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.png

(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ عصر)'سیاره' نوشته است:  سلام برای عکاسی اسپرت ورودیه دارین؟

سلام 

اگر از لوکیشن اختصاصی بخوام استفاده کنم هزینه ورودی چقدر میشه؟

نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #66
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۳:۵۴ عصر)'سیاره' نوشته است:  
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۳۰ عصر)'مدیریت ستاره ونوس' نوشته است:  
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ عصر)'Tala63' نوشته است:  خانم ترابی عزیز..ممنون برای عکاسی نامزدیمون

سلام عزیزم خواهش میکنم 
شما لطف دارید

(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ عصر)'سیاره' نوشته است:  سلام برای عکاسی اسپرت ورودیه دارین؟

سلام 

اگر از لوکیشن اختصاصی بخوام استفاده کنم هزینه ورودی چقدر میشه؟

سلام
قرارداد ها از تاریخ 1 تا 31 تیر یکبار لوکیشن رایگان دارند ولی اگر بیشتر از یکبار بخواید از لوکیشن استفاده بشه 1.5 هزینه ورودیش هست

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام