• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

استودیو ونوستار

۲۹-تير-۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #31
RE: آتلیه ستاره ونوس
خیلی خانم های خوش برخورد و خوبی هستند و خیلی با نظم و به موقع کار رو تحویل می دهند فقط ایراد کار اینجاست که بینی رو خیلی روتوش می کنند بطوریکه وقتی فامیل های خارج از کشور زنگ میزدن میگفتن حیف شد چرا دماغتو عمل کردی ؟ گفتم دماغمو عمل نکردم عکسم روتوش داره . اگه این ایرادو درست کنند خیلی خوب میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت ستاره ونوس
۱-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #32
من برای مراسم عروسیم که پارسال بود با این آتلیه کار کردم و بسیار از کارشون و برخوردشون و قیمتاشون و دکوراشون راضی بودم به آتلیه های زیادی رفتم قبل از عروسی ولی بهترینشون ستاره ونوس بود و بعد از اینکه دوستام و اقوامم عکسامو دیدن همه خوششون اومده بود و آدرس آتلیه رو ازم گرفتن برای خودشون که برن.
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #33
Heart RE: آتلیه ستاره ونوس
سلام
دوستان من 2 سال پیش مراسم عروسیم را رفتم آتلیه ستاره ونوس خدماتشون خوب بود از میون عکسهایی که از من گرفتند یک آلبوم دیگه هم سفارش دادم که خیلی عالی بود
من پروجکشن هم داشتم که قسمت هایی از اون همون روز مراسم فیلمبرداری شد و شب مراسم هم نمایش داده شد و خیلی هم عالی بود. بجز یک مورد جزئی در روز مراسم بقیه خدماتشون کاملا راضی کننده و حرفه ای بود, من چند روز پیش رفتم برای عروسی خواهرم نمونه کارهای جدیدشون را ببینم که یادم اومد بعد از مراسم در ارتباط با خدماتشون اظهار نظری نداشتم:
Heart. به همین دلیل لازم دیدم بعد از دو سال در ارتباط با مراسم خودم ازشون تشکر کنم.
Heart. نمونه کارهای جدیدشون خیلی تاثیرگذار و مدرنه که مطمئنا دیدنش خالی از لطف نیست.
Heart. همه پرسنلی که کار می کنند خانم هستند و این نکته باعث میشه عروس زمان عکاسی و فیلمبرداری راحت تر باشه.
Heart.عکاسی قبل از مراسم من به صورت hdr انجام شد که کارهای من را خیلی متفاوت از بقیه فامیل کرد.
Heart. همه فایلهای عکس و فیلم مراسم را به عروس داماد می دهند.
در آخر هم این نکته را میگم که روی قیمتهاشون تخفیف های خوبی گذاشتند که گفتند بزودی توی پیجشون قرار می دهند. خواهرم قبل از مراجعه به آتلیه ستاره ونوس توی اینستاگرام و سایت نتونست نمونه کارهای جدید و متنوعی ازشون ببینه و تصمیم داشت با جای دیگه ای کار کنه ولی زمانی که اومد کارهاشون را دید نظرش عوض شد, من پیشنهاد می کنم نوعروس ها حتما به این آتلیه سر بزنند و نمونه کارهاشون را ببینند.

خوش باشید و سپید بخت
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت ستاره ونوس ، parica
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۴-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #34
قیمت ساخت کلیپ اسپرت چقدر هستش
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۵۵ عصر
ارسال: #35
کاراتونو دوست دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط mahvata ، مدیریت ستاره ونوس
۴-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #36
من امروز رفتم کارهاشون را دیدم عکس و فیلم هاشون خوب بود مخصوصا یک کار پر از منظره های عالی طبیعت داشتند که خیلی برام جالب توجه بود فقط شرطش اینکه که مراسم توی بهار تا پائیز باشه.
همچنین پیشنهاد عکاسی و تصویربرداری توی اروپا را داشتند که با توجه به هزینه ای که داره واقعا وسوسه کنندست.
هنوز همسرم کارهاشون را ندیده ولی من این آتلیه را پسندیدم.

ازشون تخفیف خوبی هم گرفتم, مرحله به مرحه انجام کارهام را توی همین پیج گزارش می کنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط parica ، مدیریت ستاره ونوس
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-بهمن-۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ صبح توسط مدیریت ستاره ونوس.)
ارسال: #37
[تصویر: استودیو ونوستار]

عکاسی و تصویربرداری ازدواج در اروپا
با همکاری یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات سفر
آژانس قصر سفر
جهت اخذ اطلاعات بیشتر با آتلیه ستاره ونوس: 22946137
یا آژانس قصر سفر : 22930500
تماس بگیرید.

| زمان به تماشا می ایستد Heart وقتی تو هم ستاره ای |
______________________Ven U Star____________________
نقل قول
 سپاس شده توسط parica
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ عصر
ارسال: #38
سلام
میشه لطف کنید بگید برای مراسم شامل:
پیش کاری ماه اردیبهشت (باغ اطراف تهران)
پیش کاری شمال (فضای دریا و جنگل)
تصویر برداری 3 دوربین FULL HD
پروجکشن مراسم
کرین 12 متری مجلس
هلی شات
آلبوم بزرگ فضای باز
آلبوم بزرگ مراسم
شاسی مجلس بزرگ
لیت به تعداد 50 عدد
مجموعا چقدر باید هزینه کنیم؟
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۰۵ عصر توسط مدیریت ستاره ونوس.)
ارسال: #39
سلام
به رسم ادب ابراز خرسندی خاطر و بالندگی می کنیم از آن جهت که ما را به عنوان گزینه ای از خدمات دهندگان مراسم خود انتخاب نمودید.

نوعروس عزیز خدمات گروه ستاره ونوس از جنس خدمات بازاری و قیمت گذاری شده نیست, لذا برآورد هزینه خدمات درخواست شده فوق الذکر نیازمند اطلاعات و جزئیات بیشتر می باشد.
به عنوان مثال خدمات عکس و فیلم فضای باز (پیش کاری) قبل از مراسم می تواند شامل:
- دوربین تصویربرداری Full HD 2k از نوع sony fx series یا sony nx series یا DSLR با تجهیزات همراه مثل لنز با بازه های کیفی بسیار متنوع
- دوربین تصویر برداری 4K از انواع SONY یا PANASONIC یا BLACK MAGIC با مشخصات و اختلاف کیفیت بسیار زیاد
- تجهیزات حرکتی مثل کرین - پروجیپ - شاریو - استدی کم - رونین - اسلایدر و ...
- تصویر برداری هوایی با بازه کیفیتی بسیار متنوع
- تجهیزات تصویربرداری زیر آب
- فیلم بردار و دستیار و تدارکات
- عکاس و دستیار و تدارکات
- دوربین عکاسی و لنزهای لازم از جمله لنزهای واید - نرمال - تله - ماکرو - فیش آی و ...
- تجهیزات نورپردازی سیار با توان و کارآیی تخصصی بسیار وسیع و متنوع
- تامین لوکیشن مناسب
و از همه مهمتر داشتن استوری برد و برنامه مشخص شده قبلی جهت اجرای پروژه می باشد.

لذا فقط نوع تصویربرداری و کیفیت اجرای آن می تواند به ازای هر روز اجرای پروژه تا 10 میلیون تومان متغیر باشد و برآورد هزینه های اجرای پروژه پس از مشخص شدن استوری برد یا قصه کلیپ و همچنین تعیین تجهیزات و ملزومات و نیروی انسانی لازم جهت عکاسی و تصویربرداری امکان پذیر است.

پیشنهاد من برای دستیابی به بهترین نتیجه دیدن نمونه کار گروه های کاری مختلف و مقایسه ایشان در تطبیق با سلقیه شماست, بعد انتخاب مجری مناسب در ارتباط با اجرای پروژه و هزینه آن می توانید با ایشان مذاکره کنید.

| زمان به تماشا می ایستد Heart وقتی تو هم ستاره ای |
______________________Ven U Star____________________
نقل قول
 سپاس شده توسط parica
۵-بهمن-۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #40
سلام مدیریت ستاره ونوس

ممنون از پاسخ شما
ولی شما باید به این نکته توجه کنید که من کارشناس عکس و فیلم نیستم و فقط یک کار خوب و هنرمندانه می خوام
پس با توجه به نمونه کارهایی که می بینم و قیمت اونها انتخاب می کنم
با توجه به اینکه مسیر من به شما دوره بهتر این بود که شما هم به من قیمت این خدمات را می دادید تا با دیگران مقایسه کنم

به هر شکل ممنونم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام