• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

استودیو ونوستار

۱۹-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۷ ۱۲:۲۰ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
استودیو ونوستار

لوکس ترین لوکیشن شمال تهران با چشم انداز بینظیر و عمارت اختصاصی 
استودیو ونوستار با بیش از یک دهه سابقه درخشان
افتتاحیه لوکیشن
بزودی.........

تلفن: ۲۲۹۴۶۱۳۷
آدرس: میدان هروی
سایت:

http://venustar.ir/

پیج اینستاگرام من رو برای ارتباط سریعتر فالو کنید
@mr_nafar
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، Happy Couple ، مریم 1370 ، soosan 27 ، nasibe_603
۱۹-دي-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: آتلیه ستاره ونوس
سلام دوستان
من دوم آبان امسال برای عکاسی عقدم به این آتلیه رفتم حقیقتش رو بخواهید اتفاقی با اینجا آشنا شدم اما وقتی داخل آتلیه رفتم و لوکیشن های زیبا و متعدد و متفاوت آتلیه رو دیدم جا خوردم خیلی پشت صحنه های قشنگ و حرفه ای داشت عکاس هایی هم که از مشتریان قبلی شون دیدم خیلی قشنگ بود و انواع و اقسام مدل ها رو می شد توش دید من برای عکاسی اینجا رفتم و جالبه فقط قرار بود 10 تا عکس انتخاب کنم اما از من بیش از 90 تا عکس انداختن و انقدر عکس ها خوب بود که من دو برابر عکس های درخواستی انتخاب کردم تازه دلم می خواست بیشتر بردارم اما فعلا به لحاظ مالی امکانش نبود قیمتشون هم مناسبه و از همه مهمتر برخورد خوب کارکنانشون هست در ضمن همه کارکنانشون خانم هستند و جوان خیلی خوش برخورد و باحوصله هستن من برای عکاسی نیم ساعت دیر رسیدم اما با من خیلی با حوصله و خوب رفتار شد قبل از اینکه برسم آتلیه کلی استرس داشتم چون دیر شده بود اما جالبه خیلی حرفه ای وقت را تنظیم کردن و من واقعا راحت بودم همسرم هم از کارشون خیلی راضی بود در ضمن موقع انتخاب عکس ها چند تا رو دادم برای طراحی واقعا کار طراحی شون عالیه. یکسری از عکس ها رو هم خودشون به سلیقه خودشون رنگشو تغییر داده بودن که من خیلی خوشم اومد . رفتم عکسامو تایید کنم که کارهای عروسیشون رو دیدم واقعا عالی بود خیلی حرفه ای اند سه سیستم اچ دی، فول اچی دی و یک سیستم حرفه ای دیگه که در فیلمبرداری های هالیوود استفاده می شه دارن من نمونه هر سه کار رو دیدم، دومی خیلی خوب بود سومی عالی بود باید ببینید من آتلیه خیلی رفتم اما اینجا خیلی کارشون قشنگ بود. راستی من اصلا ژست و مست بلد نیستم اما خیلی عکسام خوب شد چون پوز های خوبی به من دادن و باهام راه اومدن. عروس خانوم هایی که خیلی نگران عکس و فیلمبرداری شون هستن و می ترسن کارشون خراب شه یا اونچیزی که می خوان در نیاد حتما یکسری به این آتلیه بزنن قطعا راضی برمی گردین.
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت ستاره ونوس ، golava
۲۰-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #3
سلام ببخشید هزینه برای عقد چقد میشه؟

(..')/♥ ♥('..)
.\♥/. = .\█/
_| |_ ♥ _| |_
مامان النا
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۷-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #4
سلام . یه سری به سایتتون زدم .میشه از فضای داخل آتلیتون هم عکس بذارید؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مدیریت ستاره ونوس
۲۸-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #5
Exclamation RE: آتلیه ستاره ونوس
Heartسلام

دوست عزیز تمامی عکس هایی که شما در سایت ملاحظه فرمودید در فضای استودیو گرفته شده است.
همچنین در صورت تمایل با شماره تماس 22946137 تماس گرفته و ساعت تشریف فرمایی خود را هماهنگ نموده و از محیط آتلیه و نمونه کارها دیدن نمایید.

| زمان به تماشا می ایستد Heart وقتی تو هم ستاره ای |
______________________Ven U Star____________________
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، مریم 1370 ، versteckt ، nasibe_603
۲۸-دي-۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #6
خیلی ممنون .حتما برای دیدن نمونه کاراتون میام .
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #7
Rainbow RE: آتلیه ستاره ونوس
Heartسلام
من چند هفته است که دنبال آرایشگاه و آتلیه خوب توی منطقه پاسداران می گردم، تا اینکه به صورت اتفاقی تابلوی استودیوی ستاره ونوس را دیدم و از روی شماره تابلو تماس گرفتم، گفتند همین الان می تونید بیاید و نمونه ها را ببینید، راستش اول وارد لابی ورودی شدم که نمونه های مدل ها و مشتری هایی که گویا اجازه دادند کارهاشون به خانومها نشون بدهند را دیدم، کارهای عکس شون با تمام آتلیه هایی که قبلا دیدم تفاوت می کرد، کیفیت و وضوح عکس و فیلم شون خیلی بالاست، بعد از توضیحاتی که دادند متوجه شدم از دوربین هایی که برای ساختن فیلم های هالیوود استفاده میشه و تجهیزات فوق العاده پیشرفته استفاده می کنند، همینطور پرسنلشون علاوه بر اینکه لیسانس عکاسی یا تصویربرداری یا گرافیک دارند، بدلیل اینکه مدیر اونجا یک آژانس مسافرتی به نام قصر سفر در مجاورت اونجا داشت، خیلی از دوره های عکاسی و مدلینگ را در کشورهای خارجی گذرونده اند و ...
بعد از دیدن نمونه کارهاشون که خیلی زیاد بود و من خودم اعلام کردم دیگه نمی خوام ببینم وارد سالن اصلی عکاسی شدم که یه سالن خیلی بزرگ پر از دکورهای جورواجور بود، مشخصا در زمینه دکور خیلی هزینه کردند، جالب این بود که تجهیزات زیادی هم داخل سالن بود که فکر می کنم هر کدوم مربوط به فضای خاصی می شد، بعد از سالن وارد اتاق کار پرسنلشون شدم که 6 نفر خانم هر کدوم پشت یک سیستم کامپیوتر نشسته بودند و داشتند کار می کردند، برخورد کلی پرسنل مخصوصا اون خانمی که به من توضیحات می داد خیلی خوب و صمیمانه بود و چون کلا همه خانم بودند خیلی احساس راحتی می کردم
در ضمن به من گفتند که لابراتوارشون هم کاملا خانم هستند و کارت لابراتوار را هم به من دادند، که آدرسش نزدیک خودشون بود.
الان هم صفحه شون را توی این سایت پیدا کردم، می خوام بدونم حالا که اینقدر ازشون تعریف کردم روی قیمت هایی که اعلام کردند، با همون کیفیت خیلی بالا آیا به ما تخفیف می دن یا نه؟
البته منظورم تخفیف خوبه ها!؟
نقل قول
 سپاس شده توسط golava
۹-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #8
سلام
خیلی خوشحالم که کارهای ما مورد توجه شما قرار گرفته و از حسن نظر شما ممنونم.

شما تشریف بیاورید تخفیف هم بر دیده منت...

نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #9
سلام دوست خوب
سال نو بر شما مبارک
هر کدوم از تجهیزات مرتبط با عکاسی یا تصویربرداری بسته به شرایط مکانی و نوع تصویر مورد نظر عکاس یا تصویربردار کارکرد منحصر بفرد دارند، و به صورت عمومی نمی توان در مورد مزیت این تجهیزات نظر داد.
شما می بایست در نظر داشته باشید که استفاده از کرین بلندتر در فضاهای باز و با توجه به نوع ملحقات آن مثل هد الکترونیکی با قابلیت هرزگردی می تواند به تصویر بردار در ضبط تصاویری با جلوه های حرکتی زیبا و منحصر به فرد کمک نماید. و استفاده از بوم کرین کوتاه برای تصویر برداری در فضاهای بسته مجهز به هد دستی استاندارد (به عنوان مثال برند مانفرتو) می تواند به تصویربردار در ضبط تصاویر با استاندارهای بالا کمک شایانی داشته باشد.

نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #10
بچه ها عکس 16*21 الان چنده اینجا ؟؟
چند روز دیگه تولد دوستمه می خوام برم چند تا عکسم بندازم .
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام