• ونوستار
  • گل سنتر

استودیو همایون فر

(جزئیات)

پاسداران - دروس - بهستان 10 - ابتدای نیلوفر
تلفن: 22553140 , 22584479| نقشه

شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران
آپارات: http://www.aparat.com/homayounfarstudio
موبایل: 09121534026

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

استودیو همایون فر

۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #461
RE: استودیو همایون فر
(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ صبح)'*رها*' نوشته است:  سلام سلام من اومدم
عروس خانم جدید وارد میشود
وای بچه ها عین یه رویا بود چقد زود گذشت، عین بچه ها هر روز دلم بهانه اش رو میگیره
ولی عالی بود، همه انتخابام خوب از کار در اومد، خداروشکر واسه هیچی حرص نخوردم اون شب
از آتلیه همایون فر هم بی نهایت ممنونم که واقعا شب عروسیم انقدر خوش برخورد، مسئولیت پذیر و خودکار بودن، بدون اغراق میگم انقدر خودشون حواسشون به همه چی بود لازم نشد من اصلا چیزی بگم یا نگران چیزی باشم.
تشریفات، آرایشگاه و بقیه کارا هم عالی انجام شد
هنوزم باورم نمیشه عروسیم تموم شده و عالی تموم شده 
ایشالا قسمت همتون بشه یه عروسی رویایی و بی نقص تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

به سلامتی عزیزم
چقدر خوشحال شدم از دیدن پستت
واقعا خیلی خوشحال شدم دیدم عروسیت عالی برگزار شده
بیا با جزئیات بیشتر برامون تعریف کن مخصوصا درباره آتلیه
یه سری سوالم خصوصی ازت پرسیدم لطف میکنی پاسخ بدی
ایشالا همیشه شاد و خوشبخت باشی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ عصر توسط *رها*.)
ارسال: #462
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۲۲ صبح)'عزیزجون' نوشته است:  
وای بچه ها عین یه رویا بود چقد زود گذشت، عین بچه ها هر روز دلم بهانه اش رو میگیره
ولی عالی بود، همه انتخابام خوب از کار در اومد، خداروشکر واسه هیچی حرص نخوردم اون شب
از آتلیه همایون فر هم بی نهایت ممنونم که واقعا شب عروسیم انقدر خوش برخورد، مسئولیت پذیر و خودکار بودن، بدون اغراق میگم انقدر خودشون حواسشون به همه چی بود لازم نشد من اصلا چیزی بگم یا نگران چیزی باشم.
ایشالا قسمت همتون بشه یه عروسی رویایی و بی نقص تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

به سلامتی عزیزم
چقدر خوشحال شدم از دیدن پستت
واقعا خیلی خوشحال شدم دیدم عروسیت عالی برگزار شده
بیا با جزئیات بیشتر برامون تعریف کن مخصوصا درباره آتلیه
یه سری سوالم خصوصی ازت پرسیدم لطف میکنی پاسخ بدی
ایشالا همیشه شاد و خوشبخت باشی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مرسی عزیزم لطف داری ممنون که به یادم بودی
والا نمیدونم دقیقا چیو تعریف کنم، همه میدونن روز عروسی آتلیه چه وظایفی داره و چقد مهمه که خودش حواسش به همش باشه. این بزرگترین ویژگی تیم همایون فر بود که خیلی خودکار و مسئولیت پذیر بودن.
از نظر برخورد هم خیلی صمیمی و خوب بودن. من خودم میدونم که بالاخره از صبح سرپا بودن و خسته شدن ولی تا آخرین لحظات عروسی هم خیلی با روی خوش از مهمونامون عکس مینداختن، حتی کسایی که عکس تکی میخواستن. خیلی رفتارشون خوب بود.
دیگه هر سوالی هست بچه ها بپرسید من میام سر میزنم بدونم جواب میدم تا شما اقلا قبل عروسی خیالتون راحت بشه و مثل من استرس نداشته باشید تصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

(۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ عصر)'Neginphd' نوشته است:  

آخی عزیز دلم امیدوارم که همیشه شادو خوشبخت باشین،مبارک باشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gifباشه
آرایشگاه کجا رفته بودی؟

عزیزم چون اینجا تاپیک آتلیه است تو خصوصی جوابتونو دادم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #463
رهاجون مبارکه
ان شاالله خوشبخت باشید همیشه 
میشه بگی آتلیه چه چیزایی داشتی و چقد شد هزینه ات؟

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #464
رها جون منم تبریک میگم عزیزم

بچه ها منم امروز رفتم عکسای اسپرتی که انداخته بودیمو دیدم و انتخاب کردم
انتخاب بینشون خیلی سخت بود، خیلی قشنگ شده بودن، تقریبا 10 تاشونو انتخاب کردم بره برای ادیت
نتیجه خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردم شده بود!تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Neginphd ، pari o feri
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #465
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۳۸ صبح)'banoojoon' نوشته است:  مرسی بچه ها
راستی یادم رفت بگم به پیشنهاد آقای همایون فر و خانم بخشی، اون روز یه کلیپ خیلی کوتاه برای کارت دعوت گرفتیم که به نظرم خیلی جالب بشه. خیلی ایده های قشنگی داشتن برای این کلیپ که برامون توضیح دادن و ما هم از خدا خواسته قبول کردیم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

منم رفتم اینو به پکیجم اضافه کردم
توی اینستا یبار یه همچین چیزی دیده بودم خیلی خوشم اومده بود، قرارشد فرمالیته رو زودتر بریم که همون روز این کلیپ رو هم بگیرن
حالا بچه ها به نظرتون برای این کلیپ چه جور لباسی بپوشیم؟ اسپرت رنگی خوبه یا سفید، میخوام پوشیده هم باشه، همسر من روی دیده شدن مو خیلی سخت نمیگیره ولی دوست نداره بدنم معلوم باشه، البته خودمم همینجوری ام. حالا به نظرتون پس چی بگیرم لباس؟

نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #466
(۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ صبح)'pari o feri' نوشته است:  
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۰۹:۳۸ صبح)'banoojoon' نوشته است:  مرسی بچه ها
راستی یادم رفت بگم به پیشنهاد آقای همایون فر و خانم بخشی، اون روز یه کلیپ خیلی کوتاه برای کارت دعوت گرفتیم که به نظرم خیلی جالب بشه. خیلی ایده های قشنگی داشتن برای این کلیپ که برامون توضیح دادن و ما هم از خدا خواسته قبول کردیم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

منم رفتم اینو به پکیجم اضافه کردم
توی اینستا یبار یه همچین چیزی دیده بودم خیلی خوشم اومده بود، قرارشد فرمالیته رو زودتر بریم که همون روز این کلیپ رو هم بگیرن
حالا بچه ها به نظرتون برای این کلیپ چه جور لباسی بپوشیم؟ اسپرت رنگی خوبه یا سفید، میخوام پوشیده هم باشه، همسر من روی دیده شدن مو خیلی سخت نمیگیره ولی دوست نداره بدنم معلوم باشه، البته خودمم همینجوری ام. حالا به نظرتون پس چی بگیرم لباس؟

به نظرم یه پیراهن رنگی بلند بدوز، با دامن بلند و آستین، البته کار شده نباشه قشنگتره فقط برش داشته باشه ساده و بلندو شیک
من بودم قرمز میگرفتم، سعی کن هم پیرهن باشه هم بیشتر حالت اسپرت داشته باشه تا رسمی

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۱۱ عصر
ارسال: #467
بچه ها سبک عکاسی اینجا رئاله یا کلاسیک؟
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #468
منوهاتون از چند شروع میشه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام