• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

استودیو همایون فر

(جزئیات)

پاسداران - دروس - بهستان 10 - ابتدای نیلوفر
تلفن: 22553140 , 22584479 | نقشه

شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران
آپارات: http://www.aparat.com/homayounfarstudio
موبایل: 09121534026

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

استودیو همایون فر

۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۰۹ عصر
ارسال: #321
RE: استودیو همایون فر
(۱۴-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ عصر)'Saba khanoom' نوشته است:  
(۱۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ صبح)'Mehrave o Mohsen' نوشته است:  منم رفتم فرمالیته ام رو تغییر دادم و فرمالیته پاییزی گرفتم خیلی به نفعم شد چون هزینه آرایش فرمالیته ای هم که به آرایشگاهم قرار بود بدم کم شد که از اختلاف هزینه ای که به همایون فر دادم برای فرمالیته پاییزی بیشتر بود. تقریبا 200، 300 تومن به نفعم شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png هوراااااااااا میریم شمال عکس بندازیم. من خیلی دوس داشتم ولی چون گرون بود بهش فکرم نمیکردم. باورم نمیشد دوماه مونده به عروسیم همچین چیزی همایون فر بذاره تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

ابن افر فقط برای کسایی ک باهاشون قرارداد میبندن اخه من هنوز تاریخ مراسمم معلوم نیست ولی دوست دارم ازین استفاده کنم میشه؟ اگ کسی میدونه لطفا جواب بده

عزیزم میتونی رزرو کنی، چرا نشه!
خیلی از آتلیه ها اینجوری هستن که میشه حتی قبل اینکه تاریخ مراسم مشخص بشه با پرداخت یه بیعانه رزرو کرد و به محض اینکه تاریخ دقیق مشخص شد باهاشون هماهنگ کنید که پر نشه اون روز
و معمولا یه آفر رو میشه با رزرو کردن بعدا هم استفاده کرد
کلا آقای همایون فر هم خیلی با عروس دامادا راه میان، زنگ بزن یا برو حتما راهشو بهتون میگن

آشنایی: 94.2.2 کاملا سنتی
نامزدی : 94.4.12 
عقد : 94.7.5
عروسی : ان شاالله 96.5.13 ولادت امام رضا

آتلیه: همایون فر / آرایشگاه : لی لی / تشریفات: ژمیس
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ عصر
ارسال: #322
بچه ها ما هم شمال رفتنی شدیم هورااااااا
باورم نمیشد همچین آفر خوبی قبل عروسیم بذارن
خیلی دلم میخواست میتونستم برای فرمالیته کنار دریا یا جنگل برم ولی همه آتلیه ها خیلی گرون بودن قیدشو زده بودم
آقای همایون فر ممنون بابت این پیشنهاد سخاوتمندانه تون تصویر: /images/smilies/new/lub.png

من خوشبختم چون تو با منی ...
خدا رو میگم
.
انتخاب هام تا الان:
آتلیه: همایون فر
گل: ترنج
لباس عروس: رویال
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #323
(۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ عصر)MAHSA MAH نوشته است:  
(۱۴-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ عصر)'Saba khanoom' نوشته است:  
(۱۲-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ صبح)'Mehrave o Mohsen' نوشته است:  منم رفتم فرمالیته ام رو تغییر دادم و فرمالیته پاییزی گرفتم خیلی به نفعم شد چون هزینه آرایش فرمالیته ای هم که به آرایشگاهم قرار بود بدم کم شد که از اختلاف هزینه ای که به همایون فر دادم برای فرمالیته پاییزی بیشتر بود. تقریبا 200، 300 تومن به نفعم شد تصویر: /images/smilies/new/lub.png هوراااااااااا میریم شمال عکس بندازیم. من خیلی دوس داشتم ولی چون گرون بود بهش فکرم نمیکردم. باورم نمیشد دوماه مونده به عروسیم همچین چیزی همایون فر بذاره تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

ابن افر فقط برای کسایی ک باهاشون قرارداد میبندن اخه من هنوز تاریخ مراسمم معلوم نیست ولی دوست دارم ازین استفاده کنم میشه؟ اگ کسی میدونه لطفا جواب بده

عزیزم میتونی رزرو کنی، چرا نشه!
خیلی از آتلیه ها اینجوری هستن که میشه حتی قبل اینکه تاریخ مراسم مشخص بشه با پرداخت یه بیعانه رزرو کرد و به محض اینکه تاریخ دقیق مشخص شد باهاشون هماهنگ کنید که پر نشه اون روز
و معمولا یه آفر رو میشه با رزرو کردن بعدا هم استفاده کرد
کلا آقای همایون فر هم خیلی با عروس دامادا راه میان، زنگ بزن یا برو حتما راهشو بهتون میگن

مرسی عزیزم

نقل قول
۲۱-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #324
الان برای این فرمالیته شمال هم تیم خانم میان؟
بعد جوری هست که کسی که محجبه هست هم بتونه بره یا جایی که میبرن رفت و آمد زیاده؟
مهرآئین جان کی میری؟ رفتی بیا تعریف کن چجوری بود ممنون میشم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #325
(۱۷-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ عصر)'مهرآئین' نوشته است:  بچه ها ما هم شمال رفتنی شدیم هورااااااا
باورم نمیشد همچین آفر خوبی قبل عروسیم بذارن
خیلی دلم میخواست میتونستم برای فرمالیته کنار دریا یا جنگل برم ولی همه آتلیه ها خیلی گرون بودن قیدشو زده بودم
آقای همایون فر ممنون بابت این پیشنهاد سخاوتمندانه تون تصویر: /images/smilies/new/lub.png

به سلامتی عزیزم
ایشالا بهتون خوش بگذره
من شنیدم خیلی عالیه و واقعا برای عروس دوماد روز فراموش نشدنی ای میشه تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مراسم عروسی 94/2/2
آتلیه: همایون فر (عالیییییی، بهترین انتخابم)
مزون: رویال (دومین انتخاب خوبم)
بقیه انتخابهام هم خوب بودن ولی این دوتا حرف نداشتن
نقل قول
دیروز, ۱۲:۰۹ صبح
ارسال: #326
ما هم بالاخره قرارداد بستیم. البته حیف شرایط رفتن به شمالو نداشتیم!

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد