• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

استودیو همایون فر

(جزئیات)

پاسداران - دروس - بهستان 10 - ابتدای نیلوفر
تلفن: 22553140 , 22584479 | نقشه

شروع پکیج: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران
آپارات: http://www.aparat.com/homayounfarstudio
موبایل: 09121534026

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

استودیو همایون فر

۷-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #261
RE: استودیو همایون فر
به به چه خبره اینجا عروس بارونه
مهسا جونم مبارکه اصلا نگران نباش حتما مراسمت عالی برکزار میشه. آتلیه رو هم که دیدی تا حالا ناراضی نداشته شکرخدا پس خیالت از اونم راحت باشه. پریانم که تازه عروسمونه اومده میگه کارشون خوب بوده و راضی بودن . ایشالا که شما هم میای تعریف میکنی
آخ بچه ها یاد عروسی خودم افتادم دلم خواست تصویر: /images/smilies/new/huh.pngتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

سال 95 بهترین سال عمرم بود
با لباس سفیدی از مزون رویال
و در سالنی به وسعت سناتور
بهترین روز زندگیم را جشن گرفتم و
آتلیه همایون فر لحظات این روز را برایم جاودانه کرد.
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #262
(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ عصر)'سمین گلی' نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۲۴ عصر)'pariyan' نوشته است:  سلاااااااام دوستان من اومدم
عروس خانم پریان وارد میشود تصویر: images/smilies/biggrin.gif
بچه ها در یک کلام اصلا نگران آتلیه نباشید. عالی بودن عالی. خداروشکر از بیشتر انتخابام راضی بودم. یکم تشریفاتمون اذیت کرد ولی به طور کل اونم بد نبود. 
خانم بخشی عکاسمون بود. واقعا خوش اخلاق و محترم. سنگ تموم گذاشتن با جون و دل کار کردن خدا خیرشون بده. فرمالیته هم خیلی خوب بود. مطمئنم عکسامون عالی میشه. کلا انقدر ذوق دارم واسه عکسا که نگو. پوزایی که دادنو واقعا می پسندیدم. اگه نور و روتوش عکسا هم خوب باشه مطمئنم عکسای خیلی خیلی خوبی میشن. حالا اینو بعد تحویل عکسا باید نظر داد.
خلاصه من که تا اینجای کار رو خیلی راضی بودم. همسرم هم همینطور . اگه سوالی داشتید بگید توضیح بدم. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم. مبارک باشه عروسیتون. ایشالا خوشبخت بشین تصویر: images/smilies/heart.gif
میشه بپرسم هزینه تون چقدر بود و چه امکاناتی رو داشتید؟نمونه کاراشونو فقط باید بریم آتلیه ببینیم؟ اینستا یا سایت ندارن؟ میشه بیام خصوصیتون چندتا سوال درباره مقایسه همایون فر با چندتا آتلیه دیگه بپرسم؟

سلام عزیزم. ممنونم همچنین شما
هزینه ما 5700 یا 5800 شد. یعنی اون زمان که من قرارداد بستم پکیجشون 4200 اینا بود که شامل عکاسی و فیلم برداری باغ و آتلیه با دو دوربین  و یه آلبوم 10 برگی و یه شاسی 100 در 70 سالن و عکاسی سر عقد و مهمونا بود (البته فکر کنم الان یه کوچولو پکیجشون بیشتر شده فکر کنم 4500 باشه). خودمم فرمالیته و هلی شات باغ هم بهش اضافه کردم شد 5800 فکرکنم
نمونه کارشونو حتما برو آتلیه ببین. کلا هر گزینه ای داری حتما برو آتلیه کاراشونو ببین و روی عکسای اینستا اصلا تصمیم نگیر. رو تجربه اینو میگم انقد که آتلیه رفتم و عکس اینستا دیدم. ولی بخوای هم اینستا دارن. 
آره عزیزم بیا خصوصی من درخدمتم اگه کمکی ازم بربیاد تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

اولین قراردادو بستم : استودیو همایون فر
خدایا دوستت دارم، هر روز بیشتر از دیروز
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #263
(۹-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ صبح)'pariyan' نوشته است:  
(۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ عصر)'سمین گلی' نوشته است:  
(۲۳-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۲۴ عصر)'pariyan' نوشته است:  سلاااااااام دوستان من اومدم
عروس خانم پریان وارد میشود تصویر: images/smilies/biggrin.gif
بچه ها در یک کلام اصلا نگران آتلیه نباشید. عالی بودن عالی. خداروشکر از بیشتر انتخابام راضی بودم. یکم تشریفاتمون اذیت کرد ولی به طور کل اونم بد نبود. 
خانم بخشی عکاسمون بود. واقعا خوش اخلاق و محترم. سنگ تموم گذاشتن با جون و دل کار کردن خدا خیرشون بده. فرمالیته هم خیلی خوب بود. مطمئنم عکسامون عالی میشه. کلا انقدر ذوق دارم واسه عکسا که نگو. پوزایی که دادنو واقعا می پسندیدم. اگه نور و روتوش عکسا هم خوب باشه مطمئنم عکسای خیلی خیلی خوبی میشن. حالا اینو بعد تحویل عکسا باید نظر داد.
خلاصه من که تا اینجای کار رو خیلی راضی بودم. همسرم هم همینطور . اگه سوالی داشتید بگید توضیح بدم. تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سلام عزیزم. مبارک باشه عروسیتون. ایشالا خوشبخت بشین تصویر: images/smilies/heart.gif
میشه بپرسم هزینه تون چقدر بود و چه امکاناتی رو داشتید؟نمونه کاراشونو فقط باید بریم آتلیه ببینیم؟ اینستا یا سایت ندارن؟ میشه بیام خصوصیتون چندتا سوال درباره مقایسه همایون فر با چندتا آتلیه دیگه بپرسم؟

سلام عزیزم. ممنونم همچنین شما
هزینه ما 5700 یا 5800 شد. یعنی اون زمان که من قرارداد بستم پکیجشون 4200 اینا بود که شامل عکاسی و فیلم برداری باغ و آتلیه با دو دوربین  و یه آلبوم 10 برگی و یه شاسی 100 در 70 سالن و عکاسی سر عقد و مهمونا بود (البته فکر کنم الان یه کوچولو پکیجشون بیشتر شده فکر کنم 4500 باشه). خودمم فرمالیته و هلی شات باغ هم بهش اضافه کردم شد 5800 فکرکنم
نمونه کارشونو حتما برو آتلیه ببین. کلا هر گزینه ای داری حتما برو آتلیه کاراشونو ببین و روی عکسای اینستا اصلا تصمیم نگیر. رو تجربه اینو میگم انقد که آتلیه رفتم و عکس اینستا دیدم. ولی بخوای هم اینستا دارن. 
آره عزیزم بیا خصوصی من درخدمتم اگه کمکی ازم بربیاد تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی که جواب دادی
انقد تو تاپیکای دیگه هیشکی جواب نمیده آدم پشیمون میشه از سوال پرسیدن
پس مزاحمت میشم گلی تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #264
بچه ها امشب عروسی مهساست
ایشالا عالی برگزار بشه
من که همش امشب به یادشم
مهسا بعد عروسی زود بیا منتظریم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

آتلیه:همایون فر
آرایشگاه : مانلی
مزون: تندیس
آرایشگاه داماد: دیپلمات
تشریفات: روژانو

نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #265
سلام دوستان
پریان جون و مهسا جان مبارکه، خیلی خوشحال شدم که عروسیاتون به سلامت و خوشی برگزار شده
برامون بیشتر درباره کار همایون فر بگید
پریان جون از توضیحاتت ممنونم باعث شدی کلی از استرسم کم بشه. خیلی خوبه که انقد از کار آتلیه راضی بودی
درباره فرمالیته ات میگی بیشتر؟ به نظرت چه چیزایی با خودمون ببریم؟از باغی که رفتید راضی بودی؟

دوستان لطفا برای من و عشقم هم دعا کنید تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #266
(۱۷-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ عصر)'Mehrave o Mohsen' نوشته است:  سلام دوستان
پریان جون و مهسا جان مبارکه، خیلی خوشحال شدم که عروسیاتون به سلامت و خوشی برگزار شده
برامون بیشتر درباره کار همایون فر بگید
پریان جون از توضیحاتت ممنونم باعث شدی کلی از استرسم کم بشه. خیلی خوبه که انقد از کار آتلیه راضی بودی
درباره فرمالیته ات میگی بیشتر؟ به نظرت چه چیزایی با خودمون ببریم؟از باغی که رفتید راضی بودی؟

سلام عزیزم. ممنون ایشالا عروسی شما هم خوب بشه
فرمالیته خیلی خوب بود. خیلی خوش گذشت. من با خودم یه سری چیزایی که برامون خاطره انگیز بود رو برده بودم. مثلا من یه قاب عکس که ازین عکسای تو درتو گرفته بودیم رو با خودم بردم و باهاش عکس انداختیم. باغ هم واقعا عالی بود. انقدر فضا برای عکاسی داشت که خسته شدیم. معلوم بود حسابی بهش رسیدگی میشد.دریاچه اش خیلی رویایی و قشنگ بود. خیلی ذوق دارم عکسای باغمونو ببینم

اولین قراردادو بستم : استودیو همایون فر
خدایا دوستت دارم، هر روز بیشتر از دیروز
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ عصر
ارسال: #267
منم بالاخره رفتم بازدید
کاراشونو دوس داشتم مخصوصا کلیپشون خیلی قشنگ بود، هرچند من نمیخوام خیلی خرج کنم و قاعدتا کلیپم نمیتونه به اون فوق العاده ای بشه ولی چون ایده های خوبی پشت کلیپ ها بود میشه امید داشت که با هزینه کم هم کار قابل قبولی ارائه بدن

ممنونم بخاطر لحظه لحظه هایی که کنارم ماندی
نقل قول
دیروز, ۰۹:۲۳ عصر
ارسال: #268
(۲۶-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ عصر)'سمین گلی' نوشته است:  منم بالاخره رفتم بازدید
کاراشونو دوس داشتم مخصوصا کلیپشون خیلی قشنگ بود، هرچند من نمیخوام خیلی خرج کنم و قاعدتا کلیپم نمیتونه به اون فوق العاده ای بشه ولی چون ایده های خوبی پشت کلیپ ها بود میشه امید داشت که با هزینه کم هم کار قابل قبولی ارائه بدن

سلام عزیزم. رفتید بازدید چطور بود. فضای آتلیه خوبه؟ سالن مجزا داره؟ دکوراشون چطور بود؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد