• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

استودیو هفت آسمان

شروع پکیج: ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شمال تهران

استودیو هفت آسمان

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
Rainbow استودیو هفت آسمان
درود بر شما ، تشکر از همراهیتون
گروه هفت آسمان سعی کرده بر اساس هزینه ی مشتریان عزیزش منوهاش رو تنظیم کنه به همین منظور از شما همراه عزیز درخواست میشه تماس بگیرید و قرار ملاقات بزارید تا در اسرع وقت از مشاوره با کارشناسای هنری و مالی ما نسبت به بودجه در نظر گرفته شما برای مراسمتون برخوردار شید...
در ضمن میتونید از فرصت مقرون به صرفه ای که گروه برای همراهان هفت آسمان در نظر گرفته با خبر بشید...
سپاس فراوان
کارشناس هنری هفت آسمان
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
۸-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #2
استودیو هفت آسمان
تلفن:
22985194
26751481
موبایل:
09123978084
آدرس:
اقدسیه

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط آتنا1365 ، niki*niki
۱۳-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #3
RE: استودیو هفت آسمان
سلام
مراسم من 6/30 بوده که هفت آسمان کار فیلمبرداری و عکاسیم رو انجام داده
مدیریت آتلیه هفت آسمان ازم خواستند تا نظر واقعیم رو زیر پستشون بنویسم
من اون روز خیلی استرس داشتم
چون تا حالا جلوی دوربین بازی نکرده بودم
ممنون از بچه های هفت آسمان که خیلی با حوصله بودند
هر قسمت از فیلم رو چندین بار تکرار می کردند چون من یا خندم می گرفت یا به دوربین نگاه میکردم.....
آقای نوری هم کلی ازمون عکس گرفت
جالب این بود که ایشون برای اینکه سرعت کار بیشتر بشه و عکسای بیشتری بگیرن از یه خانم استفاده می کردند منم اینطوری
خیلی راحتتر بودم اون خانم خیلی با دقت لباسام رو مرتب میکرد و کلا خیلی مودب بودند
در کل میتونم بگم وقتی کارام رو تحویل گرفتم واقعا راضی بودم و اینجا هم دوباره ازشون تشکر میکنم
خیلی خوبه که فیلمم شبیه هیچ کی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط استودیو هفت آسمان ، niki*niki
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #4
خسته نباشید
میشه منو VIP تون رو برام بفرستین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط استودیو هفت آسمان
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #5
سلام
دمه همه ی بچه هاتون گرم روز خیلی خوبی بودش کارتونم عالی بود
خانومم که خیلی راضی بود .اصل کاری هم همونه دیگه Smile‌ فقط سختیش گرماش بود که اونم با بگو بخندامون پشت سر گذاشتیم
ممنون از همتون ایول دارید/.
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #6
بچه ها کسی نمونه کارای این آتلیه رو دیده؟؟؟؟
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #7
تقویت کننده آنتن موبایل
http://www.mobileamplifiers.net/
تقویت آنتن موبایل همراه اول
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ عصر توسط sadra_1368.)
ارسال: #8
neda_diba
سلام من امروز با این اتلیه قرار داریم میخوایم برم نمونه هاشونو ببینم
بعد نظرمو مینویسم اینجا
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #9
دوباره سلام من با همسرم رفتیم این آتلیه نمومنه هاش جالب و خاص بودن نسبت به این چند تا جایی که رفته بودیم . البوم و عکسشونم نسبت به بقیه بهتر بود و بیشتر تخفیفاشونم خوب بود
جالب اینکه یه پیشنهاد خیلی خوبم دادن بهم که گفتن تو نو عروس نزارم ولی خیلی جالب بود فک کنم تقریبا هزینه کارم برام نصف میشه
احتمالا با همسرم فردا باسه قرارداد بریم البته یه جا دیگه هم هست میخوایم بریم ببینیم اگه بهتر نباشه همینجا قراردادمونو میبندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ عصر
ارسال: #10
سلام
من عروسیم جمعه 1 بهمن بودش و آتیه هفت آسمان کار فیلمبرداریمو انجام دادش فقط میتونم بگم دست همشون درد نکنه واقعا من و همسرم احساس مشتری بودن نکردیم .
چقدر دوست داشتنی هستن این گروه مخصوصا خانم تاج ابادی که مثل خواهرم اون روز بهم کمک میکردش یه تشکر ویژه میکنم ازش از همینجا
من به شخصه به همه ی کسایی که میخوان یه اتلیه انتخاب کنن پیشنهاد میکنم یه سر به این اتلیه بزنن اینو با تمام وجود میگم که دوستای خانوادگی خوبی پیدا کردیم
نمونه کاراشونم واقعا مثل هیچ جا نبودش خیلی فرق میکرد و خیلی هم تو قیمت ها باهامون کنار اومدن
بی تعارف میگم توی همینجا مدیریت پول پرستی نداره برعکس بعضی از جاهایی که رفتیم
بازم ازتون ممنونم هفت اسمان امیدوارم همیشه روزای پر رونقی داشته باشید.....
مهسا معینی
نقل قول
 سپاس شده توسط niki*niki
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام