• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

استودیو نیک ناز

(جزئیات)

خیابان آیت - پایین تر از میدان هفت حوض نارمک - ما بین خیابان دل سیم هاشمی و آقایی - پلاک ۵۰۸ - طبقه دوم
تلفن: 02177956000 , 02177953989
شروع پکیج: ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: شرق تهران

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

استودیو نیک ناز

۷-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
استودیو نیک ناز
با حدود ٢ دهه سابقه درخشان در زمینه فیلم و عکس مراسم واحد مجاز ( درجه یک ) اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران میباشد
کلیه امور توسط کادر مجرب و متخصص خانم انجام میگیرد
تصویربردارى با تجهیزات مدرن سینمایى با کیفیت تصویر Full HD و 4K با دوربین هاى DSLR و مونتاژ رویایى سینمایى ارائه میگردد
استفاده از ابزار حرکتى هلى شات ، کرین ، روتى کم و OSMO
آتلیه تخصصى عروس مجهز به دکور روز پرفشنال عمارت
طراحى با متد روز صفحه بندى و چیدمان اروپایى
پکیج هاى متنوع متناسب با هر سلیقه و بودجه
اینستاگرام : niknaz_studio
تلگرام : niknazstudio

آدرس :
تهران - نارمک - خیابان آیت - پایین تر از میدان هفت حوض - ما بین خیابان دل سیم هاشمى و آقایى - پلاک ٥٠٨ - طبقه دوم
تلفن:
77956000
77953989
موبایل:
09126477911
09388400730

[تصویر: استودیو نیک ناز ]

نمونه ویدئوی استودیو نیک ناز

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط الهام 121 ، سامیارمختاری
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: استودیو نیک ناز
با سلام وتشکر از مدیریت اتلیه نیکناز آقای مهیار که روز وشب رویایی رو برای من و همسرم رقم زدن.
کارتون عالی بود.
عکسهای وا واقعا استثنایی هستن .ممنون.
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #3
سلام دوستان عزیز
من دوستم پارسال دی ماه عروسیش بود و کار آتلییشون با استودیو نیک ناز بود دیروز مارو دعوت کرده بود خونشون اول عکساشو اورد ما دیدیم
من خودم به شخص خیلی از کیفیت کاریشون خوشم اومد بعد که فیلم عروسیشو گذاشت عاشق مونتاژش شدم خیلی قوی براشون کار کرده بود به
نظر من و این نکته خیلی اهمیت داره.
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ عصر توسط Katy bala.)
ارسال: #4
چه قدر نمونه کارایی که گذاشتن طراحییش عالیه من داشتم نمونه هارو میدیدم اومدم تو این صفحه خیلی طراحی های عکساشون جذبم کرد
البته من 2 سال پیش اسم این اتلییرو شنیده بودم که یکی از بهترین های شرق تهران بود اما نمونه کاراشون ندیده بودم ولی الان که دیدم خیلی جذبم کرد

زندگی رو با تو میخوام نه با هیچ کس دیگه!New1
نقل قول
۲۰-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #5
بچه ها من فقط یکبار نمونه کارای این آتلیه رو سه سال پیش دیده بودم که دختر عموم کار آتلییش با اینجا بودم
اون موقع هم خیلی از عکساشون خوشم اومد ولی دیگه کاراشونو ندیده بودم الان این چند تا عکس رو دیدم خیلی
به دلم نشست طراحییاشون
نقل قول
 سپاس شده توسط parisane farid
۲۱-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ صبح توسط Fateme pooladvand.)
ارسال: #6
سلام دوستان
عروسي ما ٢٥/شهريور/٩٥ بود
من خيلي استرس داشتم براي عكس و فيلمم
ولي خوشبختانه همه چيز عالي بود
هم از نظر برخورد عالي هستن هم از نظر كيفيت كار
عروسي دوستمم همين اتليه بود دوسال قبل
انقدر خوب بود كه من بدون هيچ انتخاب ديگه اي همين اتليه رو انتخاب كردم
نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ صبح توسط fapa.)
ارسال: #7
http://www.nowaroos.com/images/Adver/NikNaz/18.jpg
سلام
عروسی ما 20 شهریور بود با توجه به استرس و حساسیت زیادی که در مورد عکس و فیلم داشتیم به جرأت میتونم بگم نیک ناز بهترین انتخاب بود و واقعا با کادر مجرب و حرفه ای که دارن آرامش و اطمینان خاطر به ما دادن و محیطشون کاملا دوستانه ست مخصوصا خانم عکاس آتلیه که فوق العاده پرحوصله و مهربون بودن و مرسی از آقای مهیار بابت مدیریت این مجموعه حرفه ای
واقعا خسته نباشید به همتون میگم و با گرفتن فیلم و عکسای عروسیمون میتونم بگم نیک ناز بهترین انتخاب بود به همه پیشنهاد میکنم حتما حتما از این کادر عالی و مجرب استفاده کنید و در آرامش لذت ببرید از لحظه هاتون
عکس زیبایی هم که گذاشتم عکسی هست که عکاس حرفه ای نیک ناز از حلقه های ما گرفتن
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-بهمن-۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #8
با تشکر از زحمات شما جهت ثبت لحظات خوش مراسم عروسیمان من و همسرم
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #9
وای چقدر نمونه کاراشون شیکه من اتفاقی اومدم تو این صفحه و کاراشونو دیدم
البته یکی از دوستام 1 سال پیش عروسیش بود و خونشون تهران پارس یادمه که
عکسای شاسیشون فوق العاده بود وقتی اوردن تو سالن
نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #10
سلام دوستان
من از چند نفر از بچه ها که پرسیدم گفتن که این آتلیه عکاسای خانوم حرفه ای داره و چون من برای عروسیم دنبال عکاس و فیلم بردار خانوم حرفه ای هستم
این جارو بهم معرفی کردن اگه کی در این مورد میتونه راهنماییم کنه خیلی آشنایی ندارم با این آتلیه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام