• تخت جمشید
  • گل سنتر

استودیو فیلم و عکس مهتاب ( تهرانپارس)

۸-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو فیلم و عکس مهتاب ( تهرانپارس)

تخصصی عروس و وداماد، اسپرت، مادلینگ
واحد مجاز اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران
دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و گواهی ثبت برند

استودیو فیلم و عکس مهتاب متشکل از پرسنل متعهد و کادر مجرب فیلمبرداران و عکاسان با سابقه ی کار بالا در زمینه ی عروس می باشد که فقط در این مجموعه و زیر نظر مدیریت آتلیه فعالیت می نمایند لذا استودیو مهتاب تحت هیچ شرایطی از فیلمبردار و عکاس تازه کار (شاگرد) استفاده نمیکند که این موضوع یکی از مهمترین عواملی است که مستقیما روی کیفیت کار تاثیر میگذارد و سبب جذب مشتریان این آتلیه گردیده است.

توجه : عروس و داماد های عزیز آگاه باشید
برخی از آتلیه های فاقد مجوز با سوءاستفاده از نام و اعتبار آتلیه مهتاب و قراردادن این اسم روی آتلیه خود گاها با تغییرات جزئی پسوند و پیشوند و یا حذف یک حرف در تلاش اند خود را جای استودیو مهتاب معرفی و اقدام به جذب مشتری کنند.
لازم به ذکر است استودیو فیلم و عکس مهتاب فقط در آدرس ذکر شده در بالای صفحه با مجوز های رسمی و برند ثبت شده فعالیت می نماید.
خواهشمندیم در هنگام مراجعه به نام کامل آتلیه مهتاب دقت فرمایید.
برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و هماهنگی بازدید با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن:
77739503
77739487
موبایل:
09122458591
آدرس ورودی 1:
تهرانپارس، بین فلکه اول و دوم،نبش 162 غربی، پلاک 1، ساختمان صدر ،طبقه ی سوم، واحد 7
آدرس ورودی 2:
تهرانپارس، پایین تر از فلکه دوم، نرسیده به چهارراه تیرانداز، نبش 164 غربی، پلاک 2، ساختمان صدر ،طبقه ی سوم، واحد 7

[تصویر: استودیو فیلم و عکس مهتاب ( تهرانپارس)]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل محمد پورر ، Alireza-kimiya ، فاطمه عليپور ، ايدا٦٨ ، عليزاده امير
۱۰-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #2
تجربه بازدید از اتلیه مهتاب
سلام. اگه دنبال ی جای خوب برای اتلیه عروسیتون هستین حتما کارای استودیو مهتاب رو ببینید مطمئنم شما هم مثل من خیلی از علامت سوالاتون برطرف میشه
من خیلی جاها رو دیدم ولی بدتر گیج شدم اما دیروز شماره اتلیه دختر خالم رو گرفتم ک واقعا راضی بودن و منم تو عروسیش دیدم فیلمبرداراش خیلی حرفه ای بودن رفتم دفتر اتلیه مهتاب کاراشونو دیدم هم کارشون بهتر و قوی تر از چن جا ک دیدم بود هم این ک قشنگ همه مراحل و نکات رو برای ما توضیح دادن اقای پورآذران ک همه ابهامات ما برطرف شد و قرار داد بستیم. چون قیمتشون هم واقعا نسبت ب کارشون مناسب بود حتما اگه مراسمتون نزدیکه زودتر برید ببینید مقایسه کنید ک کارشون واقعا عالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط Alireza-kimiya ، فاطمه عليپور
۱۰-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #3
تحویل گرفتن فیلم و عکسای عروسیمون
امروز فیلم عروسیمون رو دیدیم ک بر عهده استودیو مهتاب بود. واقعا عالی بود هم میکس هم اهنگا خوب بود. البوم عروسیمونم بدون عیب و ایراد و با کیفیت بالا بود خیلی خوشحالیم چون کارمون اون جور ک میخواسیم شد خستگی عروسی از تنمون در رفت واقعا از همشون ممنونیم. من و خانومم از انتخاب چن ماه پیشمون راضی هستیم ک با استودیو مهتاب قرارداد بستیم. سر موقع هم کارمون رو تحویل دادن. خداروشکر و تشکر از اتلیه مهتاب ❤️❤️❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه عليپور
۱۱-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #4
قیمت مناسب جشنواره ها
امروز صبح اتلیه مهتاب بودیم فیلمبرداری عروسی خواهرمم دو سال پیش با استودیو مهتاب بود راضی بودیم کاراشون قشنگه. و مهمتر از همه خوش قول بودن. من عروسیم بعد عید هست اما دنبال اتلیه بودم از الان ک تبلیغشون رو چند روز پیش دیدم اینجا رفتم جای جدیدشون خیلی شیک و بزرگ بود همه پرسنل لباس ست و با کلاس نسبت ب دوستل پیش ک عروسی خواهرم رو انجام دادن پیشرفت زیادی کرده بودن مهمتر از همه ی منو از امروز شانسم گذاشته بودن از کریسمس تا عید ک فوق العاده بود و من اونو انتخاب کردم رزرو کردیم. ایشالله کار من قشنگ تر از کار خواهر میشه
نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #5
رزو روز مراسمم
از طریق همین آگهی با این اتلیه آشنا شدم. مراسممون بهمن ماه هست و وقت زیادی نداشیم تو اولین فرصت رفتیم با همسرم کاراشونو دیدیم بعد ورود ب ساختمانشون سه تا خودرو شاسی بلند بود تو پارکینگ ی جور ک لوگو و اسم اتلیه مهتاب روش خورده بود خیلی جالب بود برامون کارشونو دیدیم واقعا حرفه ای بودن دیزاین دفتر و سبک کار متفاوت بود و از همه مهمتر مجوز هاشون بود ک روی دیوار تو دید بود و خیال مارو راحت میکرد و قرار داد بستیم
نیازی هم ب تهیه ماشین فیلمبردار یا اژانس برا فیلمبردارا نداریم چون روز عروسیمون یکی از همین شاسی بلندای اتلیه ما و اکیپ رو همراهی میکنه تا اخر مراسممون و این خیلی کمکه ب ما چون همش تو فکر بودیم ک ب کی بگیم بیاد ولی این طوری عالی شد
چون از طریق همین نوعروس با اتلیه مهتاب اشنا شدم تصمیم گرفتم نظرمو بگم اینجا و از نوعروس و اتلیه مهتاب تشکر کنم ❤️
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #6
RE: استودیو فیلم و عکس مهتاب ( تهرانپارس)
ما تازه رزرو کردیم مراسم ما اردیبهشت هست خیلی جاها کار دیدیم اما کارای اتلیه مهتاب خیلی ب روز تر و کیفیت تصویر فوق العاده بود جدای نمونه کار جاشون هم خیلی خوب بود مدرن اداری و تابلو داشتن و همه مجوز های لازم رو داشتن کارشون واقعا خوبه قیمتشونم مناسب بود
کسی ک ب ما کارارو توضیح میدادن خیلی کار بلد بود همه چیزی ک ما از فیلمبردار خوب انتظار داشتیمو خودشون گفتن و نیاز نبود ما نکته ای رو بگیم و این اعتماد مارو خیلی جلب کرد و اینجا نظرمو گفتم
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #7
سلام دوستان کی با استودیو مهتاب قرداد بسته و کارشو تحویل گرفته واز کارشون راضی بوده؟

ممنون میشم جواب بدینLub
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #8
سلام ما تیر عروسی آمون بود و کار عکاسی امون با آتلیه مهتاب بود
کارشون عالیه حرف نداشت
کارهامون رو به موقع بهمون تحویل دادن و همونی که میخواستیم بود در صورتی که ما برای نامزدی امون آتلیه دیگه ایی رفتیم که أصلا کإرهای با کیفیت و به موقعی مثل آتلیه مهتاب به ما تحویل نداد
من خودم کارهای ساده و ژورنالی و اروپایی رو میپسندیدم که کاملا کارشون به سلیقه من میخورد
ازشون ممنون أم که بهترین شب زندگی مارو خاطره انگیز کردن
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۴:۱۹ صبح توسط خانوم آقای موسوی.)
ارسال: #9
منو همسرم امشب رفتیم با این آتلیه قرارداد بسنیم منو تخفیفی کریسمس تا عیدو برداشتیم ک کلا شد 2800 امیدوارم عکس و فیلممون قشنگ بشه مثل نمونه کارایی ک نشونمون دادن تو این منو ک ما انتخاب کردیم کرین سالن،فیلمرداری 3 دوربینه بامیکس و مونتاژ و آلبوم دیجیتال 10 برگ 30*60 جلدچرمیبا کیف هدیه ک جنسش ام دی اف بود و عکس عروس دوماد دوطرفش چاپ میشد با تابلو سرمجلسی 60*90 و هدیه والدین 2 تا شاسی 20*25 و لیت و عکاسی و فیلمبرداری باغ و سالن و اتاق عقد ک گفتن عکاسی و فیلمبرداری اتاق عقد رایگانه و یکی از ماشین هاشونم روز مراسم همراهی میکنن شد 2800،فقط امیدوارم رضایت لازمو از این آتلیه و آقای پورآذران بدست بیاریم

عروسی:96/3/4
تالار : پرنس
آتلیه : مهتاب « تهرانپارس »
لباس عروس : مزون مینیاتور
آرایشگاه : گل رز
نقل قول
۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #10
Heart منم یکی از مشتریای این اتلیه بودم واقعا کارشون عالیه و پشیمونتون نمیکنن و
(۸-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۳۴ عصر)admin2 نوشته است:  

تخصصی عروس و وداماد، اسپرت، مادلینگ
واحد مجاز اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران
دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و گواهی ثبت برند

استودیو فیلم و عکس مهتاب متشکل از پرسنل متعهد و کادر مجرب فیلمبرداران و عکاسان با سابقه ی کار بالا در زمینه ی عروس می باشد که فقط در این مجموعه و زیر نظر مدیریت آتلیه فعالیت می نمایند لذا استودیو مهتاب تحت هیچ شرایطی از فیلمبردار و عکاس تازه کار (شاگرد) استفاده نمیکند که این موضوع یکی از مهمترین عواملی است که مستقیما روی کیفیت کار تاثیر میگذارد و سبب جذب مشتریان این آتلیه گردیده است.

توجه : عروس و داماد های عزیز آگاه باشید
برخی از آتلیه های فاقد مجوز با سوءاستفاده از نام و اعتبار آتلیه مهتاب و قراردادن این اسم روی آتلیه خود گاها با تغییرات جزئی پسوند و پیشوند و یا حذف یک حرف در تلاش اند خود را جای استودیو مهتاب معرفی و اقدام به جذب مشتری کنند.
لازم به ذکر است استودیو فیلم و عکس مهتاب فقط در آدرس ذکر شده در بالای صفحه با مجوز های رسمی و برند ثبت شده فعالیت می نماید.
خواهشمندیم در هنگام مراجعه به نام کامل آتلیه مهتاب دقت فرمایید.
برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و هماهنگی بازدید با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن:
77739503
77739487
موبایل:
09122458591
آدرس ورودی 1:
تهرانپارس، بین فلکه اول و دوم،نبش 162 غربی، پلاک 1، ساختمان صدر ،طبقه ی سوم، واحد 7
آدرس ورودی 2:
تهرانپارس، پایین تر از فلکه دوم، نرسیده به چهارراه تیرانداز، نبش 164 غربی، پلاک 2، ساختمان صدر ،طبقه ی سوم، واحد 7

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام