• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

استودیو فرهنگ گالری

۱-اسفند-۱۳۹۷, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #1
استودیو فرهنگ گالری
گروه تخصصی عکس و فیلم عروس
با مدیریت محمد فرهنگ
تیم تخصصی خانوم

تلفن : ٠٢٦٣٣٥١٨٩٦٤
موبایل: ٠٩١٢٨٦٣٠٠٢٠
آدرس: کرج خیابان درختی . نبش سه راه تهران. ساختمان خواجه ای . طبقه ٢ واحد ٤
آدرس اینستاگرام: 
http://www.instagram.com/farhanggallery.photo

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: استودیو فرهنگ گالری
سلام من این این آتلیه رو قبلا رفتم واقعا کاراشون حرف نداره. تیمشون بینظیر و کار بلد هستش و خیلی راضی بودیم ما. اخلاق خوبشون بزرگترین تفاوتشون با آتلیه های دیگه هستش.
عکاسشون آقای محمد فرهنگ هستند و پیشنهاد میدم اگر مراسمتون عکاس آقا میخواین باشه حتما بگین خودشون عکاسی کنن . تحویل کاراشون هم خیلی سریع هست شکر خدا. حتما تو انتخاباتون بزارین این مجموعه رو به نظرم.
نقل قول
۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #3
من از طریق اینستاگرام کاراشون رو دیدم واقعا بهترین عکاسی بود که دیدم انقدر حرفه ای بودند برای دیدن نمونه کاراشون از نزدیک هم میرم .
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #4
دوستای خوبم ما با فرهنگ گالری قرارداد بستیم. خیلی تیم حرفه ای و خوش اخلاقی هستن . پیشکار هم تخفیف دادن بهمون و شمال قرار شد بریم. سالن
آرایشم با باغ زیبایی قرارداد بستم و مزون هم با سفید پوش که لطف کردن و لباس پیشکار هم رایگان قرار شد بدن.
در مورد استدیو فرهنگ گالری میدونم تو تخفیف بهاره هستند و به ما هم نزدیک 2 میلیون تخفیف دادن. اخلاقشون فوق العاده هست که نسبت به همه آتلیه هایی که رفتم مزیت چشمگیری بود برای خودم و به خصوص همسرم . دعا کنین همه چیز خوب پیش بره . شماره هاشون رو میزارم تا کسی خواست بره ببینه از نزدیک
مزون سفید پوش 09123675546
سالن باغ زیبایی 02633524185
آتلیه فرهنگ گالری 09128630020
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام