• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا

۷-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ صبح توسط shahrzad.1917.)
ارسال: #61
RE: استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا
سلام دوستان من عروس ٩٥/١/٥ بودم و اتلیه ام دیارا بود، حیفم اومد یه نقد اینجا واسشون ننویسم چون واقعا گروه خوبی هستن و نهایت تلاششون رو واسه کارشون میکنن، با اینکه ما از پکیج تخفیف ویژه کاربران نوعروس استفاده کردیم و با هزینه ورودی باغ نزدیک دو تومن هزینه کردیم اما اصلا از کارشون کم نذاشتنHehe! ، پر انرژی هستن و توی باغ کلی عکس و فیلم از ما گرفتن که البته اخراش دیگه ما خیلی خسته شده بودیمAngel در نهایت هم کارمون رو خیلی زودتر از اتلیه های دیگه تحویل گرفتیم، کار عکس هاشون بسیار شیک و به روز هست و ژست ها تکراری و مصنوعی نیست و روتوش خوب و نا محسوسی داره، کلیپ هاشون رو هم من و همسرم خیلی دوس داشتیم، تمامی صحنه ها با همه ی قسمت های اهنگی که گذاشته بودن هماهنگی داشت حتی یه جاهایی با متن ترانه تطابق داشت، البته من خیلی ریز بینم و شاید خیلی ها متوجه اون تیکه ها نشن اما خوب نشون دهنده ی دقت کارشون هستHeart فایل عکس های چاپ شده مون هم بدون ریسایز بهمون تحویل دادن درحالی که خیلی جاها ریسایز میکنن و فایل کیفیت پایین تحویل میدنNew3و در نهایت هم از تیم خوبشون تشکر میکنم و از اشانتیون ها و سورپرایزای قشنگشونم ممنونم Heart به امید موفقیت بیشترHeart

عروس ٩٥/١/٥Heart
نقل قول
۹-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #62
قیمت عکس مدلینگ را بگید؟؟؟
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #63
(۹-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ عصر)فروزان*** نوشته است:  قیمت عکس مدلینگ را بگید؟؟؟

Lotfan tamas bgirid.
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ عصر توسط LEILA29.)
ارسال: #64
سلام دوستان
من تازه امروز تاریخ عروسیم معلوم شده
افتادم دنبال کارای عروسی و عضو نوعروس شدم
میخاستم بدونم کار این آتلیه چطوره و همینطور قیمتاشون رو هم بدونم که از چه پایه ای شروع میشه؟؟؟؟

(۷-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ صبح)shahrzad.1917 نوشته است:  سلام دوستان من عروس ٩٥/١/٥ بودم و اتلیه ام دیارا بود، حیفم اومد یه نقد اینجا واسشون ننویسم چون واقعا گروه خوبی هستن و نهایت تلاششون رو واسه کارشون میکنن، با اینکه ما از پکیج تخفیف ویژه کاربران نوعروس استفاده کردیم و با هزینه ورودی باغ نزدیک دو تومن هزینه کردیم اما اصلا از کارشون کم نذاشتنHehe! ، پر انرژی هستن و توی باغ کلی عکس و فیلم از ما گرفتن که البته اخراش دیگه ما خیلی خسته شده بودیمAngel در نهایت هم کارمون رو خیلی زودتر از اتلیه های دیگه تحویل گرفتیم، کار عکس هاشون بسیار شیک و به روز هست و ژست ها تکراری و مصنوعی نیست و روتوش خوب و نا محسوسی داره، کلیپ هاشون رو هم من و همسرم خیلی دوس داشتیم، تمامی صحنه ها با همه ی قسمت های اهنگی که گذاشته بودن هماهنگی داشت حتی یه جاهایی با متن ترانه تطابق داشت، البته من خیلی ریز بینم و شاید خیلی ها متوجه اون تیکه ها نشن اما خوب نشون دهنده ی دقت کارشون هستHeart فایل عکس های چاپ شده مون هم بدون ریسایز بهمون تحویل دادن درحالی که خیلی جاها ریسایز میکنن و فایل کیفیت پایین تحویل میدنNew3و در نهایت هم از تیم خوبشون تشکر میکنم و از اشانتیون ها و سورپرایزای قشنگشونم ممنونم Heart به امید موفقیت بیشترHeart

عزیزم امکانش هست که بگین اشانتیون ها و سورپرایزاشون چی بوده؟
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #65
(۱۷-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ عصر)LEILA29 نوشته است:  سلام دوستان
میخاستم بدونم کار این آتلیه چطوره و همینطور قیمتاشون رو هم بدونم که از چه پایه ای شروع میشه؟؟؟؟

(۷-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ صبح)shahrzad.1917 نوشته است:  سلام دوستان من عروس ٩٥/١/٥ بودم و اتلیه ام دیارا بود، حیفم اومد یه نقد اینجا واسشون ننویسم چون واقعا گروه خوبی هستن و نهایت تلاششون رو واسه کارشون میکنن، با اینکه ما از پکیج تخفیف ویژه کاربران نوعروس استفاده کردیم و با هزینه ورودی باغ نزدیک دو تومن هزینه کردیم اما اصلا از کارشون کم نذاشتنHehe! ، پر انرژی هستن و توی باغ کلی عکس و فیلم از ما گرفتن که البته اخراش دیگه ما خیلی خسته شده بودیمAngel در نهایت هم کارمون رو خیلی زودتر از اتلیه های دیگه تحویل گرفتیم، کار عکس هاشون بسیار شیک و به روز هست و ژست ها تکراری و مصنوعی نیست و روتوش خوب و نا محسوسی داره، کلیپ هاشون رو هم من و همسرم خیلی دوس داشتیم، تمامی صحنه ها با همه ی قسمت های اهنگی که گذاشته بودن هماهنگی داشت حتی یه جاهایی با متن ترانه تطابق داشت، البته من خیلی ریز بینم و شاید خیلی ها متوجه اون تیکه ها نشن اما خوب نشون دهنده ی دقت کارشون هستHeart فایل عکس های چاپ شده مون هم بدون ریسایز بهمون تحویل دادن درحالی که خیلی جاها ریسایز میکنن و فایل کیفیت پایین تحویل میدنNew3و در نهایت هم از تیم خوبشون تشکر میکنم و از اشانتیون ها و سورپرایزای قشنگشونم ممنونم Heart به امید موفقیت بیشترHeart

عزیزم میتونید بگید تو پکیجتون چیا داشتید
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #66
بچه های سلام Smiling
من عروس 25/6/95 هستم از طریق نو عروس آتلیه دیارا را پیدا کردم
بعد از چند بازدید آتلیه ها دیارا را انتخاب کردم وبا توجه به چهار مراسمی که در یک روز داشتن کوچکترین ضعفی در کارم ایجاد نشد
و پس از تحویل کارم با اعتماد به نفس میتونم این آتلیه رو بهتون پیشنهاد کنم، کافیه به خانم نورایی اعتماد و کارتون را به ایشان بسپارید،
با تشکر از تیم دیارا Heart
نقل قول
۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۳:۵۸ عصر
ارسال: #67
(۱۸-دي-۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ صبح)Saraaaa23 نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ عصر)LEILA29 نوشته است:  سلام دوستان

عزیزم میتونید بگید تو پکیجتون چیا داشتید

عزیزم ما پکیج تخفیف دار خودشون واسه کاربرای نوعروس رو گرفتیم که شامل البوم ٣٠ در ٦٠ ده برگ،دو عدد شاسی ٢٠در ٣٠ و یک شاسی ٥٠ در ٧٠ و سی عدد لیت بود و فیلمبرداری دو دوربینه فول اچ دی که کلی هم کلیپ واسمون درست کردن، همه باهم یک و پونصد که البته ما ٤٠٠ تومن هم ورودی باغ جدا دادیم، فک نکنم الان هیچ اتلیه ای با این قیمت این خدمات و با این کیفیت قابل قبول ارائه بدهWink

عروس ٩٥/١/٥Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سرو 365
۱۷-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #68
سلام دوستان من عروسیم ٩٥/٥/٢٠ بود خودم طراح البومم و ٥ سال هست توی همین شغلم با این که بسیار سختگیرم تو کار عکس و فیلم و سبک مونتاژ اما در نهایت با کلی تحقیق و گشت و گذار و با در نظر داشتن اینکه محجبم و برام باغم خیلی مهم بودک هم خصوصی باشه هم عمارت داشته باشه و خوشگل باشه اخرسر با این جا قرار داد بستم بسیار بسیار از کارم راضیم عکسام عالی مونتاژ فیلممم حرف نداره واقعا هم کلیپ زیاد کار کرده هم خیلی ضرب اهنگا قشنگه انقد ک حتی نتونستم ی ایراد بگیرم هرکیم کارمو دید عاشقش شد باغمم عالی بود عالی ..... دستشون درد نکنه واقعا خانوم نورائی جان و دست اندر کاران عزیز ، با احترام طاهری
نقل قول
 سپاس شده توسط سرو 365
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #69
RE: استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا (خاص، متفاوت، ویژه)
ای دی اینستاگرام رو لطف می کنید بدید ؟
نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #70
سلام
دوستانی که اخیرا با این استودیو قرارداد بستند، لطفا تجربیاتشون رو بگن.
سپاس
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام