• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا

۱-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۳۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا
موبایل : 09121198152
تلفن : 88688098
با مدیریت خانم نورایی
ارتباط با استودیو دیارا:

درباره استودیو دیارا:گروه هنری دیارا با کادر مجرب و در اختیار گرفتن تجهیزات مدرن و پیشرفته روز,همواره تلاش می کند تا فکری نو،طرحی نو و سبکی نو در عکاسی ارائه نماید.
این آتلیه افتخار دارد برای برگذاری هر چه باشکوهتر جشن عقد،نامزدی و عروسی خدماتی متمایز طبق سلیقه و نظر شما ارائه نماید.

خدمات استودیو دیارا:آتلیه عروس و داماد ،عکاسی مد و کلاسیک مخصوص عروس و داماد (استودیو و فضای سبز)
ارائه لوکس ترین آلبوم های ایتالیایی و تابلوهای بی نظیر
آتلیه کودک
پرتره های خانوادگی
عکاسی اسپرت و مدلینگ
تهیه کلیپهای آشنایی عروس و داماد در آتلیه ،کویر،شمال ،و مکانهای پیشنهادی
میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم
تهیه آلبوم دیجیتال
تیم حرفه ای خانم 

وب سایت :
http://www.diyarastudio.com

پکیج 1:
خدمات فیلم ۲ دوربین  فول اچ دی با کلیپ های اتلیه و باغ هلی شات
 عکاسی از باغ -عمارت-مجلس
۱۰ فرم چاپ ۱۳×۱۸ مجلس
۲ عدد شاسی سایز۳۰×۴۰ -و۲۰×۳۰ 
3/700/000 تومان
پکیج 2:
 خدمات فیلم ۲ دوربین فول اچ دی با کلیپ های اتلیه و باغ و عمارت هلی شات
عکاسی باغ-عمارت-مجلس-
۱۰فرم چاپ ۱۳×۱۸ کرین مجلس
البوم ۳۰×۶۰
شاسی۱۰۰×۷۰
شاسی۳۰×۴۰
شاسی۲۰×۳۰
۱۰ عدد لیت 
5/900/000 تومان
پکیج 3:
 خدمات فیلم۳دوربین فول اچ دی باکلیپ های اتلیه باغ و عمارت  وهلی شات
کرین مجلس
عکاسی باغ-عمارت- مجلس
البوم ۴۰×۸۰⬅️۲۰ صفحه-(۱۰ برگ)
۱۰ فرم چاپ ۱۳×۱۸
شاسی  ۱۰۰×۷۰ شاسی ۳۰×۴۰ شاسی۲۰×۳۰
لیت به تعداد لازم
۱روز کامل فرمالیته
پخش پرژکشن 
8/900/000 تومان

[تصویر: استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا ]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط saraiiii ، yarauf ، topol ، argha 1 ، نگار هستم ، نوشین دخت ، kambiz ، محمدرضا صالحی
۲۸-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ عصر توسط mahdise majid.)
ارسال: #2
RE: استودیو عکاسی و فیلمبرداری دیارا
بچه ها عکس اولی که گذاشته رو من خیلی خوشم اومد وخودمم اصلا دوست دارم یه همچین تیریپایی باشه عکسام.حدود قیمتاش تقریبا چقدره؟
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #3
(۲۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ عصر)mahdise majid نوشته است:  بچه ها عکس اولی که گذاشته رو من خیلی خوشم اومد وخودمم اصلا دوست دارم یه همچین تیریپایی باشه عکسام.حدود قیمتاش تقریبا چقدره؟

کسی جواب سئوالها بده آیاHuh

خوشبختی را نه در جاه و مقام
نه در رخ زیبا
نه در چیز دیگری میجویم
خوشبختی من در دو وجب است... در میان بازوانت
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۳-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #4
من چند وقت پیش رفتم دیدم یعنی قبل ماه رمضون
عکسای خاصی من ندیدم
عکساشون یه عکس معمولی بود همون موقع هم یه عروس و داماد برای نامزدی اومده بودن عکس بندازن دکورشونم اکثرا سفید رنگ بود و یه پنجره قدیمی و گل رز... چیزا تزیین شده بود من از یه سری عکس با پنجره انداخته بودن خوشم اومد بقیه ش از نظر من معمولی بود عکس اسپرت اکثرا از روی مدل انداخته شده بود
واسه عکس باغ ،پونک می برن
فیلمشم خوب بود گفتن که فیلم از کلیپ حاضر شدن شروع میشه معمولا چون گلفروشی و ارایشگاه قدیمی شده
راستش هرچی فکر میکنم کلیپ اسپرت رو یادم نمیاد که چجوری بود بخوام توضیح بدم انقد من آتلیه دیدم Smile
منوی خاصی نداشتند من فیلم برداری اچ دیدو دودوربین میخواستم و البوم 40*80  که اگر اشتباه نکنم بازم تاکید میکنم اگر اشتباه نکنم شد 2700
بازم نگاه میکنم قیمتی که بهمون دادن رو بهتون میگم

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط fahime va
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-تير-۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ صبح توسط im-mali.)
ارسال: #5
منم چند وقت پیش رفتم اینجا ظاهر امر که خوب بود و قیمتاتشم از جاهای دیگه پایین تر
پروجکشن آشنایی هم والا خوب کارگردانی کرده بود
دکوراش هم مثل خیلی جاها سفید بود و فیلمش هم خوب بود
کاش عروساش هم بیان بگن راضی هستن یا نه

(۷-تير-۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ عصر)fahime va saeid نوشته است:  
(۲۸-خرداد-۱۳۹۳ ۰۶:۴۷ عصر)mahdise majid نوشته است:  بچه ها عکس اولی که گذاشته رو من خیلی خوشم اومد وخودمم اصلا دوست دارم یه همچین تیریپایی باشه عکسام.حدود قیمتاش تقریبا چقدره؟

کسی جواب سئوالها بده آیاHuh

عزیزم قیمتاش به تفکیک نمی داد کلی قیمت می داد از 1800 تا 2400 بازم باید بری بر اساس خواسته ات قیمتاش بالا پایین می شه ولی در کل نسبت به جاهای دیگه پایین تره

روز عروسیم بهترین و عالـــــــــــــــــــــــــــی ترین و رویـــــــــــــــــــایی ترین روز زندگیم شد عالی تر از اونی که تصورش می کردم ،خیلی دلم تنگش می شه Angel
با تشکر از نو عروس و نو عروسایی که کمکم کردن ، دوستتون دارم
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #6
من کل آتلیه های سمت غرب و جنوب رو گشتم شک نکنید که کارشون واقعا عالیه خیلی ازنظر قیمت باهامون راه اومدن خداییش خیلی کار کردن اصلا کم کاری ازشون ندیدم حتی من میگفتم بسه خسته شدم اما کار خودشونو تا آخر انجام دادن.تنها آتلیه ای بود که قبول کرد نصف پولو اول بدیم بقیشو بعد از عروسی
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #7
ما دیروز رفتیم دفترشون کاراشون همه سبکی داشتند خودشون یه وایت رووم داشتند کلا کاراشون خوب بود و هر سبکی بخواین میگیره قیمتشم خیلی خوب بود به نسبت کاراش

عروسی ما هم گذشت 22 بهمن

تشریفات : نفس 50% راضی بودم
موزیک:امیر آرتا ترکوندددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
عکاسی :آتليه محتشم عالی بود
مزون :پيوند عالی
آرایشگاه 100% عالیییییییییییییییییییی

خدارشکر
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #8
قیمت ریز رو بگید؟
فیلم برداری دو دوربین فول اچ دی؟
کرین باغ و مراسم؟
عکس قطعه ای؟

نقل قول
۱۷-آذر-۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ عصر توسط admin2.)
ارسال: #9
سلام به عروسای آینده
من عروس شهریورماه بودم خیلی خیلی روز خوشگلی بود اولا اینکه از اون روزتون نهایت لذت ببرید که دیگه تکرار نمی شه که همه اینا بسته به یه گروه فیلمبرداری و عکاسی خوش قول و خوش اخلاق و حرفه ای هستش
دوستای گلم من خیلی به عکس و فیلم علاقه مند و شدیدا وسواسی هستم اینه که با توجه به بودجه ای که داشتیم دنبال یه گروه در عین حرفه ای ، قیمت مناسب هم بودم خیلی جاها هم رفتم و از نزدیک کارشون دیدم مثل سیماهنگ ، باراد ، اسدالهی ،فتوسایه ، آلیس ، میناتور ، تخت جمشید ،آگرین ، ایده و ....
ولی خیلی اتفاقی با دیارا آشنا شدم و کارشون رو دیدم راستش چون تبلیغ زیادی ازش نشنیده بودم نمی دونستم که واقعا کارهایی که دارم می بینم برای خودشونه یا نه ولی طی چندباری که رفتیم و دیدیم ساراجون خودش کارهارو انجام می ده مطمئن شدیم که از اون دسته عکاسهایی نیستن که عکاس اجاره ای برات بیارن که عکسا بگیر نگیر داشته باشه باز با این حال تا روزی که عکسام ببینم هیچ حرفی در خصوص کارشون نزدم ولی چند وقتی که فرصت کردیم و کارمون رو دیدیم می خوام بگم واقعا کارشون عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیه شک نکنید و حتما برید کارشون ببینید ضرری که نداره
مهمتر از همه روز عروسی بود که هر چی بگم از تیم با اخلاق و آرامشی که داشتن روزمون زیباتر و رویایی تر کردن

از نظر قیمت هم خیلی باهاتون کنار می یان خیلی هم به دل عروس می یان هر چی دلتون بخواد کم نمی ذارن

روز عروسیم بهترین و عالـــــــــــــــــــــــــــی ترین و رویـــــــــــــــــــایی ترین روز زندگیم شد عالی تر از اونی که تصورش می کردم ،خیلی دلم تنگش می شه Angel
با تشکر از نو عروس و نو عروسایی که کمکم کردن ، دوستتون دارم
نقل قول
۱-دي-۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #10
بچه ها با کدوم شماره تماس میگیرین؟ کسی جواب نمیده
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام