• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

استودیو طُرّه

۲۵-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو طُرّه
بیش از یک دهه از شروع فعالیت حرفه ای ما در امور مختلف تصویری می گذرد. از اینکه توانسته ایم در این سال ها در عرصه های حرفه ای، از قبیل مراسم عروسی و نامزدی، عکاسی تخصصی بارداری و کودک، خدمت رسان شما باشیم به خود می بالیم. 
عکاسی و تصویر برداری حرفه ای با ایده های خاص و امکاناتی مدرن جهت مراسم های عروسی، نامزدی، سالگرد ازدواج، جشن تولد، عکاسی اسپرت، مادلینگ، کودک، بارداری، عکاسی هنرمندان، ژورنال و... فعالیت های اصلی استودیو طره می باشند.
مجموعه ی ما با کادر متخصص خانم و آقا و محیطی آرام و دلنشین آماده ارائه خدمات خاص و نوین در زمینه های ادیت فیلم و عکس، انجام چاپ های گوناگون و خاص و هدایای ویژه مشتاق خدمت رسانی به شما می باشد.
در بازار رقابت آتلیه ها در تهران برای جذب مشتریان، آتلیه های گوناکون خدمات مختلفی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. ما عکاسی را نه یک تجارت بلکه یک هنر می دانیم و معتقدیم بهترین تبلیغ برای ما رضایت مشتریانی است که وقت خود را برای عکاسی در آتلیه ما سپری کرده اند.
باشد که رضایت مشتریان ما با این خدمات بیشتر از قبل شود.

تلفن:
22136206
09127959907 (با تعیین وقت قبلی)
آدرس:
 میدان توحید ، خیابان نصرت غربی ، خیابان خوش شمالی ، پلاک 58 ، واحد2

[تصویر: استودیو طُرّه]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #2
RE: استودیو طره
سلام و خسته نباشید واقعی به مجموعه طُرّه . من نمی دونم که چه جوری از این مجموعه تشکر کنم . این مجموعه دارای مدیری با پرستیژ و کارمندانی بسیار مودب و حرفه ای .من و همسرم بسیار از این مجموعه راضی هستیم . همینجا جا داره از مجموعه نو عروس بابت معرفی تشکر کنیم
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #3
RE: استودیو طُرّه
من از کارشون خیلی راضی بودم. فقط مشکل اصلی که دارن جا پارک هستش. ممنون از شما
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ عصر توسط ليلا ساعي.)
ارسال: #4
واقعا کارشون عالیه 
بی نظیره تیمشون حرفه ای و باسابقن

قیمت هاشون مناسبه 

انتخاب های من بستن

تالار و باغ: تالار سپهر

آتلیه: آتلیه آلیس

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات حضرتی

آرایشگاه: میکاپ آرتیست آنا شیخلو

نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #5
من این آتلیه رفتم فضای دوستانه دلسوزانه با خیال راحت میشه کار رو به این آتلیه سپرد آرامش خاصی در مقابل نگرانی های  عروس میدن

انتخاب های من بستن

تالار و باغ: تالار سپهر

آتلیه: آتلیه آلیس

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات حضرتی

آرایشگاه: میکاپ آرتیست آنا شیخلو

نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #6
با سلام ، کارشون نسبت به قیمتشون خیلی می ارزه .. من هم مشکل جای پارک داشتم ولی ارزش رفتن رو خیلی داشت. من که خیلی راضی بودم.تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #7
سلام
من می خواستم تشکر کنم از پرسنل مهربون و با حوصله آتلیه طره که بر خلاف قیمت پایین یک کار عالی و بی نظیر ارایه دادن ...
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #8
با سلام ، عروسی من مرداد 95 بود ، هنوز که هنوز از کارشون خیلی راضی ام و خیلی از دوستام رو هم معرفی کردم.. براتون بهترین ها رو آرزو می کنمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif 

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مهر-۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ صبح توسط آوا اسدی.)
ارسال: #9
سلام . من 3روز پیش رفتم استودیو طره ، نمونه کارهایی که نشونمون دادن واقعا عالی و بی نظیر بود . همسرم که خیلی از کارهاشون خوشش اومده
​من توی این مدت خیلی آتلیه رفتم ولی سبک استودیو طره به کلی با بقیه فرق می کنه .. خیلی خاصه.

نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #10
بهترین قسمت عروسیم آتلیه ام بود ، یعنی می خوام بگم عاشقشونم ، همه شوک شده بودن ، موزیک خیلی خاص و متفاوت  و عکسها بی نظیر 
هرچی بگم کمه ... خیلی عالی بود.. ممنون تصویر: /images/smilies/new/lub.png 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام