• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

استودیو شگفت

۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مهر-۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
استودیو شگفت

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۴-مهر-۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: استودیو شگفت
سلام به همگی دوستان انهای که دنبال اتلیه خوب با قیمت مناسب می گردن من اتلیه شگفت را پشنهاد میکنم واقعا یک روز به یاد ماندی را برای من تیم انها به یادگار گذاشتن و من که از عکسها و کلیپهای انها خیلی خوشم امد فوق العاده بود حتما حتما برید نمونه های انها را ببینید من منوی دو دوربین فول اچ دی و 2 عدد شاستی سر مجلسی و اسپرت با دو عدد البوم 30*80 و البوم 40*90 و 2 هدیه پدر و مادرمان شد 3.600.000
انها دو تا شعبه دارن یکی در سعادت اباد و سردار جنگل پونک من عکسهامو در اتلیه سعادت اباد انداختم اتلیه فوق العاده بود تلفنهای انها
44428830 و 22080783 New2New2New2New2Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinNew1New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا فرجی
۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #3
منم با اینجا قرارداد بستم ان شالله که کارام محشر بشه

نامزدی:92/11/4
عقد:93/3/23
عروسی:94/6/19
تالار:100% شباهنگ غرب خیلی خوب
جهیزیه:60% از این بیشتر نمیشه
آتلیه:100% شگفت سرمجلسیام عالیییییییییییی
آرایشگاه:100% بهاره اله وردی میکاپ عالی شینیون متوسط
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #4
چرا کسی اینجا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نامزدی:92/11/4
عقد:93/3/23
عروسی:94/6/19
تالار:100% شباهنگ غرب خیلی خوب
جهیزیه:60% از این بیشتر نمیشه
آتلیه:100% شگفت سرمجلسیام عالیییییییییییی
آرایشگاه:100% بهاره اله وردی میکاپ عالی شینیون متوسط
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #5
سلااااام دوستان عزیز. من و همسرم امروز رفتیم و قرار داد بستیم .Lub رفتارو طرز برخورد آقای مالکی و خانم راد خیلییی خیلییی عالیه ، خانم راد خیلی راهنماییم کردن. نمونه کاراشونم خیلی خوب بود. امیدوارم که کارای منم خوب و عالیه و بدون نقص بشهRolleyesAngel باید بریم آتلیشون تو سعادت آباد رو هم ببینیم.
عروسیم شهریوره ، ان شا الله تو مرداد میریم برای عکس اسپرت . بعد میام کلی تعریف میکنم.TongueRolleyesWink
ممنون آقای مالکی و خانم راد عزیز Embarrased
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام