• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

استودیو سیمایا(زعفرانیه)+پکیجتو بچین+قیمتها در سایت

۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #31
RE: آتلیه سیمایا ( 30 درصد تخفیف برای کاربران نو عروس )
اگرچه من نمیخواستم تا زمانی که کارمو تحویل بگیرم نظری بدم ولی دیدم دور از انصافه که یه سری از حقیقتهارو نگم.
فکر نمیکنم کسی مثل من حساس باشه من آکثر آتلیه های سمت غربو شمال تهرانو رفتم تا حدی که همسرم واقعا خسته شده بودو میگفت هیچوقت آتلیه ای که میخوایم پیدا نمیکنیم. من دنبال یه تنوع کاری بودمو نمیخواستم فیلمم تکراری باشه و یه کار مستند میخواستم با عکسایی که ایرادی نداشته باشه( بند لباس بیرون نباشه، سرویس تو عکسا کج نباشه، نور پردازیش خوب باشه، پوست بازوی عروس چند رنگ نباشه، پایینلباس عروس مرتب باشه،فوتوشاپش تابلو نباشه و...) ولی واقعا نتونستم از عکسای سیمایا ایرادی بگیرم مخصوصا بااخلاق خوب آقای ربیعی و خانم محترمشون که واقعا با صبر زیاد به خواسته های منو
همسرم گوش دادنو راهنماییمون کردن که اگه تخفیفم میدادن خیلی بهتر میشدWink
در هر صورت من باهاشون قرارداد بستمو فکر میکنم بهترین انتخابمو کردم . من ازشون تعریف نکردم فقط واقعیتهایی که برای خودم اتفاق افتاده بود روگفتم .مطمئن باشین هروقت کارمو تحویل بگیرم نتیجشو به همه میگم
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ صبح
ارسال: #32
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ صبح)niginjoon نوشته است:  اگرچه من نمیخواستم تا زمانی که کارمو تحویل بگیرم نظری بدم ولی دیدم دور از انصافه که یه سری از حقیقتهارو نگم.
فکر نمیکنم کسی مثل من حساس باشه من آکثر آتلیه های سمت غربو شمال تهرانو رفتم تا حدی که همسرم واقعا خسته شده بودو میگفت هیچوقت آتلیه ای که میخوایم پیدا نمیکنیم. من دنبال یه تنوع کاری بودمو نمیخواستم فیلمم تکراری باشه و یه کار مستند میخواستم با عکسایی که ایرادی نداشته باشه( بند لباس بیرون نباشه، سرویس تو عکسا کج نباشه، نور پردازیش خوب باشه، پوست بازوی عروس چند رنگ نباشه، پایینلباس عروس مرتب باشه،فوتوشاپش تابلو نباشه و...) ولی واقعا نتونستم از عکسای سیمایا ایرادی بگیرم مخصوصا بااخلاق خوب آقای ربیعی و خانم محترمشون که واقعا با صبر زیاد به خواسته های منو
در هر صورت من باهاشون قرارداد بستمو فکر میکنم بهترین انتخابمو کردم . من ازشون تعریف نکردم فقط واقعیتهایی که برای خودم اتفاق افتاده بود روگفتم .مطمئن باشین هروقت کارمو تحویل بگیرم نتیجشو به همه میگم

مبارک باشه خانوم
ایشالله که عکسات خیلی شیک و خوب بشه و اصلا نتونی ازش حتی یه ایرادم بگیری
واقعا خسته نباشی بعد اون همه دوندگی بلاخره موفق شدی New1

2 مرداد با آرایشگاه سمانه بیات آتلیه سیمایا و تالار مروارید شد یکی از روزهای خوب زندگیم...
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #33
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ صبح)dreamland3 نوشته است:  
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ صبح)niginjoon نوشته است:  اگرچه من نمیخواستم تا زمانی که کارمو تحویل بگیرم نظری بدم ولی دیدم دور از انصافه که یه سری از حقیقتهارو نگم.

مبارک باشه خانوم
ایشالله که عکسات خیلی شیک و خوب بشه و اصلا نتونی ازش حتی یه ایرادم بگیری
واقعا خسته نباشی بعد اون همه دوندگی بلاخره موفق شدی New1

مرسی عزیزم
آره ،واقعا دوندگیم خیلی زیاد بود. البته دوندگیم واسه آرایشگاه هنوز ادامه داره و واسه مزون تازه شروع میشهWink
نقل قول
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
  • بیکیوت مدیس ماساژ
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #34
رخ شید رو حتما برو نگین جان من قرارداد بستم

2 مرداد با آرایشگاه سمانه بیات آتلیه سیمایا و تالار مروارید شد یکی از روزهای خوب زندگیم...
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #35
یه سوال دیگه کرین مراسم و باغ چقدر رو قیمتاتون اضافه میکنه؟

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #36
Smile RE: آتلیه سیمایا ( 30 درصد تخفیف برای کاربران نو عروس )
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ عصر)farda نوشته است:  یه سوال دیگه کرین مراسم و باغ چقدر رو قیمتاتون اضافه میکنه؟

سلام
در حال حاضر کرین شب مراسم روی منوی سوم ما هست
البته بصورت جداگانه هم میتونید به منو های پایین تر اضافه کنید که هزینه کرین مراسم عروسی داخل سایت آتلیه قرار داده شده.
اگه کرین برای باغ هم بخواید هزینه کمی اضافه میشه.
برای توضیحات بیشتر ، تلفنی و یا حضوری میتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم

SmilingSmilingSmiling

09302006099
www.simayastudio.ir
استودیو سیمایا
آتلیه تخصصی عروس - به کارگردانی مصطفی ربیعی
نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #37
شرمنده من این همه سوال می پرسم
ولی منوی دو خیلی چیزاشو نمیخوام
ببینید
من فیلم برداری 2 دوربینه full hd با میکس و مونتاژ و فیلم مادر و آلبوم10 برگ 40 در 80 و عکاسی باغ و آتلیه و اسپرت و و شاسی سر مجلسی 100 در 70 و شاسی والدینو و کرین باغ و مراسم و کلا همه فایل های عکسای باغ و اسپرت و آتلیه و مراسم رو میخوام

نقل قول
۵-اسفند-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #38
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ عصر)farda نوشته است:  شرمنده من این همه سوال می پرسم
ببینید
من فیلم برداری 2 دوربینه full hd با میکس و مونتاژ و فیلم مادر و آلبوم10 برگ 40 در 80 و عکاسی باغ و آتلیه و اسپرت و و شاسی سر مجلسی 100 در 70 و شاسی والدینو و کرین باغ و مراسم و کلا همه فایل های عکسای باغ و اسپرت و آتلیه و مراسم رو میخوام

توام باید مثل ما منو 2 رو برداری با کرین و آلبوم Smile
من یه سوال بپرسم فردا جان شما که 1 آلبوم میخاید بعد عکسهای اسپرتتون رو از آتلیه نمیگیرید؟؟؟؟؟
یا رو شاسی چاپشون میکنید؟

نقل قول
 سپاس شده توسط آتلیه سیمایا
۶-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ صبح توسط Maral_s.)
ارسال: #39
سلام به همه دوستان
من و همسرم بالاخره بعد از دیدن 20 آتلیه با آقای ربیعی و گروه خوبشون قرار داد بستیم.
بیستمین آتلیه بودند که میدیدیم و واقعا نمره شون هم 20 هستش
واقا دیگه نا امید شده بودم برای پیدا کردن یه آتلیه خوب، ما هر جایی که فکرشو کنید نمونه کاراشونو رفته بودیم دیده بودیم، ولی سبک کار سیمایا کاملا متفاوت و جدید هست و عکس ها و فیلمشون یه حس خوبی بهمون داد.
ما دیروز فقط برای دیدن نمونه کار رفته بودیم، به همسرم گفتم میریم اینجا رو هم میبینیم باز خوشمون نمیاد.... ولی همون دیروز بعد از دیدن کارهاشون قرار داد بستیم. واقعا غافلگیر شدیم .
حتما برای دیدن کارهاشون برید.
از آقای ربیعی و خانم شادمانی هم به خاطر برخورد خوب و صمیمیشون متشکرم.
امید وارم نتیجه کار ما هم به خوبی کارهایی که دیشب دیدیم بشه، که حتما میشه .

مگذار که عشق ، به عادت دوست داشتن تبدیل شود . Heart

تاریخ عروسی: 94.06.21
تالار: امپراطور پایتخت
آتلیه: سیمایا
آرایشگاه: الکا (لیلا کاشفی)
مزون: گندم
نقل قول
 سپاس شده توسط آتلیه سیمایا ، samira.T
۶-اسفند-۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #40
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ عصر)dreamland3 نوشته است:  
(۵-اسفند-۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ عصر)farda نوشته است:  شرمنده من این همه سوال می پرسم
ببینید

توام باید مثل ما منو 2 رو برداری با کرین و آلبوم Smile
من یه سوال بپرسم فردا جان شما که 1 آلبوم میخاید بعد عکسهای اسپرتتون رو از آتلیه نمیگیرید؟؟؟؟؟
یا رو شاسی چاپشون میکنید؟

سلام دوستان خوب

منو های ما به عنوان پایه تعریف شده و شما میتوانید هر آنچه که نیاز دارید به اون اضافه کنید.

لذا خواسته های بیان شده شما قابل انجامه.

از شما میخوایم تا برای اطلاع بیشتر و دیدن نمونه های آتلیه به صورت حضوری مراجعه کنید
قول میدیم بطور کامل راهنماییتون کنیم و طبق در خواست شما انجام وظیفه کنیم

از راهنمایی و پیگیری های خانم dreamland هم کمال سپاس رو داریم

ممنون و متشکر
SmilingSmilingSmiling

09302006099
www.simayastudio.ir
استودیو سیمایا
آتلیه تخصصی عروس - به کارگردانی مصطفی ربیعی
نقل قول
 سپاس شده توسط dreamland3 ، marmar.m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام