• باغ vp
  • تشریفات پلک

استودیو ریحان اصفهان

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
RE: آتلیه ریحان اصفهان
آدرس :
خیابان چهارباغ بالا،نبش کوچه ۲۲،ساختمان اخرا،طبقه پنجم،واحد ۵۰۳
موبایل :
09131199004
تلفن :
31314075

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ صبح توسط استودیو ریحان.)
ارسال: #2
استودیو ریحان اصفهان
اصفهان خیابان چهارباغ بالا نبش کوچه ۲۲ ساختمان اخرا واحد ۵۰۳

تصویر: ./uploads/201810/post_115129_1540186623_ceb0ee579eb56f9e2e3ac0f4aabb229c.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_115129_1540630530_e3fd1f42a15392725112a17b0cf3e1d7.attach

تصویر: ./uploads/201810/post_115129_1540630848_0d770dd563c47bad1cf2438e5b738b08.attach

تصویر: ./uploads/201811/post_115129_1541334814_bfc078a09051a2a9f5e9d244aa2aa007.attach

نقل قول
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ عصر توسط admin2.)
ارسال: #3

استودیو ریحان اصفهان
تبلیغ+ تخریب+ اسپم + عکس بدون سانسور =====ممنوع ===== اخطار ==== بن

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، tala680067
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ عصر توسط ajaghvajagh.)
ارسال: #4
RE: آتلیه ریحان
قیمتای پارسالشه فکر کنم
[تصویر: استودیو ریحان اصفهان]

اینستاگرام

نمدک های زیبای من  namadak_sepidar
زیورآلات چوبی  sepidar.artgroup
نقل قول
 سپاس شده توسط sarai ، tala680067 ، MaHrOoOo ، سارافریور
۱۷-مرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #5

من با ریحان قرارداد بستم...البته برای شهریور
قیمتای جدیدش به این صورته

ببخشید اگه کیفیت عکس خوب نیست.

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، tala680067 ، aroose91 ، aroo3 mehr ، MaHrOoOo ، fatima66 ، negin1991 ، سارافریور ، golava
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ صبح توسط lilinaz.)
ارسال: #6

عکاسی ریحانو که خوب دیگه همه میشناسن.و همه موارد خوبشو میدونن.پس من دیگه تکرار نمیکنم.ولی یه نقدی ازش دارم که باعث شد خودم باهاش نگیرم.اونم اینه که ریحان کلاسیک و یه مقداری قدیمی کار میکنه.خلاقیتم تو کارش نداره.کار فیلمشم معمولیه.کار اسپرتشم خوب نیست.البته من دارم نظر خودمو میگم.خواهشا کسی بهم حمله نکنه ها.این نظر منه.گفتم شاید کمکی به اونایی باشه که هم سلیقه من هستن

خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، sarai ، soo ، توسکا70 ، mina_v ، سارافریور ، kimi yaa
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #7
منم با لیلیناز موافقم عکس هایی که ازش تو نت دیدیم هیچ خلاقیتی نداره

اینستاگرام

نمدک های زیبای من  namadak_sepidar
زیورآلات چوبی  sepidar.artgroup
نقل قول
 سپاس شده توسط lilinaz
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ عصر توسط aroose91.)
ارسال: #8
من با لیلیناز مخالفم . تمام آتلیه های اصفهان یک روز میان رو کار و فردا که کاراشون قدیمی میشه از دور میرن کنار . ریحان تنها کسیه که تمام دوره ها رو به روز میره و همیشه آپدیته .
دوست عزیز عکاسی یک هنره و20ساله دیگه باید بشه به اون عکسا نگاه کرد . عکسایی که الان مده شاید الان قشنگ باشه ولی 20سال دیگه هم آیا قشنگه ؟
ریحان مشخصه که کلاسیک میندازه . من خودم از کارای عجق وجق بیشتر خوشم میومد هم آتلیه هم آرایشگاه . از زمانیکه رفتم ریحان و عکساشو دیدم نظرم راجع به همه چیز عوض شد . عکس باید درعین سادگی زیبا انداخته بشه . ریحان از هر ایده ای استقبال میکنه و هرجایی که بخواین شمارو میبره و عکاسی میکنه . من یکسری عکساشونو که دیدم دکوراش با هم فرق داشت . سوال کردم و گفتن هرسال تو یکماهی از محرم که عروسی نیست دکورا عوض میشه . کدوم آتلیه هر سال دکورشو کامل عوض میکنه . چندتا از دوستان همسری من تو کار عکاسی هستن از همسرم خواستم که بین آداک و ریحان نظرشون رو بگن . و همشون گفتن ریحان . منم به اونها چون تو اینکار هستن اعتماد کردم و رفتم کارشو دیدم .
بچه های دیگه هم رفتن و واقعا موندن تو انتخاب 30تا عکس از 300تا عکسی که فلاش خورده . منم عکسایی که بهم نشون میداد واقعا همشون رو میپسندیدم . یه عکس عروس نشون داد که با قرآن باز جلوی آینه ایستاده بود و از پشت از عروس عکس انداخته بود که عکس عروس تو آینه هم معلوم بود . خیلی قشنگ بود . و همینطور عکسای دیگش .
استاد ریحان جوایز جهانی زیادی تو زمینه هنرش گرفته .
سپیده جون عکسای تو نت نشان دهنده هنر یک عکاس مشخصا نمیتونه باشه . شما باید برید عکساشونو ببینید و رو هر عکسش دقت کنید . ببینید به چه چیزهایی فکر کرده و اون عکس رو انداخته . من اون عروسی که با قرآن انداخته بود واقعا معصومیت رو تو اون عکس دیدم و خوشم اومد . تو هر عکسی که نگاه میکردم یک چیزی میدیدم . خود خانمه که عکسارو نشون میداد تعجب کرده بود و فکر میکرد من عکاسی بلدم . بعضی عکسا از یه زاویه ای عکس گرفته شده بود که واقعا میشد هنر رو تو عکسا دید .
وقتی میرم عکس آرایش عروسای حتی سال89 رو میبینم واقعا بدم میاد . چون رو مد درست شده بودن . یا عکس و فیلمایی که قبلا مد بوده و سریع از مد افتاده . همین الان کلی کلیپ هست از سال های قبل که واقعا افتضاحن . بهتر نیست عکسها کلاسیک انداخته بشه ؟ یا آرایش عروس گریم زیبا داشته باشه تا آرایش به روز. یا دسته گل عروس کلاسیک باشه تا جورای دیگه . جورای دیگه که میگم نمیخوام مدلی رو بگم که کسی انجام داده باشه و ناراحت بشه . درهرصورت من همیشه به انتخاب دوستان خوبم احترام میزارم .
این رو از تو نت پیدا کردم راجع به استاد ریحان . هرکسی دلش خواست مطالعه کنه .
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%A...8%A7%D9%86

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط lilinaz ، sarai ، aroo3 mehr ، mehrabaaan ، سارافریور
۱۹-مرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #9

عروس ٩١ عزیزم ممنون از اینکه وقت گذاشتی و نظرتو گفتی.خوب سلیقه ها ونظرات متفاوته.ولی در مورد دکور بگم که الان اکثر آتلیه های معروف هر سال دکورشونو عوض میکنن.به چشم دیدم که میگم.
در هر صورت آتلیه ریحان خیلی از سلیقه من فاصله داشت.خصوصا وقتی یه کلیپ بهم نشون داد که دیگه مطمئن شدم حرفی برای گفتن واسه من نداره.فیلم عروسیم نشون داد که باز به نظرم قدیمی اومد.
البته گفتم ریحان یه سری محاسنی هم داره که خوب دیگه همه میدونن

خدايا شكرت
نقل قول
 سپاس شده توسط ajaghvajagh ، asalcheshm ، mina_v
۲۰-مرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ عصر توسط aroose91.)
ارسال: #10
من آلبوم لیلیناز رو ندیدم . ولی از آداک هم بد نگفتم . من فقط از چندنفر که عکاس هستن نظرخواهی کردم . اونها چشمشون بازتره تو هنر عکاسی .
من اگر گفتم اونجا برید ببینید بخاطر اینه که عکسای خیلی بهتر از این تو آتلیه اش هست . چندروز پیش من میخواستم عکس از آتلیه ژورک واسه یکی از بچه ها از نت بگیرم متاسفانه اون عکسای قشنگی که اونجا دیده بودم تو نت نبود . ریحان هم همینطور .
من نظرمو گفتم . از دید کسایی که تو این هنر هستن ریحان حرف اول رو میزنه و هیچوقت نگفتم آداک عکساش قدیمیه و کلیپ و فیلمشم افتضاحه . هر عکاس دیدش با عکاس دیگر فرق میکنه . اینجا کسی عکاس نیست و فقط سلیقه ای انتخاب میکنن حتی خود من .

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط lilinaz ، asalcheshm
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام