• گل سنتر
  • مزون فابرا

استودیو حمید افضلی

(جزئیات)


شهرری، خیابان فداییان اسلام جنوب، میدان مستضعفین (سه راه ورامین )،جنب پمپ بنزین، خیابان دیده بان، نبش کردار، پلاک ۱، طبقه ۲، واحد ۷
قیطریه، خیابان روشنایی، خیابان بهرام شمالی، کوچه شقایق، پلاک ۱

آتلیه عروساستودیو عروسیآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

استودیو حمید افضلی

۱۶-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ عصر توسط روی خط.)
ارسال: #11
RE: استودیو حمید افضلی
خانم گلفر از دیگر مشتریان آتلیه آقای افضلی بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم گلفر از طریق اینترنت با این مجموعه آشنایی پیدا کرده و پس از بررسی نمونه کارهای این آتلیه، اقدام به عقد قرارداد با این مجموعه نموده است.
خانم توانا به ما می گوید از توجه کامل به سلایق و خواسته های مدنظر خود کاملا راضی است. وی همچنین برخورد حرفه ای، نظم و قیمت مناسب را به عنوان نقاط قوت این مجموعه معرفی نمود.
شما میتوانید گفتگوی ما خانم گلفر را از اینجا گوش کنید.


"
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #12
RE: استودیو حمید افضلی
سلام خوبین ؟ من این تاپیک رو تازه دیدم. من هم از مشتریانشون بودم و باز هم پیشنهاد میکنم. یه مجموعه خیلی حرفه ای که بر خلاف خیلیها هیچوقت احساس نمیکنی دارن زرنگی میکنن و به هر قیمتی میخوان ازت پول بگیرن. قیمتهای مناسب و کیفیت کارهاشونم خیلی متفاوت بود که من نمونه اش رو جای دیگه ندیده بودم. هرچند در آخرین لحظه ها به طور اتفاقی پیش اومد که باهاشون قرارداد بستم (چون مشکلی با اون مجموعه قبلی پیش اومد) ولی واقعا خوشحالم که کارهامون رو آقای افضلی انجام دادن. خیلی هم محبت داشتن به ما. من همه جا براشون تبلیغ میکنم و به همه دوستهام پیشنهاد میکنم.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #13
روی خط: تجربه خانم کاوند در استفاده از خدمات استودیو حمید افضلی
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم کاوند یکی دیگر از مشتریان آتلیه آقای حمید افضلی رفتیم. خانم کاوند با مشاهده کیفیت کاری آتلیه آقای افضلی در مراسم یکی از دوستانش، با این مجموعه آشنا شده و اقدام به عقد قرارداد با این آتلیه نموده است.
خانم کاوند به ما می گوید از هزینه ای که در قبال خدمات آتلیه آقای افضلی پرداخت نموده، بسیار راضی است و برای برگزاری مراسم عروسی خود نیز از خدمات این مجموعه استفاده خواهد کرد.

شما میتوانید گفتگوی ما با این نوعروس را از اینجا گوش کنید.

" 
نقل قول
  • پیانو
۳۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #14
استودیو حمید افضلی عالی عالی عالی
سلام من هفته پیش عروسیم بود و زحمت کارهام رو آقای افضلی و همکارانشون کشیدن. واقعا از جون و دل مایه گذاشتن و برادرانه کنارمون بودن. در مورد هزینه هم واقعا منصف بودن. حتی خیلی جاها با اینکه وظیفه ای نداشتن کامل به ما راهنمایی و کمک کردن. این همه مجالس من رفته بودم تیم به این منظمی و شیکی ندیده بودم برای تصویربرداری.
دیگه خودتون حساب کنید چقدر راضی بودم که گشتم توی اینترنت و اینجا رو پیدا کردم که بیام از تجربه خوبم برای بقیه کسانی که میخوان استفاده کنن هم بگم که شک نکنین.
نقل قول
امروز, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #15
روی خط: ​تجربه خانم فروتن از آتلیه حمید افضلی
خانم فروتن از دیگر مشتریان آتلیه آقای افضلی بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم فروتن از طریق اینستاگرام با این مجموعه آشنا شده و پس از بررسی های دقیق، اقدام به عقد قرار داد با آتلیه آقای افضلی نموده است.

خانم فروتن در ادامه با اشاره به قیمت مناسب و برخورد بسیار خوب آقای افضلی و پرسنل این آتلیه، از کیفیت کاری این مجموعه ابراز رضایت کامل نمود. خانم فروتن در بخش دیگری از سخنان خود، از تجربه موفق یکی از دوستانش در استفاده از خدمات آتلیه آقای افضلی می گوید.

شما میتوانید گفتگوی ما با این نوعروس را از اینجا گوش کنید.


" 

 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام