• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

استودیو حمید افضلی

۱۶-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ عصر توسط روی خط.)
ارسال: #11
RE: استودیو حمید افضلی
خانم گلفر از دیگر مشتریان آتلیه آقای افضلی بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم گلفر از طریق اینترنت با این مجموعه آشنایی پیدا کرده و پس از بررسی نمونه کارهای این آتلیه، اقدام به عقد قرارداد با این مجموعه نموده است.
خانم توانا به ما می گوید از توجه کامل به سلایق و خواسته های مدنظر خود کاملا راضی است. وی همچنین برخورد حرفه ای، نظم و قیمت مناسب را به عنوان نقاط قوت این مجموعه معرفی نمود.
شما میتوانید گفتگوی ما خانم گلفر را از اینجا گوش کنید.

"

[url=http://Ravik.ir]گروه مدیریت و تولید محتوا راویک؛ برای توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #12
سلام خوبین ؟ من این تاپیک رو تازه دیدم. من هم از مشتریانشون بودم و باز هم پیشنهاد میکنم. یه مجموعه خیلی حرفه ای که بر خلاف خیلیها هیچوقت احساس نمیکنی دارن زرنگی میکنن و به هر قیمتی میخوان ازت پول بگیرن. قیمتهای مناسب و کیفیت کارهاشونم خیلی متفاوت بود که من نمونه اش رو جای دیگه ندیده بودم. هرچند در آخرین لحظه ها به طور اتفاقی پیش اومد که باهاشون قرارداد بستم (چون مشکلی با اون مجموعه قبلی پیش اومد) ولی واقعا خوشحالم که کارهامون رو آقای افضلی انجام دادن. خیلی هم محبت داشتن به ما. من همه جا براشون تبلیغ میکنم و به همه دوستهام پیشنهاد میکنم.تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #13
روی خط: تجربه خانم کاوند در استفاده از خدمات استودیو حمید افضلی
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم کاوند یکی دیگر از مشتریان آتلیه آقای حمید افضلی رفتیم. خانم کاوند با مشاهده کیفیت کاری آتلیه آقای افضلی در مراسم یکی از دوستانش، با این مجموعه آشنا شده و اقدام به عقد قرارداد با این آتلیه نموده است.
خانم کاوند به ما می گوید از هزینه ای که در قبال خدمات آتلیه آقای افضلی پرداخت نموده، بسیار راضی است و برای برگزاری مراسم عروسی خود نیز از خدمات این مجموعه استفاده خواهد کرد.

شما میتوانید گفتگوی ما با این نوعروس را از اینجا گوش کنید.

"

[url=http://Ravik.ir]گروه مدیریت و تولید محتوا راویک؛ برای توسعه کسب و کارتان با ما تماس بگیرید
نقل قول
  • اساطیر
  • گروه ژ
۳۰-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ عصر
ارسال: #14
استودیو حمید افضلی عالی عالی عالی
سلام من هفته پیش عروسیم بود و زحمت کارهام رو آقای افضلی و همکارانشون کشیدن. واقعا از جون و دل مایه گذاشتن و برادرانه کنارمون بودن. در مورد هزینه هم واقعا منصف بودن. حتی خیلی جاها با اینکه وظیفه ای نداشتن کامل به ما راهنمایی و کمک کردن. این همه مجالس من رفته بودم تیم به این منظمی و شیکی ندیده بودم برای تصویربرداری.
دیگه خودتون حساب کنید چقدر راضی بودم که گشتم توی اینترنت و اینجا رو پیدا کردم که بیام از تجربه خوبم برای بقیه کسانی که میخوان استفاده کنن هم بگم که شک نکنین.
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #15
روی خط: ​تجربه خانم فروتن از آتلیه حمید افضلی
خانم فروتن از دیگر مشتریان آتلیه آقای افضلی بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم فروتن از طریق اینستاگرام با این مجموعه آشنا شده و پس از بررسی های دقیق، اقدام به عقد قرار داد با آتلیه آقای افضلی نموده است.

خانم فروتن در ادامه با اشاره به قیمت مناسب و برخورد بسیار خوب آقای افضلی و پرسنل این آتلیه، از کیفیت کاری این مجموعه ابراز رضایت کامل نمود. خانم فروتن در بخش دیگری از سخنان خود، از تجربه موفق یکی از دوستانش در استفاده از خدمات آتلیه آقای افضلی می گوید.

"

نقل قول
۸-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ صبح توسط روی خط.)
ارسال: #16
روی‌خط: ​تجربه خانم محمودیان از آتلیه آقای حمید افضلی
خانم محمودیان از دیگر مشتریان آتلیه آقای افضلی بود که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم محمودیان از طریق اینستاگرام با این مجموعه آشنایی پیدا کرده و دلیل انتخاب خود را وجود کادر حرفه ای، برخورد عالی و قیمت مناسب عنوان کرد.

خانم محمودیان در ادامه به ما می گوید از کیفیت کاری و نظم در این مجموعه، بسیار راضی است و برای مراسم عروسی خود نیز از خدمات استودیوی آقای افضلی استفاده خواهد کرد.

شما میتوانید گفتگوی ما و خانم محمودیان را از اینجا گوش کنید.

"

نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #17
روی‌خط: تجربه خانم نوروزی در استودیو حمید افضلی
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم نوروزی یکی دیگر از مشتریان آتلیه آقای حمید افضلی رفتیم. خانم نوروزی از طریق یکی از دوستانش با این مجموعه آشنا شده و پس از بررسی کیفیت کاری و قیمت، اقدام به عقد قرارداد با آتلیه آقای افضلی نموده است.

وی در ادامه ی گفتگو با ما ضمن اشاره به رفتار خوب پرسنل و مدیریت، از سبک کاری در آتلیه آقای افضلی ابراز رضایت کامل نمود. خانم نوروزی در نهایت با اشاره به مزیت های این مجموعه، از معرفی آتلیه آقای افضلی به یکی از آشنایان خود خبر می دهد.

"

نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #18
میشه ادرس پیجشونو برام بفرستید
هرچی سرچ میکنم نمیاره

مطمئنم که خدا هیچ وقت دیر نمیکنهتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #19
سلام
من دیروز رفتم شعبه شهر ری
دقیقا همین آدرس
نه تابلویی داشتن نه معلوم بود اونجا آتلیه است!!!!!!!!!
جابجا شدن؟
یا مجوز ندارن؟
کسایی که رفتن اون اتلیه لطفا جواب بدن
ممنون

اولين ديدار: تصویر: /images/smilies/new/lub.png94/12/7
اولين خواستگاري:96/6/23
دومين جلسه آشنايي خونه آقا داماد گل: 96/9/6
بله برون: 96/9/23
 عقد: 22 دي 96
عروسي:به اميد خدا 5 تير 98
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام