• هیژا
  • مهناز

استودیو حمید افضلی

(جزئیات)

شهرری، خیابان فداییان اسلام جنوب، میدان مستضعفین (سه راه ورامین )،جنب پمپ بنزین، خیابان دیده بان، نبش کردار، پلاک ۱، طبقه ۲، واحد ۷
قیطریه، خیابان روشنایی، خیابان بهرام شمالی، کوچه شقایق، پلاک ۱

آتلیه عروساستودیو عروسیآتلیه عروس و دامادعکاسی اسپرتعکاسی و فیلمبرداری عروس و داماد

استودیو حمید افضلی

۱۴-آبان-۱۳۹۷, ۰۷:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۷ ۰۲:۳۵ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1
استودیو حمید افضلی
با مدیریت حمید افضلی 
آدرس شعبه قیطریه:
قیطریه، خیابان روشنایی، خیابان بهرام شمالی، کوچه شقایق، پلاک ۱
آدرس شعبه شهر ری:
شهرری، خیابان فداییان اسلام جنوب، میدان مستضعفین (سه راه ورامین )،جنب پمپ بنزین، خیابان دیده بان، نبش کردار، پلاک ۱، طبقه ۲، واحد ۷

تلفن:
02128424408
09125219353

[تصویر: استودیو حمید افضلی ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #2
Star RE: استودیو حمید افضلی
سلام ما مراسمون ۲۰ تیر ماه سال ۹۶ بود 
آرایشگاهم  گلهای تهرانپارس
استودیو حمید افضلی
واقعا یه روز خوب رو داشتم و همه انتخاب هام عالی بودن و از ابتدا تا انتهای کارم عالی بود و همه چیز همونی بود که تصور میکردم .
ممنونم از تیم آرایشگاه گلها و استودید حمید افضلی
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #3
RE: استودیو حمید افضلی
بچه ها سلام
من تعریف این استودیو رو خیلی شنیدم
کسایی که اینجا بودید لطف میکنید بگید چطور بوده کارش؟

نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-آذر-۱۳۹۷ ۰۲:۳۴ عصر توسط hodakhosravi.)
ارسال: #4
عروسی من 4 شهریور امسال(97) بود دوهفته قبل عروسی فرمالیته داشتیم که میتونم بگم یکی از بهترین روزای زندگیم بود یه تیم باحال و دوست داشتنی که باعث شدن من اون روز تا شب کلی بهم خوش بگذره و احساس خستگی نکنم نتیجه شم عکس و فیلم هایی شد که عاشقشونم و بدون اغراق بعد 4 ماه هنوز هرشب کلیپمو میبینم و لذت میبرم ممنون از تیم خوب آقای افضلی که تونستن بهترین تصویرهارو از حال خوب ما بگیرن .
پیشنهادم به عروس خانوما اینه که حتما فرمالیته داشته باشید چون واقعا روز عروسی استرس زیاده و ممکنه تعداد عکس و فیلماتون اونجوری که میخواین نشه و حتما لباس فرمالیته تون یه لباس راحت و کفش راحت باشه که اذیت نشین چون تمام احساس شما تو عکس و فیلماتون منتقل میشه و اینکه خوراکی حتما همراهتون باشه
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #5
سلام 
من اردیبهشت ماه جشن عقد گرفتم و چون خیلی روی عکس و فیلمهام حساسیت داشتم به آتلیه های زیادی رفتم و نمونه کار دیدم تا اینکه بالاخره استودیو حمید افضلی رو انتخاب کردم. تیم حرفه ای و عالی که کمکمون کردن تا بدون اضطراب از جشنمون لذت ببریم .
برعکس خیلی جاهای دیگه، کیفیت کاری که تحویل گرفتم مثل نمونه کارایی بود که نشونم دادن . من و همسرم برای جشن عروسی باز هم همین استودیو رو انتخاب کردیم 

نقل قول
۲۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #6
سلام به تیم پر انرژی جناب افضلی 
خواستم یه خسته نباشید بگم بهتون و اینکه بگم عکسامون بی نظیره و فیلممون رو هر چی میبینیم سیر نمیشیم واقعا ممنونتون هستیم برای حوصله و انرژی که داشتید برای ما .
من از چندتا دوستانم شنیده بودم که مراسمشون رو آتلیه های دیگه انجام داده بودن و کلی هزینه به مبلغ قرار دادشون اضافه شده بود. ولی شما اینقدر شفاف و کامل برای ما همه چیز رو توضیح دادید که جایی برای سوال نبود همه چیز دقیق مطابق با اون چیزی که به ما فرمودید بود. بازم ممنونم ازتون که بهترین روز زندگیمونو کنارمون بودید تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png
تاریخ مراسمم 97.5.5 بود و آرایشگاه خودم گیوا در سعادت آباد بود که فوق العاده بود کارشون تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۱-دي-۱۳۹۷, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #7
روی‌خط: ​تجربه خانم امانی در استفاده از خدمات آتلیه آقای حمید افضلی
از امروز در سرویس روی خط نوعروس به سراغ افرادی میرویم که از خدمات آتلیه حمید افضلی استفاده نموده انده و از آنها میخواهیم تا تجربیات خود را با ما در میان بگذارند.

در اولین گزارش سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم امانی از مشتریان آتلیه آقای حمید افضلی رفتیم. خانم امانی از طریق یکی از دوستانش با این مجموعه آشنایی پیداکرده و دلیل انتخاب این آتلیه را برخورد مناسب و کیفیت کاری خوب معرفی نمود.  خانم امانی در ادامه به ما می گوید از خدمات ارائه شده در آتلیه آقای افضلی بسیار راضی است و این مجموعه را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد نموده است.

شما میتوانید گفتگوی ما با خانم امانی را از اینجا گوش کنید.

"

نقل قول
۳-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۰۷ صبح توسط روی خط.)
ارسال: #8
روی‌خط: ​تجربه خانم توانا از آتلیه آقای حمید افضلی
خانم توانا دیگر مشتری مجموعه آتلیه آقای افضلی است که این بار در سرویس روی خط نوعروس تجربیاتش را جویا شدیم. خانم توانا از طریق اینستاگرام با این آتلیه آشنا شده و پس از بررسی و مقایسه نمونه کارهای خام و تدوین شده، این مجموعه را انتخاب نموده است.

خانم توانا برخورد مدیریت و پرسنل را بسیار خوب ارزیابی کرد و از کیفیت کاری این مجموعه ابراز رضایت نمود. خانم توانا در ادامه به ما می گوید از هزینه ای که در قبال دریافت خدمات پرداخت کرده، بسیار راضی است و حتما این آتلیه را به سایر دوستان و آشنایان خود نیز معرفی می نماید.

شما میتوانید گفتگوی ما با این نوعروس را از اینجا گوش کنید.

"

نقل قول
۹-دي-۱۳۹۷, ۰۷:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۰۷ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #9
این بار در سرویس روی خط نوعروس به سراغ خانم خالدی یکی دیگر از مشتریان آتلیه آقای حمید افضلی رفتیم. خانم خالدی از طریق گروه موسیقی با این آتلیه آشنا شده و از خلاقیت و همراهی این مجموعه اظهار رضایت نمود.
خانم خالدی همراهی، دقت نظر و برخورد بسیار مناسب آقای افضلی و همکارانش در این آتلیه را از نقاط قوت این مجموعه دانست و تجهیزات این اکیپ را بسیار خوب ارزیابی کرد. خانم خالدی در ادامه می گوید از میزان هزینه ای که در قبال خدمات این مجموعه پرداخت نموده کاملا راضی است و آتلیه آقای افضلی، تنها گزینه وی برای معرفی به دوستان و آشنایان است.

شما میتوانید گفتگوی ما با خانم خالدی را از اینجا گوش کنید.

"

نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #10
سلام من عروس 27تیر استودیو حمید افضلی بودم ارایشگاهم مهروماه بود 
اقای افضلی خودشون زحمت فیلمای منو کشیدن سهیلا جون پوزرم بود و فهیمه جونم عکاسم بود ازشون واقعا ممنونم بخاطر صبر و حوصله و حساسیتی ک تو کار به خرج دادن باعث شد عکسای من خیلی عالی بشه. من 10برگ البوم رو قراردادم بود اما نتیجش شد 25برگ آلبوم.
من عکس واسم خیلی مهم بود وآخرش همون چیزی بود که میخاستم و حتی بهتر از انتظارمتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط روی خط
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام