• آرایشگاه گیوا
  • آتلیه ملکه زیبا

استودیو بوکه-هدیه پروجکشن شب مراسم یا آلبوم اسپرت.کادر متخصص خانوم

۱۱-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #81
RE: آتلیه بوکه - با کادر تماما خانم ( مهری قلی نژاد )(فستیوال استودیو عکاسی بوکه)
دوست عزیزم Mhdshs من تا چندروز دیگه احتمالا تحویل میگیرم عکسامو، حتما میذارم واستون،
نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs
۱۶-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #82
RE: آتلیه بوکه - با کادر تماما خانم ( مهری قلی نژاد )(فستیوال استودیو عکاسی بوکه)
سلام دوستان . من واسه عروسیم با آتلیه بوکه قرارداد بستم. فردا باید برم عکسای اسپرت بندازم. ولی خیلی استرس دارم. دعا کنید عکسام خوب بشه . بعد عکس گرفتنم نظرمو میگم.

تاریخ عروسی : 94/11/28Heart
تالار : 100%
جهیزیه : 40%
آتلیه : 100%
لباس عروس : 100%
نقل قول
۱۶-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #83
سلام عزیزم منم با این آتلیه قرارداد بستم .
میشه بگی کجا قرار گذاشتین واسه عکس اسپرتت؟
نقل قول
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ صبح
ارسال: #84
(۱۶-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ عصر)mona.h نوشته است:  سلام عزیزم منم با این آتلیه قرارداد بستم .

عزیزم منم با بوکه بودم هم عروسیم هم عکس اسپرتم، توی یه استودیوی دیگه عکسای اسپرتو میگیرن، برای ما تهرانپارس خیابان فرجام بود نزدیک اهنی امینه، خیلی هم با دقت و حوصله انجام شد توسط خود خانم قلینژادLubNew1
و یه چیز مهمتر حتما خیلی لباس ببرید هم خودت هم همسرت، خیلی خوب میشه عکساتون اگه لباسا با هم ست باشن و اینکه شادو پر انرژی برید اونجا ، امیدوارم تونسته باشم کمک کنمAngelSmiling
هر سوالی هم داشتی بگو عزیزم،
نقل قول
 سپاس شده توسط mhdshs
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ صبح توسط mhdshs.)
ارسال: #85
(۱۶-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ عصر)nafas_mosi نوشته است:  سلام دوستان . من واسه عروسیم با آتلیه بوکه قرارداد بستم. فردا باید برم عکسای اسپرت بندازم. ولی خیلی استرس دارم. دعا کنید عکسام خوب بشه . بعد عکس گرفتنم نظرمو میگم.

میشه اگه عکس گرفتی زودی بیایی نشونمون بدی
منم ماه دیگه نوبت عکاسی اسپرت دارم Lub

(۱۷-آذر-۱۳۹۴ ۰۲:۵۳ صبح)sara.di نوشته است:  
(۱۶-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ عصر)mona.h نوشته است:  سلام عزیزم منم با این آتلیه قرارداد بستم .

عزیزم منم با بوکه بودم هم عروسیم هم عکس اسپرتم، توی یه استودیوی دیگه عکسای اسپرتو میگیرن، برای ما تهرانپارس خیابان فرجام بود نزدیک اهنی امینه، خیلی هم با دقت و حوصله انجام شد توسط خود خانم قلینژادLubNew1
و یه چیز مهمتر حتما خیلی لباس ببرید هم خودت هم همسرت، خیلی خوب میشه عکساتون اگه لباسا با هم ست باشن و اینکه شادو پر انرژی برید اونجا ، امیدوارم تونسته باشم کمک کنمAngelSmiling
هر سوالی هم داشتی بگو عزیزم،

به ما گفتن عکسهای اسپرتمون رو توی باغ و عمارت میندازن چندتا عکسش رو هم نشونمون داد که تازه عکاسی کرده بودن کلاسیک بود پسندیدم Lub پله چوبی واقعی پنجره مشبک و... بقیه اش یادم نیست! چندتا دکور داشت بقیه همش ژست بود
و اینکه فشن نبود! ژستهای احساسی و رمانتیک بود Lub تا جایی که یادمه فقط 3-4تا عکس فشن داشت بقیه اش رمانتیک بود

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

"سعدی"

Heart
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آذر-۱۳۹۴ ۰۳:۲۲ صبح توسط sara.di.)
ارسال: #86
سلام دوستای عزیزم، من البوم عروسیمو تحویل گرفتم، واقعا فکر نمی کردم انقدر عالی بشه، همون چیزی که می خواستم شد حتی خیلی خیلی بهتر،

عکسا خیلی واضح بود و ژستا بسیار عالی، ادیتا عالی و کادر بندی هم خیلی خوب، طراحی عکسا کنار هم فوق العاده بود و أیده های جدید و در عین حال ساده و شیک که أصلا قدیمی نمیشه که اگه چند سال بعد بری سراغ البومت بازم جدیده ه ه و خیلی با کلاس ،به هر کسی نشون دادم گفت عکاستون خیلی حرفه ای بوده و شماره بوکرو ازم گرفتن،، بچه ها واقعا به نسبت قیمت مناسبی که میگیرن صد برابر عالی کار می کنن ، تا حالا صد بار دیدمش خسته نمیشم هرچقدر میبینم واقعا بدون هیچ نقص و ایرادی ، مرسی از خانم قلینژاد عزییییییییییز و کادر بسیار خوش اخلاق و حرفه ایشون، عاشقتونم که قشنگترین شب زندگیمو با عکسای خوبی که گرفتین ثبت کردین، مرسیییییییییییییییییییییییی
نقل قول
۱۶-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #87
بچه ها من البوممو گرفتم.دوهفته قبلش رفتم که طراحی عکسامو ببینم واگر تغییر و ویرایشی خواستم بدم.طراحی البومم واقعا زببا بود مهدیه جون از ساعت دوازده ظهر تا هفت شب برام وقت گذاشت هرتغییری میخواستمو انجام میداد وبا حوصله برام جابه جا میکرد یا مدل طراحیشو عوض میکرد تا واقعا اونی که میخوام بشه چندتا عکسامو عوض کردم و به خواست خودم دو صفحه به البومم اضافه کردم که هزینه جدا داشت.هرعکسیم که تو البومم کارنشده بود جداگونه انتخاب کردم برا چاپ که تو پکیج قراردادم بود.هم البوم اسپرتم هم عروسیمو چند روز پیش گرفتم واقعا عالی شده بود هم رتوش هم طراحی وچاپش.فیلمم قبلش اماده شد و یک دی وی دی بهم دادن که ببینم اگر تغییری توش میخوام بدمو بهشون اطلاع بدم تا فیلم اصلیم که رو بلورری یا ام پی فور هست دیگه کامل باشه.فیلمم خوب بود اما بعضی جاهاشو میخواستم حذف و اضافه کنم و کلیپ باغمو بیشتر کنن.هنوز فیلم نهاییمو ندیدم ولی البومم عالی شد خیلی شیک و بی نقص.از زحمات مهری جون و تمامی کادر بوکه کمال تشکر دارم
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #88
سلام
ما رفتیم واسه عکس اسپرت همه چی عالی بود .
برخوردشون .پذیرایی . ژست ها. آتلیه هم فوق العاده شیک و قشنگ بود .
خیلی راضی هستم تا الان ممنونم ازتونLubLubLub
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۴۸ عصر توسط mhdshs.)
ارسال: #89
(۲۸-دي-۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ صبح)mona.h نوشته است:  سلام
ما رفتیم واسه عکس اسپرت همه چی عالی بود .
برخوردشون .پذیرایی . ژست ها. آتلیه هم فوق العاده شیک و قشنگ بود .
خیلی راضی هستم تا الان ممنونم ازتونLubLubLub

سلام
میشه عکساتو نشونمون بدی؟
Huh
ای بابا چرا یهشکی عکس نشونمون نمیدهههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۱۶-دي-۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ عصر)Sepideh Gl نوشته است:  بچه ها من البوممو گرفتم.دوهفته قبلش رفتم که طراحی عکسامو ببینم واگر تغییر و ویرایشی خواستم بدم.طراحی البومم واقعا زببا بود مهدیه جون از ساعت دوازده ظهر تا هفت شب برام وقت گذاشت هرتغییری میخواستمو انجام میداد وبا حوصله برام جابه جا میکرد یا مدل طراحیشو عوض میکرد تا واقعا اونی که میخوام بشه چندتا عکسامو عوض کردم و به خواست خودم دو صفحه به البومم اضافه کردم که هزینه جدا داشت.هرعکسیم که تو البومم کارنشده بود جداگونه انتخاب کردم برا چاپ که تو پکیج قراردادم بود.هم البوم اسپرتم هم عروسیمو چند روز پیش گرفتم واقعا عالی شده بود هم رتوش هم طراحی وچاپش.فیلمم قبلش اماده شد و یک دی وی دی بهم دادن که ببینم اگر تغییری توش میخوام بدمو بهشون اطلاع بدم تا فیلم اصلیم که رو بلورری یا ام پی فور هست دیگه کامل باشه.فیلمم خوب بود اما بعضی جاهاشو میخواستم حذف و اضافه کنم و کلیپ باغمو بیشتر کنن.هنوز فیلم نهاییمو ندیدم ولی البومم عالی شد خیلی شیک و بی نقص.از زحمات مهری جون و تمامی کادر بوکه کمال تشکر دارم

سپیده چرا آلبومت رو نشونمون نمیدییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ New2

"سعدی"

Heart
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #90
یکی از دوستهای من میخواست کلی عکس اسپرت بندازه من اینجارو بهش معرفی کردم
رفت آتلیه و با خانوم قلینژاد حرفید
قراره 4شنبه عکساشو بندازه
منم قراره برم که توی انتخاب لباس و درست کردن مو و... کمکش کنم
برم ببینم عکاسیشون چطوریه خودمم که 2هفته دیگه نوبت عکاسی سالگرد ازدواجمه
براتون تعریف میکنمNew1

"سعدی"

Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام