• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

آتلیه باراد بابایی

(جزئیات)

غرب تهران
تلفن: 02144478919
شروع پکیج: ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
منطقه: غرب تهران
موبایل: 09127308015

آتلیه عروسعکاسی اسپرت

استودیو باراد بابایی Barad Babaie Studio

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۹:۳۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
استودیو باراد بابایی Barad Babaie Studio
تلفن :
02144478919

موبایل :
09127308015

آدرس :
سردار جنگل شمال (بالاتر از بزرگراه آبشناسان) - تقاطع قاسمپور - پ ۸۴  واحد ۲۶

اینستاگرام :
barad.babaie@

نقل قول
۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۴ ۱۱:۵۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2

استودیو باراد بابایی
سامانتا دو تا فیلم به ما نشون داد جفتشم اکشن بود
گفت میتونیم کلاسیک دربیاریم ولی باید به من نشون میداد دیگه

Angel
نقل قول
۲۵-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #3
RE: استودیو باراد
منم شاید با این آتلیه برداشتم. تلفن : 44478919 موبایل : 09127308015 آدرس : سردار جنگل شمال (بالاتر از بزرگراه آبشناسان) - تقاطع قاسمپور - پ۸۴  واحد ۲۶

نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، نرگس زمانیان
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۲۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #4
منم دو روز پیش با این استدیو قرار داد بستم.
فیلم برداری دو دوربینه اچ دی و یک آلبوم 40 *80 به اضافه یک شاسی 100*70 و دو عدد شاسی 20*30 که واسه والدینه به همراه فیلمبرداری روز عروسی از ساعت 10 صبح تا 11 شب(به ازای هر ساعت بیشتر باید 15000 تومان بابت هر دوربین بدی که دو تا دوربین دارن!) کلا این پکیج واسه ما در اومد 1600000 که البته 100 تومان رو چونه زدیم و یک شاسی 20*30 هم اضافه گرفتیم. گفت توی انتخاب برگه های بیشتر موقع انتخاب عکس آلبوممون هم باهامون راه میاد.

برخوردشون عالیه. جوونن و با حوصله...کلیپهاشون عالیه. فیلم عروسی هم بهمون نشون داد خوب بود.
کلیپ اسپرت هم گفت توی تهران 600 در میاد که البته ورودی باغ هم داره که 100 تومانه. یعنی میشه 700 تومان
توی شمال هم یک روزه اس و هزینه ساحل اختصاصی هم 100 تومان که در میاد 900 تومان!
کلی جای دیگه هم واسه کلیپمون معرفی کرد که بسته به سلیقه خودتون انتخاب می تونین بکنین..

من که راضی بودم. امیدوارم شما هم راضی باشید
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #5
عزیزم ما هفته پیش رفتیم آتلیه باراد پکیج کاملش 1400 شد ولی الان زنگ زدم گفت تخفیفم داره منم از کاراش خوشم اومد کاراش اکشن بود ولی گفت مطابق با سلیقه خودمون کار میکنه منم کلاسیک میپسندم ولی بازم نمیدونم این آتلیه رو انتخاب کنم یا نه
نقل قول
 سپاس شده توسط *he_is_mine*
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #6
(۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ عصر)نو عروس بلا نوشته است:  سلام
اگه میشه آدرسشو بهم بدید
ممنون

تو سردارجنگله.عزیزم این شمارشه زنگ بزن ادرس دقیقو بگیر 44478919 و 09127308015
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، simamahdi
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #7
بچه ها کار فیلم بردار خانمش خوب هست آخه من نمیخوام فیلم بردارم آقا باشه؟ مرسییییییییییی دوست جونا.

همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم،
پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم.
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #8
فیلمبردار خانم واسه مراسم ما که یه گلادیاتوری بود واسه خودش واقعا کم نزاشت کارشم خوب بود
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، ghazale71
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #9
والا من نمی دونم ملا ما همون غرب بود
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #10
ربه نظر من یکی از نقاط قوت این استودیود پرسنلش بود.که خیلی خوش برخورد و با حوصله بودن
نقل قول
 سپاس شده توسط Lili reza
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام